Zbiórka Dla dzieci zrobię wszystko. - miniaturka zdjęcia

Dla dzieci zrobię wszystko.

Zbiórka Dla dzieci zrobię wszystko. - zdjęcie główne

Dla dzieci zrobię wszystko.

1 234 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać teraz
 
Martyna Żebrowska Ungier - awatar

Martyna Żebrowska Ungier

Organizator zbiórki

Witajcie mam na imię Martyna , od urodzenia choruję na przepuklinę oponowo rdzeniową , poruszam się samodzielnie - ale niestety chód jest znacznie upośledzony . 

Kochani to moje stopy , które wymagają rehabilitacji . Bardzo proszę o pomoc w zakupie odpowiednich przyrządów gimnastycznych , które pozwolą mi na sprawność i poruszanie się . 


Mam zmiany w całym odcinku kręgosłupa , niedowład kończyn dolnych , stopy szpotawe oraz pęcherz neurogenny - wymagam cewnikowania . 

Tylko stała rehabilitacja może pomóc mi utrzymać sprawność .

BEZ CEWNIKÓW UROLOGICZNYCH - Moje życie nie istnieje . . . . z powodu pęcherza neurogennego 


Jestem szczęśliwą mamą trójki dzieci - niestety 22,06,2018 roku odebrałam badania genetyczne dzieci ponieważ ich rozwój budził mój duży niepokój i okazało się iż 2 synków jest nieuleczalnie chorych - NF1 ten skrót zawalił nasze dotychczasowe spokojne życie .

Mąż również choruje na NF1 - nie wiedział o tym 35 lat ponieważ był źle zdiagnozowany i to po nim dzieci odziedziczyły chorobę genetyczną . 

MOJE DZIECI MNIE POTRZEBUJĄ ! Bo kto nimi się lepiej zajmie niż ich WŁASNA MAMA ?

Z racji swojej niepełnosprawności pobieram rentę i przez to nie jestem już uprawniona do pobierania świadczenia pielęgnacyjnego na niepełnosprawne dziecko , w pażdzierniku 2017 roku zrezygnowałam z pracy aby móc zająć się dziećmi . Nie jestem w stanie pokryć swojej rehabilitacji i nie mam środków na zakup Orbitreka , rowerka rehabilitacyjnego i masażera stóp . Zwracam się do ludzi dobrej Woli o pomoc . 

Ja muszę być sprawna dla dzieci , a tylko codzienna rehabilitacja może mi pomóc .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Martyna Żebrowska Ungier - awatar

  Martyna Żebrowska Ungier

  31.10.18
  31.10.18

  Kochani tak wyglądają moje stopy i Nogi o które walczę. Dzięki wam może mi się udać je Bardziej usprawnić i wygrać walkę o Sprawność!

  Zdjęcie aktualizacji 21 417

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  07.11.18
  07.11.18

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.11.18
  03.11.18

  Powodzenia w rehabilitacji i Szczęścia dla całej Rodzinki !

  • Martyna Żebrowska Ungier - awatar

   Martyna Żebrowska Ungier - Organizator zbiórki

   04.11.18
   04.11.18

   Serdecznie dziękujemy za okazane serce .

1 234 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać teraz
 
Martyna Żebrowska Ungier - awatar

Martyna Żebrowska Ungier

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bunia - awatar
Bunia
20
Lidka Wojewódzka - awatar
Lidka Wojewódzka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maciek - awatar
Maciek
20
Zofia Bryła - awatar
Zofia Bryła
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anna Kopec - awatar
Anna Kopec
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij