Zbiórka Bitwa z nowotworem złośliwym - miniaturka zdjęcia

Bitwa z nowotworem złośliwym Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Bitwa z nowotworem złośliwym - zdjęcie główne

Bitwa z nowotworem złośliwym

4 186 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelinka Studzińska - awatar

Ewelinka Studzińska

Organizator zbiórki

Kochani od lipca walcze o zycie syna który walczy z nowotworem złośliwym w tej chwili syn juz nie chodzi pękł kregoslup i uciska na rdzeń kregowy jako matka prosze z calego serca pomóż mi w walce o zdrowie syna 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ewelinka Studzińska - awatar

  Ewelinka Studzińska

  31.07.2021
  31.07.2021

  Kochani syn dzielnie walczy obecnie jest przygotowywany do przeszczepu szpiku w tej chwili walczymy dodatkowo z okropna odleżyną którą syn ma po pobycie w klinice dzis dziekujemy wszystkim którzy trzymają za nas kciuki i za wsparcie

  Zdjęcie aktualizacji 72 163

Komentarze


 • Monika Kala - awatar

  Monika Kala

  10.12.2021
  10.12.2021

  Powodzenia!

4 186 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelinka Studzińska - awatar

Ewelinka Studzińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 60

Natalia Osumek - awatar
Natalia Osumek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Oliwia Adamczyk - awatar
Oliwia Adamczyk
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kaśka - awatar
Kaśka
20
Mariusz zawiślak - awatar
Mariusz zawiślak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Skoma - awatar
Skoma
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij