Zbiórka Pomoc oszukanym i poszkodowanym - miniaturka zdjęcia

Pomoc oszukanym i poszkodowanym

Zbiórka Pomoc oszukanym i poszkodowanym - zdjęcie główne

Pomoc oszukanym i poszkodowanym

251 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Zbigniew Heliński - awatar

Zbigniew Heliński

Organizator zbiórki

Pomóż pomagać. Oszukanym, pokrzywdzonym, których sprawy utknęły, którzy nie mogą dobić się o sprawiedliwość. Walczącym o prawdę. Gdy policjanci niewiele robią, by wyjaśnić ich sprawy, sędziowie nie słuchają argumentów. Pomóż nagłaśniać nieprawidłowości, wykrywać je i dokumentować. Działać dla najbiedniejszych bezpłatnie. Walczyć o prawdę.


Prowadzę Cywilne Biuro Śledcze - komercyjną markę dziennikarstwa śledczego. Wsparta jest ona współpracą z prawnikami, detektywami, byłymi policjantami. Generalnie ze specjalistami, których wiedza może pomóc ludziom, którzy zgłaszają się do Cywilnego Biura Śledczego. Marka istnieje od 2013 roku. Pomagamy ludziom, którzy zostali oszukani, są poszkodowani, nie mogą wywalczyć sprawiedliwości. Nagłaśniamy, ujawniamy nieprawidłowości, robimy wszystko, aby zostały one wyeliminowane. Nadzorujemy medialnie sprawy, które zostały do nas zgłoszone i które przyjęliśmy i sprawdziliśmy. Zadajemy niewygodne pytania, przedstawiamy fakty, patrzymy śledczym na ręce. Obserwujemy rozprawy w sądach. Dokładamy wszelkich starań, aby to, co utknęło w miejscu ruszało znowu. By argumenty poszkodowanych zostały usłyszane i zauważone. Naszą dewizą jest: "Po stronie prawdy". 

Nie da się jednak pomagać na odległość. Najpierw trzeba rozpoznać zagadnienie, zapoznać się z aktami w sądzie, porozmawiać z ludźmi, poznać fakty. Wiąże się to z wyjazdami, pobytem w hotelach, konsultacjami z prawnikami lub z innymi specjalistami. Takie wyjazdy trwają kilka dni. Potem wszystkiego trzeba jeszcze doglądać tygodniami lub miesiącami. To kosztuje.

Abyśmy dobrze, drobiazgowo i wnikliwie wykonali naszą pracę potrzebny jest budżet. Często przekracza on możliwości osób dzwoniących. A to właśnie ci ubodzy najbardziej potrzebują pomocy. I odchodzą rozgoryczeni. Smutno być tego świadkiem. Najchętniej pomagalibyśmy każdemu, kto się zgłosi. Dlatego liczymy na Wasze wsparcie.

Dzięki Wam i Waszym, nawet drobnym, wpłatom pomożemy tym, których na nasze usługi nie stać. Naprawimy kawałek rzeczywistości, zadbamy o to, żeby było sprawiedliwie. Będziemy w stanie również realizować interwencje związane ze sprawami społecznie istotnymi, uciążliwymi dla lokalnych społeczności. Wnikliwie popatrzymy na ręce wszelkim partaczom. Pieniądze posłużą tylko i wyłącznie finansowaniu działań pomocowych dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na komercyjne zlecenie. Sfinansują też interwencje w sprawach społecznie istotnych. Zastrzegamy sobie prawo wyboru takich spraw. Ze wszystkich wydatków będziemy się publicznie rozliczać. Opisywać wszystko, co wykonaliśmy dzięki darowiznom. Każdy wpłacający może w każdej chwili sprawdzić szczegóły wydatkowania środków. Jesteśmy do jego pełnej dyspozycji.

Liczymy na nawiązanie stałej współpracy z osobami, które prowadzą firmy. Możliwe jest porozumienie reklamowe, w zamian za wspieranie naszych działań. Chętnie porozmawiamy o współpracy. 

Naszym celem jest zorganizowanie stałych, bezpłatnych konsultacji z prawnikiem, a być może i innymi specjalistami. Fizycznym miejscem konsultacji będzie Łódź, jednak dostępne one będą dla mieszkańców całego kraju.

Ważne! 

Od dłuższego czasu zajmujemy się społecznie i niekomercyjnie problemem chorego mięsa, które jest sprowadzane do Polski. Często z Ukrainy. Co ciekawe mięso to nie jest przez nasze służby praktycznie badane! Unia Europejska uznaje bowiem badania strony ukraińskiej. Sprawdzamy zwykle tylko plomby na naczepach. A na Ukrainie takie badania można kupić. W sklepach ma być jak najtaniej? Jest. Temat ten podejmowaliśmy między innymi w "Pytaniu na śniadanie":

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/40000748/czy-sprzedaja-nam-mieso-zwierzat-chorych-na-raka?fbclid=IwAR3OSXIGYSlTyPMgiJKKe42mmetx6AtnUUIZlpTRSUPvW6sbCr5wdOSQpv0

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/41097558/mieso-z-chorych-krow-w-ubojniach-i-sklepach

Za zebrane środki planujemy kupić kurczaki w wytypowanych punktach handlowych w Łodzi. Objąć to ma zarówno sklepy, supermarkety, rynki. Zakupiony drób zostanie przekazany do zbadania. Wtedy wyjdzie, co tak naprawdę jemy. 

Pomóżcie nam pomagać. To smutne, gdy ktoś bardzo potrzebuje wsparcia, możemy mu je dać, ale barierą jest brak pieniędzy na wyjazd. Dziękujemy.

Nasza strona: http://cbś.com.pl

Przed wpłatą i w razie wątpliwości skontaktuj się z nami: 505-971-539

E-mail: [email protected]

Nasz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/CywilneBiuroSledcze/

Cywilne Biuro Śledcze posiada własny portal informacyjny. Właściciel biura to czynny zawodowo dziennikarz. Media otrzymują od nas bezpłatnie odpowiednio zredagowane komunikaty. Posiadamy rozbudowaną sieć kontaktów dziennikarskich w całej Polsce. W każdej sprawie pozostajemy do dyspozycji dziennikarzy zainteresowanych danym tematem. Mogą oni bezpłatnie korzystać z naszych ustaleń. Nagłośnienie, wypunktowanie ważnych elementów, a następnie stały nadzór medialny bardzo często zmieniają bieg wydarzeń. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Zbigniew Heliński - awatar

  Zbigniew Heliński

  02.04.19
  02.04.19

  Marzena Kubicka z Warszawy. Obolała i połamana. Potrącona na pasach. Policjanci umorzyli jednak postępowanie. Lekarze też nie zauważyli złamań! Wypisali pacjentkę ze szpitala tego samego dnia. A, że nie była zdolna sama wrócić do domu to najwidoczniej szczegół. Tak dobrze się czuła. Poszkodowana od kilku miesięcy przebywa na zwolnieniu. Cywilne Biuro Śledcze pomaga kobiecie niekomercyjnie.

  Zdjęcie aktualności 29 048

Komentarze


 • Nagus - awatar

  Nagus

  16.04.19
  16.04.19

  ;)

251 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Zbigniew Heliński - awatar

Zbigniew Heliński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Nagus - awatar
Nagus
10
Dariusz Piotr - awatar
Dariusz Piotr
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gizela - awatar
Gizela
20
Władysław - awatar
Władysław
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij