Zbiórka Dla dzieci zrobię wszystko. - miniaturka zdjęcia

Dla dzieci zrobię wszystko.

Martyna Żebrowska Ungier - awatar

Martyna Żebrowska Ungier

Organizator zbiórki

Witajcie mam na imię Martyna , od urodzenia choruję na przepuklinę oponowo rdzeniową , poruszam się samodzielnie - ale niestety chód jest znacznie upośledzony . 

Mam zmiany w całym odcinku kręgosłupa , niedowład kończyn dolnych , stopy szpotawe oraz pęcherz neurogenny - wymagam cewnikowania . 

Tylko stała rehabilitacja może pomóc mi utrzymać sprawność .

Jestem szczęśliwą mamą trójki dzieci - niestety 22,06,2018 roku odebrałam badania genetyczne dzieci ponieważ ich rozwój budził mój duży niepokój i okazało się iż 2 synków jest nieuleczalnie chorych - NF1 ten skrót zawalił nasze dotychczasowe spokojne życie .

Mąż również choruje na NF1 - nie wiedział o tym 35 lat ponieważ był źle zdiagnozowany i to po nim dzieci odziedziczyły chorobę genetyczną . 

Z racji swojej niepełnosprawności pobieram rentę i przez to nie jestem już uprawniona do pobierania świadczenia pielęgnacyjnego na niepełnosprawne dziecko , w pażdzierniku 2017 roku zrezygnowałam z pracy aby móc zająć się dziećmi . Nie jestem w stanie pokryć swojej rehabilitacji i nie mam środków na zakup Orbitreka , rowerka rehabilitacyjnego i masażera stóp . Zwracam się do ludzi dobrej Woli o pomoc . 

Ja muszę być sprawna dla dzieci , a tylko codzienna rehabilitacja może mi pomóc .

Wybierz kwotę

Martyna Żebrowska Ungier - awatar

Martyna Żebrowska Ungier

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.