Kasia Owsianik - awatar

Kasia Owsianik

Organizator zbiórki

Cześć! Nazywam się Kaśka i jestem wolontariuszką w Fundacji Psom na Pomoc. 

Na zdjęciu widzicie Harrego, uroczego psiaka, którego znalazłam na polach przy Bemowie. Może nie jest on najpiękniejszy i z pewnością nie dostałby wyróżnień na wystawach, ale ma coś takiego w oczkach, że serduszko mięknie.

Harry prawdopodobnie się komuś znudził. Tak myślę, bo na szyi miał mocną skórzaną obrożę, równie mocno zaciśniętą. Widać, że była po innym, może wcześniejszym psie o większych gabarytach. Może Harry był już za stary, aby siedzieć na łańcuchu i pilnować kogoś "majątku".  Piszę "majątku" ponieważ, właściciele piesia musieli być strasznymi sknerami, bo kiedy go znalazłam, mogłam policzyć przez sierść każdą, nawet najmniejszą, kosteczkę w jego ciele.

Rozsądek podpowiadał mi, żeby nie brać Harrego pod opiekę i oddać go do schroniska. Jednak patrząc w jego oczka z jednej strony przepełnione strasznymi doświadczeniami, z drugiej tą niesamowitą radością spotkania na swojej drodze człowieka, który mógłby mu pomóc, nie mogłam odmówić mu tej odrobiny dobroci w jego niełatwym życiu.

Harry trafił pod moją opiekę i wspólnie z fundacją Psom na Pomoc udało się nam wygrzebać ostatnie pieniążki z dość pustych już naszych portfeli, aby przebadać Harrego. Musieliśmy to zrobić, aby umieścić biedaka w jakimkolwiek hoteliku i zapewnić mu tym samym absolutne minimum poziomu życia - suchy kąt i dwa skromne posiłki dziennie. To dla niego nieznany luksus jak do tej pory.

Badania wykazały, że Harry jest ciężko chory i potrzebuje operacji. Ma wstydliwy problem, którego każdy samiec się wstydzi. Harruś ma przerost prostaty i konieczne jest jej usunięcie.

Sama operacja nie jest niewyobrażalnie droga bo kosztuje 500 zł! Tylko i aż 500 zł, których ani ja ani fundacja nie mamy, aby mu pomóc :(

Dlatego wspólnie z Harrym szukamy tutaj osób, które mogłyby dorzucić chociażby złotówkę na pomoc pieskowi i zapewnić mu humanitarne i przyzwoite warunki życia. 

Koszt operacji to 500 zł
Do tego 400 zł na hotelik dla pieska oraz jedzonko.

Harry będzie wdzięczny, za każdą pomoc i na pewno zamacha po wszystkim wesoło ogonkiem! 


Aktualności

 • Kasia Owsianik - awatar

  Kasia Owsianik

  04.11.17
  04.11.17

  dziękuję wszystkim za wpłaty <3 jesteście wielcy. Dzięki Wam 07.11 Harruś będzie miał operację . Zbiórka wciąż trwa na opłacenie hoteliku i jedzonka. Proszę udostępniajcie to naprawdę pomaga. <333 dużo serduszek dla Was. Niestety tu kolejna istota czeka na pomoc . Proszę udostępniajcie to zwiększa szansę na pomoc. https://pomagam.pl/PomocStaruszkowi

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.10.17
  24.10.17

  :-)

  • Kasia Owsianik - awatar

   Kasia Owsianik - Organizator zbiórki

   04.11.17
   04.11.17

   dziękuję jeszcze raz Beatko <3 dużo serduszków dla Cb :*

Kasia Owsianik - awatar

Kasia Owsianik

Organizator zbiórki

Wpłaty - 20

Sylwia - awatar
50
Sylwia
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Wioletta - awatar
100
Wioletta
Kaś Kęski - awatar
15
Kaś Kęski
Kajetan - awatar
10
Kajetan
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Wioletta Golacka - awatar
50
Wioletta Golacka

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.