Zbiórka Lek szansą na zdrowie dla Adama - zdjęcie główne

Lek szansą na zdrowie dla Adama

35 352 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 451 osób w ciągu 14 dni.
Wpłać teraz
 
Paula Trzaskowska - awatar

Paula Trzaskowska

Organizator zbiórki

Zbieramy na  LECZENIE CHEMIOTERAPIĄ NIEOBJĘTĄ REFUNDACJĄ! Zbieramy na szansę na zdrowie!

Mój tata to Adam. Adam ma 59 lat, z od 3 toczy pertraktację z rakiem jelita! Jelito mamy zdrowe -obecnie pertraktacje i mediacje toczą się z wątrobą.

Do niedawna Adam był objęty programem lekowym lekami celowanymi - chemią która miała mnóstwo skutków ubocznych, ale dała szansę na zdrowie. Dyskusja z rakiem - 1:0 dla Adama! Wyniki badań obrazowych pokazywały cofanie się choroby w wątrobie. Wielka radość!

Niestety ... w wyniku niefortunnych zdarzeń Adama WYKLUCZONO z programu lekowego:(  

Całą rodziną i zastępem znajomych - walczyliśmy jak lwy, poruszając niebo i ziemię, aby do tego nie doszło. Wytoczyliśmy najcięższe działa. Broniliśmy się rękoma i nogami!  Niestety w wyniku zwłoki w podaniu leku - badania obrazowe po 8 tygodniach przerwy w leczeniu pokazały progresję choroby ! Biurokracja jest tu bezwzględna! Adam wypadł z programu. 

Nie daliśmy za wygraną - z oszczędności zrobiliśmy bardzo drogie badanie profilowania genetycznego guza, które miało pokazać jaka chemioterapia jest właściwa dla Adam. Ta którą miał - celowana, czy inna? Wszystko po to aby wytoczyć takie argumenty rakowi - które nie pozostawią mu dyskusji! 

Nasze przeczucia się potwierdziły - LEKIEM KTÓRY JEST SZANSĄ DLA ADAMA NA ZDROWIE - JEST LEK CELOWANY, z którego został wykluczony. Terapia działała.

Lek za którego do niedawna płacił Fundusz Zdrowia-  teraz musimy kupić z własnej kieszeni... Terapia miesięczna to ponad 10 tysięcy złotych. Mamy oszczędności na miesiąc, może dwa... ale nie na kilkumiesięczną terapię - a tylko taka działa! 

Za nami już nie jedne dyskusje, mediacje, potyczki z rakiem!

Adam od 2018 dzielnie pertraktował z rakiem podczas chemioterapii, operacji jelita, potem kolejnych dwóch operacji przerzutów do wątroby. Praktycznie cały czas walczy na argumenty - skomplikowaną suplementacją i ekstremalnie zdrową dietą. Zmiana stylu życia to coś pięknego co przyniosła nam choroba Adam bo - zmieniliśmy nawyki wszyscy:) cała rodzina. Jednak to wszystko nie wystarczy . Aby wygrać zdrowie - musimy przestać celować chemią na oślep! Lek celowany na którego zbieramy jest argumentem w walce z pozostałymi przerzutami wątroby i do węzłów chłonnych.

Wielu z Was nie wiedziało o chorobie Adama!

Z rakiem jelita zmagamy się już prawie 3 lata z licznymi sukcesami! Z jelitem mamy pierwszego gola! Z wątrobą już na koncie 2:0. Ale po przerwie w leczeniu -wróciło... Dlaczego teraz mamy złożyć broń?


Do tej pory świetnie radziliśmy sobie sami - ale nadchodzące koszty są dla nas nie do przejścia! Sytuacje dodatkowo komplikuje fakt iż Adam jest na rencie, a jego żona - opiekuje się niepełnosprawną siostrą i matką i nie pracuje! 

Nigdy nie sądziliśmy, że kiedykolwiek znajdziemy się w takiej sytuacji:) Zawsze myśleliśmy - "jakoś damy radę". Otóż nie. Nie damy rady.. Bez Waszej pomocy nie damy rady!

Kiedy chodzi o ŻYCIE - nie ma granic!!!

Dlatego bardzo, a to bardzo prosimy o wsparcie! 

ps. Kto zna Adama wie, że to bardzo zdolny, pomocny, ale przede wszystkim PRZEWESOŁY człowiek -  bez niego Świat będzie nudniejszy. 

DAJMY WIĘC MU ZDROWIE! Niech rozśmiesza nas jeszcze długie lata!

I niech uczy wnuka Stasia - tych swoich wszystkich talentów - naprawiania aut, remontów, kreatywności, nieokrzesanej energii i mądrości życiowej! 


Paula - córka

wraz Dominiką drugą córką i Basią -ukochaną żoną.


----------------------------------

Piszą o nas:

https://expressbydgoski.pl/pan-adam-z-bydgoszczy-ma-59-lat-i-raka-za-lek-ktory-go-uratuje-musi-jednak-sam-zaplacic/ar/c1-15455948


https://pomorska.pl/pan-adam-z-bydgoszczy-ma-59-lat-i-raka-za-lek-ktory-go-uratuje-musi-jednak-sam-zaplacic/ar/c1-15455948

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paula Trzaskowska - awatar

  Paula Trzaskowska

  24.02.21
  24.02.21

  Tata w domu! Dochodzi do siebie -po operacji wątroby! Jednak operacji! Profesorowi bardzo na nim zależy więc zrobił mu bardziej kompleksowy zabieg! Natomiast sami wiecie że ból pooperacyjny to nieprzelewki! ------------------------- Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wpłaty! SIŁA MOCA BIEG! To powiedzenie Stasia - mojego syna! I ulubionej postaci na ziemi mojego taty! Powiedzenie które wiedzie go w chorobie do przodu!

Komentarze


 • Sąsiad - awatar

  Sąsiad

  25.02.21
  25.02.21

  Zdrowia życzę panie Adamie😉

  • Paula Trzaskowska - awatar

   Paula Trzaskowska - Organizator zbiórki

   01.03.21
   01.03.21

   Siła Moca Bieg!

 • Karol Sz. - awatar

  Karol Sz.

  23.02.21
  23.02.21

  Powodzenia! Trzymam kciuki!

 • Jędrzej Pawlak - awatar

  Jędrzej Pawlak

  22.02.21
  22.02.21

  Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia!

 • M. J. - awatar

  M. J.

  20.02.21
  20.02.21

  Zdrowia dla taty.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.02.21
  19.02.21

  Trzymam kciuki Adam!

35 352 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 451 osób w ciągu 14 dni.
Wpłać teraz
 
Paula Trzaskowska - awatar

Paula Trzaskowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 451

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mr TomTo - awatar
Mr TomTo
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra - awatar
Aleksandra
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maciej Kowalski - awatar
Maciej Kowalski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij