Zbiórka Wygrać z rakiem dla Syna - zdjęcie główne

Wygrać z rakiem dla Syna

169 357 zł  z 170 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 617 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Paulina Sztemberg - awatar

Paulina Sztemberg

Organizator zbiórki

05.05.2021 r.

Halo! Halo! Krótkie podsumowanie tego, gdzie teraz jesteśmy:

Kochani! Do tej pory zebraliśmy na: https://pomagam.pl/agnieszkasieruta... 164 551,00 złotych,

https://www.siepomaga.pl/agnieszka-sieruta... 5 500,41 złotych.

Na dzień 5 maja 2021 r. godz. 9.27 daje to nam kwotę 170 051,41 złotych.

Nasz cel na 2021 rok to 250 tyś. zł, z czego ok. 230 tyś. zł to koszty leczenia, a ok. 20 tyś zł to opłaty związane z utrzymaniem platform zbiórek internetowych.

Wszystko co się do tej pory zadziało, zadziało się dzięki Waszym kochającym sercom!

Jesteście niesamowici! Wasza obecność, przeogromna bezcenna pomoc i organizacja, poświęcony czas i energia ... słowa to za mało ... Nigdy Wam tego nie zapomnimy! Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy okazują nieustannie cioci Agnieszce dobre serce, podają pomocną dłoń, wspierają nas finansowo i duchowo.

D Z I Ę K U J E M Y!


27.04.2021 r.

Kochani! Jesteśmy już za półmetkiem. Licznik zbiórki wskazuje już ponad 145 tys. zł. To wielki sukces osiągnięty dzięki Wam! Dzięki gorącym sercom i otwartości na drugiego człowieka! To cud mieć tyle życzliwych osób wokół siebie! Dzięki Wam ciocia Agnieszka wierzy, że wszystko będzie dobrze! 

Ale my – nie zatrzymujemy się, stawiamy kolejne kroki! Właśnie pozytywnie zakończyła się weryfikacja dokumentacji medycznej w fundacji Siepomaga. Dzięki niej można przekazać 1% podatku na leczenie cioci Agnieszki, a wszelkie darowizny będzie można odliczyć od podatku. To kolejny sukces i krok do tego, by jeszcze więcej osób mogło otworzyć swoje serducho!  Wpłaty z licytacji kierujemy na https://pomagam.pl/agnieszkasieruta. Schemat wpłat się nie zmienia. Do zebrania pozostało nieco ponad 110 tys. zł. Z wami musi się udać! Dziękujemy, że jesteście!

21.04.2021 r.
Drodzy Darczyńcy! Trudno wyobrazić sobie większe szczęście niż prawdziwa przyjaźń, ogromna życzliwość i dobre serce drugiego człowieka. To dzięki Wam ciocia Agnieszka, oraz my - rodzina z Wami rośniemy w siłę! To piękne gesty, cudowne uczucie, wielkie wsparcie ... Dzisiaj ponownie Wam dziękuję!

Kochani! Jesteśmy w trakcie przenoszenia zbiórki na stronę fundacji Siepomaga oraz otwarcia subkonta celem zbiórki 1% podatku. Niniejsza zbiórka nie zostanie zamknięta, a zbierane tutaj pieniądze będą przeznaczone zgodnie z celem - na wyjazdy i pobyty w klinice w Niemczech. Pamiętajcie: każda złotówka ma ogromne znaczenie! Słowo "DZIĘKUJĘ" wydaje się być małym wobec tego co dajecie od siebie aby ratować nasz rodzinny Skarb. Macie ogromne serducha!

Kochani! Na początek serdecznie dziękuję za tak ogromy odzew, za Wasze wielkie Serca! Wywołuje to ogromny podziw, wdzięczność i wzruszenie.

Jednak to początek drogi. Dzisiaj, tj. 15 kwietnia, otrzymaliśmy kosztorys leczenia w klinice VORREITER KLINIK w Hinterschmiding w Niemczech. Kwota ogromna, przewyższająca znacznie nasze możliwości. Okazuje się, iż leczenie na rok 2021 może wynieść ok. 50 000,00 Euro.  Dlatego zwiększamy cel i nie zwalniamy! Prosimy o każdą pomoc. Nie ma za małych kwot. Jako rodzina, przyjaciele dziękujemy, że jesteście z nami! 

Nazywam się Paulina Sztemberg i jestem bratanicą Agnieszki Sieruta, która to dzisiaj wraz ze swoją całą rodziną prosi o wsparcie. W imieniu ukochanej Cioci przedstawiam jej historię i proszę o pomoc w ratowaniu jej życia:

"„Cierpienie bowiem zawsze jest próbą, czasem nad wyraz ciężką próbą, której poddane zostaje człowieczeństwo” – głosił Święty Jan Paweł II. Takie oto, w postaci nowotworu złośliwego, mnie doświadcza. Mam na imię Agnieszka i właśnie skończyłam 42 lata. Mam cudownego jedenastoletniego syna, którego wychowuje sama. Jest on dla mnie pocieszeniem, wsparciem, sensem życia i walki o nie.

To przede wszystkim dla niego dzisiaj zwracam się o Wasze wsparcie i życzliwość. Moja niełatwa historia rozpoczęła się ponad 3 lata temu. Wówczas diagnoza, mastektomia i perspektywa, zapewnienia lekarzy, że już będzie dobrze. Przecież to nie był nowotwór złośliwy...

Nadzieja została zachwiana pod koniec lutego, kiedy po dłuższym, gorszym samopoczuciu, postawiono kolejną diagnozę. Cios. Nowotwór złośliwy piersi z rozległymi przerzutami do płuc, kości, kręgosłupa. Trudno jest przyjąć taką informację, a jeszcze trudniej usłyszeć: „w Polsce pani nie pomożemy, na chemię jest już za późno”. Pojawiła się rozpacz, żal i pytanie „dlaczego? Co z moim dzieckiem?”.

Po wszystkich trudnych emocjach przyszła siła walki i pragnienie uzyskania pomocy gdzie indziej. Pojawiła się szansa na leczenie za granicą, w Niemczech, które niestety jest leczeniem, którego koszty przewyższają możliwości finansowe moje i moich bliskich.

Życie, jak u każdego, układało się różnie. Zawsze jednak starałam się pamiętać o tych, którzy mogą potrzebować pomocy. Starałam się wspierać na miarę swoich możliwości. Nigdy nie odwracam się plecami od cierpienia, trudności, problemów, które dźwigają inni ludzie. W moim życiu, ważne miejsce zajmuje Bóg i Wiara. Staram się akceptować to, co teraz przechodzę i ufam, że jest to część planu, który Pan Bóg dla mnie ułożył. Wierzę, że choroba, która mnie doświadcza, jest jedną z prób. Trudnych, ale jednak prób, które dzięki Bożej pomocy uda mi się przejść. Za każdy najmniejszy gest serca bardzo Wam dziękuję."

Kochani! Cel zbiórki prawdopodobnie będzie ruchomy, ze względu na fakt, iż dopiero po pierwszym wyjeździe do kliniki w Niemczech, okaże się jaki będzie całkowity koszt leczenia. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Izabela Paź, lampki chmurki od Pani Julii Lendy-Bakuły - awatar

  Izabela Paź, lampki chmurki od Pani Julii Lendy-Bakuły

  07.05.21
  07.05.21

  Izabela Paź lampki od pani Julii Lendy-Bakuły za 80 zl

 • Marzena Kaliszewska-chodzik/pchacz - awatar

  Marzena Kaliszewska-chodzik/pchacz

  06.05.21
  06.05.21

  chodzik /pchacz

 • Stanisław Kaliszewski - awatar

  Stanisław Kaliszewski

  05.05.21
  05.05.21

  Stanisław Kaliszewski- stolik edukacyjny

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.05.21
  05.05.21

  Katarzyna Sosinska. 9 tomow encyklopedii edukacyjnej

 • Renata Domian - awatar

  Renata Domian

  04.05.21
  04.05.21

  Życzymy zdrowia🤗

169 357 zł  z 170 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 617 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Paulina Sztemberg - awatar

Paulina Sztemberg

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 617

Anna Piorun za kartkę komunijną - awatar
Anna Piorun za kartkę komunijną
35
Izabela Paź, lampki chmurki od Pani Julii Lendy-Bakuły - awatar
Izabela Paź, lampki chmurki od Pani Julii Lendy-Bakuły
80
Chusta - awatar
Chusta
20
MONIKA MUCHA-BARK - awatar
MONIKA MUCHA-BARK
30
Iwona Przybyslawska rodzinka świeżaki - awatar
Iwona Przybyslawska rodzinka świeżaki
45
Katarzyna Cichowska helikopter - awatar
Katarzyna Cichowska helikopter
80
Karolina Proszek- zestaw do fondue - awatar
Karolina Proszek- zestaw do fondue
15
Iwona Kulas - awatar
Iwona Kulas
20
Paweł Przybysz exploding box licytacja - awatar
Paweł Przybysz exploding box licytacja
40
Aneta Gromadzka, różaniec - awatar
Aneta Gromadzka, różaniec
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij