Zbiórka tom wierszy - zdjęcie główne

tom wierszy

556 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Tosia Ze Szpaczego Raju - awatar

Tosia Ze Szpaczego Raju

Organizator zbiórki

Witam. Nazywam się Adam Marek. Jestem poetą posiadającym na swoim koncie już dwa tomiki poezji - Ptasia Korona i Stan Posiadania. Zbieram pieniądze na wydanie tomiku poezji, który będzie zbiorem ekfraz do prac świetnego grafika Daniela Mroza. W lutym przyszłego roku mija 102 rocznica jego urodzin, w tym obchodziliśmy 25 rocznicę jego śmierci. 

Niestety poezja w naszym kraju nie jest rzeczą, na której można zarobić jednakże nie może to być przeszkodą w dzieleniu się swoim widzeniem świata z innymi, zwłaszcza wtedy, gdy wiersze pomagają innym.

Dlatego z góry dziękuję wszystkim darczyńcom za wsparcie mojego projektu.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Tosia Ze Szpaczego Raju - awatar

    Tosia Ze Szpaczego Raju

    25.07.19
    25.07.19

    Dziękuję raz jeszcze tym, którzy wsparli wydanie tomiku. Zgodnie z informacją wydawcy, z końcem sierpnia książka powinna być już u mnie. Kolejnym krokiem będzie wysłanie do osób, które mi pomogły egzemplarza tomiku z podziękowaniem. Pozdrawiam.

556 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Tosia Ze Szpaczego Raju - awatar

Tosia Ze Szpaczego Raju

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Rafał Rduch - awatar
Rafał Rduch
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Robert Witecki - awatar
Robert Witecki
50
Rafał Wiśniowski - awatar
Rafał Wiśniowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Andrzej Słociński - awatar
Andrzej Słociński
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij