Zbiórka Dla dzieci zrobię wszystko. - zdjęcie główne

Dla dzieci zrobię wszystko.

1 244 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Martyna Żebrowska Ungier - awatar

Martyna Żebrowska Ungier

Organizator zbiórki

Witajcie mam na imię Martyna , od urodzenia choruję na przepuklinę oponowo rdzeniową , poruszam się samodzielnie - ale niestety chód jest znacznie upośledzony . 

Kochani to moje stopy , które wymagają rehabilitacji . Bardzo proszę o pomoc w zakupie odpowiednich przyrządów gimnastycznych , które pozwolą mi na sprawność i poruszanie się . 


Mam zmiany w całym odcinku kręgosłupa , niedowład kończyn dolnych , stopy szpotawe oraz pęcherz neurogenny - wymagam cewnikowania . 

Tylko stała rehabilitacja może pomóc mi utrzymać sprawność .

BEZ CEWNIKÓW UROLOGICZNYCH - Moje życie nie istnieje . . . . z powodu pęcherza neurogennego 


Jestem szczęśliwą mamą trójki dzieci - niestety 22,06,2018 roku odebrałam badania genetyczne dzieci ponieważ ich rozwój budził mój duży niepokój i okazało się iż 2 synków jest nieuleczalnie chorych - NF1 ten skrót zawalił nasze dotychczasowe spokojne życie .

Mąż również choruje na NF1 - nie wiedział o tym 35 lat ponieważ był źle zdiagnozowany i to po nim dzieci odziedziczyły chorobę genetyczną . 

MOJE DZIECI MNIE POTRZEBUJĄ ! Bo kto nimi się lepiej zajmie niż ich WŁASNA MAMA ?

Z racji swojej niepełnosprawności pobieram rentę i przez to nie jestem już uprawniona do pobierania świadczenia pielęgnacyjnego na niepełnosprawne dziecko , w pażdzierniku 2017 roku zrezygnowałam z pracy aby móc zająć się dziećmi . Nie jestem w stanie pokryć swojej rehabilitacji i nie mam środków na zakup Orbitreka , rowerka rehabilitacyjnego i masażera stóp . Zwracam się do ludzi dobrej Woli o pomoc . 

Ja muszę być sprawna dla dzieci , a tylko codzienna rehabilitacja może mi pomóc .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Martyna Żebrowska Ungier - awatar

  Martyna Żebrowska Ungier

  31.10.18
  31.10.18

  Kochani tak wyglądają moje stopy i Nogi o które walczę. Dzięki wam może mi się udać je Bardziej usprawnić i wygrać walkę o Sprawność!

  Zdjęcie aktualizacji 21 417

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  07.11.18
  07.11.18

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.11.18
  03.11.18

  Powodzenia w rehabilitacji i Szczęścia dla całej Rodzinki !

  • Martyna Żebrowska Ungier - awatar

   Martyna Żebrowska Ungier - Organizator zbiórki

   04.11.18
   04.11.18

   Serdecznie dziękujemy za okazane serce .

1 244 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Martyna Żebrowska Ungier - awatar

Martyna Żebrowska Ungier

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 38

Aleksandra Sokołowska - awatar
Aleksandra Sokołowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bunia - awatar
Bunia
20
Lidka Wojewódzka - awatar
Lidka Wojewódzka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maciek - awatar
Maciek
20
Zofia Bryła - awatar
Zofia Bryła
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anna Kopec - awatar
Anna Kopec
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij