Zbiórka Postawmy Filipka na nóżki !! - miniaturka zdjęcia

Postawmy Filipka na nóżki !!

Agnieszka Grygo - awatar

Agnieszka Grygo

Organizator zbiórki

Witamy serdecznie,


Aktualizacja:

Póki co rezygnujmy ze zbiórki na komórki macierzyste. W czerwcu mamy kolejną wizytę w Lublinie i zobaczymy czy będzie jeszcze taka szansa. Nasz cel na teraz, który jest najważniejszy to zakup pionozatora i specjalnego wózka dla Filipa. Niestety PEFRON nie ma środków na osoby niepełnosprawne i nie możemy liczyć na dofinansowanie, dlatego ponownie zwracany się o pomoc. Liczy się każda kwota i udostępnianie zbiórki. To bardzo dużo. Ważny jest czas. Im szybciej tym lepiej dla nóżek Fifiego. 


Ponad 60% nas jest nosicielem wirusa cytomegalii. Nasza historia mogła przydarzyć się każdemu. Także Tobie. A wtedy, tak jak my, szukałbyś ratunku. Nadzieja, jakiej się trzymamy, ma swoje imię: komórki macierzyste. Pod tą nazwą skrywają się miliony małych pomocników, zdolnych do przybierania rozmaitych form. Komórki macierzyste są jakby magiczne – mogą przekształcić się w komórki dojrzałe, zregenerować już istniejące, odnawiać się przez nieograniczony podział. Dziesięć podań. Może się zdawać, że to niewiele, a przecież to właśnie dzięki przeszczepowi komórek macierzystych, nasz syn ma szansę zyskać niezliczoną ilość sprzymierzeńców, dzięki którym jej rozwój fizyczny będzie miał szansę nareszcie ruszyć.

JEST DLA NAS SZANSA, SZANSA NA UŚMIECHNIĘTE, BIEGAJĄCE DZIECKO!!

JEST  TYLKO JEDEN PROBLEM DLA NAS NIE DO OMINIĘCIE - PIENIĄDZE. KOSZT SAMEGO PODANIA 10 DAWEK KOMÓREK TO PONAD 80 000 zł W KLINICE W LUBLINIE. BŁAGAMY O POMOC!!

Oto nasza historia:

Jesteśmy rodzicami Filipka z wrodzona cytomegalia.
Jest to wirus, który w naszym przypadku spowodował małogłowie, padaczkę, niedokrwistość , dziecięce porażenie mózgowe i silne zaburzenia napięcia mięśniowego. W każdej chwili może zaatakować słuch, wzrok , oraz uniemożliwić chodzenie. Synek jest z nami od 8 miesięcy, mimo, że przez całą ciąże było nam mówione, że dziecko nie dożyje porodu. Dziś jest bardzo pogodnym, wesołym, chętnym do zabawy i ćwiczeń bobasem, który z całych sił chce się pozbyć wirusa. Jest naszym oczkiem w głowie i ukochanym braciszkiem starszej siostry, która jest w nim bezgraniczne zakochana. Filip wymaga leczenia antybiotykiem, który zabija wirus w organizmie i nie pozwala na większe zniszczenia różnych narządów. Oprócz tego musi przyjmować leki na padaczkę, szereg witamin. Regularnie potrzebuje rehabilitacji, aby w przyszłości miał szansę chodzić, biegać , bawić się z dziećmi. Chcemy zawalczyć o normalne życie naszego skarba. Staramy się , aby niczego mu nie brakowało, ale przy tylu wydatkach jest ciężko. Ćwiczenia, rehabilitacje , liczne zajęcia u specjalistów to bardzo duży miesięczny koszt. 

przymiarka i zakup sprzętów specjalistycznych częściowo sfinansowanych ze środków ze zbiórki.

jeden z licznych pobytów w centrum zdrowia dziecka. najgorsze chwile dla rodzony: czekanie na wyniki, patrzenie na cierpienie dzieci :(

Każda pomoc będzie dla nas dużym wsparciem i szansą dla Filipa na lepsze życie. Ma obecnie ciężki start, dużo czasu spędza w szpitalu. Jest to trudny czas dla całej Naszej rodziny, zwłaszcza siostry, która bardzo za nim wtedy tęskni. Kwota, która uzbieramy będzie przeznaczona na leki, rehabilitacje, przeszczep komórek macierzystych . Filip jest też objęty opieką fundacji Zdążyć z pomocą, gdzie będzie można za przekazać swój 1%. Z góry w imieniu swoim i Naszej rodziny każdej osobie, która nawet w najmniejszym stopniu pomoże z całego serca dziękujemy.


najpiękniejszy dzień w życiu 06/02/2018 - narodziny <3

to co lubimy najbardziej : dom, zabawy :)


NASZE NAJPIĘKNIEJSZE ŚWIĘTA Z FIFIM

 Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Agnieszka Grygo - awatar

  Agnieszka Grygo

  07.06.19
  07.06.19

  💕💕 już brakuje niewiele 💕💕 Do zakończenia zbiórki brakuję 3500zl. Udało nam się już częściowo pozyskać środki na zakup pionozatora z czego bardzo się cieszymy. Im szybciej będzie on u nas w domu tym lepsze szansę dla Filipka , aby stanął na nóżki. 3500zl to mało i dużo , dlatego prosimy o udostępnianie zbiórki. Każda pomoc ma sens , każda 1zl pomaga. pomagam.pl/ukochanyfilip

  Zdjęcie aktualności 32 496

Komentarze

 • Emilia J. - awatar

  Emilia J.

  12.06.19
  12.06.19

  Powodzenia

 • Alicja - awatar

  Alicja

  10.06.19
  10.06.19

  Powodzenia kochani i zdrówka dla maluszka ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.04.19
  05.04.19

  Powodzenia!

  • Agnieszka Grygo - awatar

   Agnieszka Grygo - Organizator zbiórki

   05.04.19
   05.04.19

   Emilia bardzo dziękujemy ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.03.19
  09.03.19

  Powodzenia!!!

 • Ula CK - awatar

  Ula CK

  19.01.19
  19.01.19

  Dużo zdrowka Filipku. Trzymam kciuki:)

Agnieszka Grygo - awatar

Agnieszka Grygo

Organizator zbiórki

Wpłaty - 498

Emilia J. - awatar
20
Emilia J.
Anonimowy Darczyńca - awatar
18
Anonimowy Darczyńca
Alicja - awatar
13
Alicja
Olaa - awatar
50
Olaa
Anna B - awatar
20
Anna B
Robert Kupczałojć - awatar
200
Robert Kupczałojć
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Nina - awatar
5
Nina
Anonimowy Darczyńca - awatar
2
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij