Zbiórka Mistrzostwa Swiata Kung Fu Chiny - miniaturka zdjęcia

Mistrzostwa Swiata Kung Fu Chiny Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Mistrzostwa Swiata Kung Fu Chiny - zdjęcie główne

Mistrzostwa Swiata Kung Fu Chiny

1 378 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Migdal - awatar

Kasia Migdal

Organizator zbiórki

Witamy :) 

Jesteśmy adeptami Tarnowskiej Szkoły Kung Fu, którą prowadzi Si Fu Robert Maślanka. Jest to sekcja z tradycjami. Bierzemy udział w zawodach krajowych oraz międzynarodowych, a także różnych pokazach i eventach. Rok temu dostaliśmy powołania do kadry Polski i  szansę uczestnictwa w Mistrzostwach Świata w Chinach w Emeishan.  Nasza piątka: Julia Augustyn, Łukasz Maślanka, Tomek Bilut, Katarzyna Migdał oraz Trener Robert Maślanka reprezentowaliśmy nasz kraj w dalekich Chinach na Mistrzostwach Świata Kung Fu. Każdy z Nas odniósł wielkie sukcesy na tak ogromnej imprezie. Wywalczyliśmy  brązowe oraz srebrne medale. Na zaproszenie Pani Konsul, wzięliśmy udział w pokazie w Ambasadzie Polskiej w mieście Chengdu, gdzie następnie udzielaliśmy wywiadów do Chińskich mediów.

W 2019 roku naszym ogromnym celem, marzeniem jest  po raz kolejny uczestnictwo na Mistrzostwach Świata w Chinach, które odbędą się w czerwcu. Chcemy bronić i walczy o wyższe miejsca na podium. 

Niestety nasz sport nie jest finansowany przez ministerstwo sportu, przez co sami musimy wszystko opłacać, począwszy od dodatkowych treningów pod zawody, zakup sprzętu, zabiegów odnowy biologicznej, po same zawody. Zbieranie funduszy na zawody jest bardzo trudne i czasochłonne, dlatego już zaczęliśmy zbierać fundusze na mistrzostwa. 

Zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe na  zawody w Chinach. Każda złotówka jest na wagę złota.  Obiecujemy że ,będziemy godnie reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej i walczyc o jak najlepsze wyniki. Za wsparcie finansowe bardzo dziękujemy.

Wojownicy Tarnowskiej Szkoły Kung Fu :)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kasia Migdal - awatar

  Kasia Migdal

  04.03.2019
  04.03.2019

  Julia Augustyn przed stertem na Mistrzostwach Świata w Chinach :)

  Zdjęcie aktualizacji 27 309

Komentarze


 • Kinia - awatar

  Kinia

  12.03.2019
  12.03.2019

  Trzymam mocno kciuki za Wasz Sukces 👍👍👍

 • Grzegorz Wrona - awatar

  Grzegorz Wrona

  14.06.2018
  14.06.2018

  Powodzenia😊

1 378 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Migdal - awatar

Kasia Migdal

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Pawel - awatar
Pawel
100
Asia - awatar
Asia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kinia - awatar
Kinia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Michał - awatar
Michał
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Yundi Li - awatar
Yundi Li
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij