FAKTURY za usługi wet w MARCU  to ponad 3000 złotych a przed nami kolejne operacje i zabiegi..

Chwilę po zabraniu z łąki na której leżała okazało się, że NEGRITA ma 41 stopni gorączki i alarmowy stan płytek krwi...Jak w takiej sytuacji powiedzieć psu - nie mamy miejsca, nie mamy pieniędzy, nie mamy jak cię zabrać?  Jak odjechać i zostawić????

Tutaj, w Szydłowcu uważa się, że bezdomne psy nie chorują ani na kleszcza ani na wirusy żołądkowe, ani na inne straszne psie choroby. Bo one po prostu nagle umierają ....  Ten rejon to epicentrum babeszjozy -  pokleszczowej choroby powodującej potworny ból całego organizmu, wysoką gorączkę i śmierć po kilku dniach męczarni, kiedy nie funkcjonują już wątroba i nerki. Ale pies leżący przy drodze NADAL nie wzbudza podejrzeń - ot - leży, bo pewnie tak mu wygodnie... W 90 procentach przypadków pies leżący przy drodze WYMAGA NATYCHMIASTOWEJ POMOCY!!!! Babeszjoza zabija, jeśli się jej nie leczy!!!  Każdy chory pies sygnalizuje cierpienie. Ale ludzie nie widzą NIC!!! Nie widzą, że kuleje, nie widzą, że stracił apetyt, nie widzą, że coś go boli. Nie potrafią także zobaczyć nieprawidłowości u własnego psa!!! Że  jajka nie zstąpiły do moszny,  że obroża wrosła w szyję, że w podniebieniu tkwią odłamki kości, że odchody są rzadkie lub odwrotnie - jak z kamienia...Ludzie nie widzą smutku i cierpienia w oczach psa... Nie potrafią nawet powiedzieć , czy ich własny pies to pies czy suka!!! Psy nie chorują. Psy nagle bez przyczyny umierają, psów się nie leczy, bo "weteryniorz" jest drogi, bo pies do auta nie wsiądzie, albo ugryzie jak się go będzie ładować do bagażnika... Przeżyje przecież. A jak nie przeżyje, to się weźmie nowego szczeniaka. 

TATRA - roczna suczka zabrana z łańcucha, silnie kuleje. Rtg nie wykazał dysplazji ale jest stan zapalny stawów...Leczenie powinno przynieść rezultat. Tam, gdzie była, nawet by nie zauważono choroby, bo łańcuch ograniczał ruch.

Powyżej TROJA - owczarka umierająca z głodu i babeszjozy pod płotem. Zabrana natychmiast, to jej uratowało życie. Ale to także kolejne wydatki na kroplówki i leki...

KRECIK całe tygodnie chodził z otwartym złamaniem, noga obumarła, konieczna była amputacja... KRECIK dopiero teraz, na trzech nóżkach - cieszy się życiem i brakiem cierpienia! Właściciel oddał go bez zastanowienia a wcześniej skazał na niewyobrażalną mękę.SUMO -odpięty z łańcucha roczny pies ma jądra zaklinowane w jelitach. Czeka go trudny zabieg operacyjny. Właściciel niczego nie zauważył, psa oddał dopiero kiedy zgodziliśmy się zapłacić 300zł.

KOSZTY NAS PRZERASTAJĄ!!!!!

Błagamy o pomoc dla psów zabranych ostatnio, psów skazanych na cierpienie w samotności. Psów, których właściciele nigdy by się nie zdecydowali leczyć. Psów potencjalnych męczenników. Psów leżących przy drodze bo nie mają siły wstać... 

MY JE RATUJEMY, JEŹDZIMY Z NIMI, ZAŁATWIAMY LEKI, TERAPIĘ, TRANSPORTY, HOTELE..WAS PROSIMY TYLKO O JEDEN MAŁY PRZELEW. RAZEM UZBIERAMY NA ICH ZDROWIE !DZIĘKUJEMY


Aktualności

 • Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies - awatar

  Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies

  02.05.18
  02.05.18

  Nowe nieszczęście - Hugo, znaleziony na drodze sznaucerek walczy o życie. Ma babeszjozę i parvovirozę... trudne to do uniesienia dla jednego, wymęczonego bezdomnością pieska. Trzeci dzień żyje dzięki kroplówkom, mamy wielką nadzieję, że maksymalny wysiłek włożony w ratowanie jego życia zaowocuje wyzdrowieniem. Zdjęcie zrobione w pierwszym dniu choroby.

  Zdjęcie aktualności 14 677

Komentarze

 • Aga Tomczyk - awatar

  Aga Tomczyk

  02.05.18
  02.05.18

  Dla nich zawsze warto!

Wpłaty - 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Renata - awatar
100
Renata
Aga Tomczyk - awatar
150
Aga Tomczyk
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Małgorzata Szablowska - awatar
20
Małgorzata Szablowska
Anonimowy darczyńca - awatar
50
Anonimowy darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij