Zbiórka Serduszko i Słuch Victorii - miniaturka zdjęcia

Serduszko i Słuch Victorii

Syndy Borzejewicz - awatar

Syndy Borzejewicz

Organizator zbiórki

Victoria urodziła się 03.10.2015 r z najcieższa wada serca pod nazwa HLHS (ta magiczna nazwa oznacza ze nasza córeczka ma tylko prawa polowe serca ) o tym ze urodzi sie ona tak cieżko chora dowiedzielismy sie juz w 19 tygodniu ciazy . Wada serduszka naszej perły wymaga 3 etapowego leczenia operacyjnego co onacza ze musi przejsc ona minimum 3 operacje na otwartym sercu w krazeniu pozaustrojowym , w glebokiej hipotermii jest ona juz po 2 z nich pierwszej w 11 dobie zycia i drugiej w wieku 7 miesiecy . Po pierwszej operacji ze wzgledu na wiele komplikacji lezala ona w Krakowskim USD 4 miesiace w trakcie ktorych kazdego dnia walczyla ona o swoje zycie i wygrala , po 2 operacji na szczescie pozbierala sie duzo szybciej bo juz w dwa tygodnie (od tego czasu codziennie przyjmowala 3 leki na stale ).W Grudniu 2016 roku przeszla ona również kardiowersje z powodu czestoskurczu pedsiakowego w który wpadło jej serduszko (od czasu czestoskurczu przyjmowala ona 5 leków na stale ). Niestety los nie oszczedza naszego nawiekszego skarba , Victoria ma również Nefrokalcynoze (zwapnienie obu pni nerek)  stwierdzona w 2016 roku , oraz gluchote obustronna stwierdzona w 2017 roku aktualnie jest po wszczepie pierwszego z dwoch implantow ślimakowych (po którym kilka razy w miesiacu jestesmy zmuszeni jezdzic do Łodzi ) a na lewe uszko jest zaaparatowana . Lecz nieszczesc niestety nie może byc konca 12 stycznia 2018 roku Victoria dostala swojego pierwszego i aż godzinego ataku padaczki także na jej konto wpadla kolejna diagnoza Padaczka 😢(od tego czasu nasza perła przyjmuje 6 lekow stałych kilka razy na dobe ) . Oto skrócona wersja 3 lat życia naszej córeczki dla ktorej załozylismy ta zbiorke i dla ktorej pragniemy zebrac te pieniadze. KTOŚ zada sobie pytanie a co z pieniedzmi na 1% niestety koszty dojazdow , leków , rehabilitacji ,potrzebnych sprzetów i nie tylko znaczaco  przekroczylo budżet konta fundacji Victorii dlatego też jestesmy zmuszeni prosic państwo o pomoc w zebraniu potrzebnej kwoty która zabezpieczy potrzeby Victorii do października tego roku ponieważ to wtedy zostana przelane pieniadze na konto w fundacji Victorii przekazane przez was na 1% dla naszej córeczki w tym roku . Za każda najmiejsza darowizne bedziemy bardzo wdzieczni a nasza Victoria odwdzieczy sie duuuuużym uśmiechem bo puki co tylko tak puki co umi choc mamy nadzieje ze juz niedlugo jej mowa ruszy i sama bedzie mogla wam powiedzieć Pieknie Dziekuje 😉

Wybierz kwotę

Aktualności

  • Syndy Borzejewicz - awatar

    Syndy Borzejewicz

    23.09.18
    23.09.18

    Jak to jest walczyc o cześć siebie zrozumie tylko ten kto musi zawalczyć o zdrowie i życie swojego dziecka, Victoria jest naszym pierwszym wymarzonym dzieckiem, Nigdy nie pomyslelismy ze los obdaruje ja aż tyloma przeciwnisciami losu raz nawet uslyszelismy '' To dziecko swoimi chorobami obdarowalo by z 3 wsie... '' ale każdego dnia walczymy bo jest o kogo nasza nawspanialsza istotke ktora kazdego dnia pokazuje ze chce zyc i sie nie poddaje a gdy ona sie nie poddaje to i my nie mamy zamiaru prosimy o wsparcie z waszej strony bo bez was nie damy sami rady!!!

Syndy Borzejewicz - awatar

Syndy Borzejewicz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 51

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
MarcjannaGloc - awatar
50
MarcjannaGloc
Bamber :) - awatar
50
Bamber :)
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Celina - awatar
20
Celina
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Karolina Samonowicz - awatar
20
Karolina Samonowicz
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Michał B - awatar
50
Michał B

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.