Suczki porzucone w lesie!

owner

Paulina Tarabasz

Organizator zbiórki

Zbiórka

Po ray kolejny, ktoś kogo nie można nazwać człowiekiem, porzucił w lesie dwie maleńkie suczki... Jedną z nich, potraktował o tyle okrutnie, że przywiązał ją sznurkiem do drzewa! Suczka nie miała nawet obroży. Sznurek wrzynał się w szyję tego maleństwa, na szczęście została zauważona i odcięta. 

To straszne, że takie dwie maleńkie istoty zostały potraktowane w taki sposób przez swojego "właściciela", który być może dziś cieszy się z nowego pupila, a one zostały same w gęstym lesie bez pożywienia..

Sytuacja z każdym dniem pogarsza się coraz bardziej ponieważ psy biegają w pobliżu przejazdu kolejowego, którego szlabany są często zamknięte. Samochody tłoczą się w ciasnych korkach, a gdy rogatka zostanie już podniesiona, jadą na oślep nie zważając na żadne "przeszkody". Jest to teren niezabudowany, samochody rozwijają tu ogromne prędkości, żadne zwierzę nie ma szans na przeżycie na tym odcinku drogi a co dopiero 5kg sunie...

Jestem w stanie przygotować suczki do adopcji, Zapewnić im opiekę i przede wszystkim znaleźć im cudowne domy na całe życie, ale na to potrzeba nakładów finansowych.Suczki wymagają szczepień, sterylizacji i miejsca w którym, doczekają do szczęśliwego dnia adopcji, a to wszystko niesie ze sobą ogromne koszty. 

Co warte jest więcej, zwykły pieniądz czy psie szczęście?

Aktualności

 • Paulina Tarabasz

  Paulina Tarabasz

  22.03.17
  22.03.17

  Suczki zostały dzisiaj zabrane i czasowo zabezpieczone u człowieka , który daje mi schronienie tylko do 26 marca. Mam 4 dni na zorganizowanie pieniędzy , w przeciwnym razie suczki znów trafia na ulicę..

owner

Paulina Tarabasz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 6

 • Avatar Arek Pater
  50
  Arek Pater
 • Avatar Tomasz Damian
  50
  Tomasz Damian
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  10
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Aneta Chełmińska
  50
  Aneta Chełmińska
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  30
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Monia
  20
  Monia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę