Zbiórka Budowa domu Amelce i Filipkowi - miniaturka zdjęcia

Budowa domu Amelce i Filipkowi

Zbiórka Budowa domu Amelce i Filipkowi - zdjęcie główne

Budowa domu Amelce i Filipkowi

20 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Ala Kamil Jabłońscy - awatar

Ala Kamil Jabłońscy

Organizator zbiórki

Witam wszystkich. Mam na imię Alicja, mam 24 lata, jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci: Filipa ( 4 lata ) oraz Amelki ( 5 miesięcy). Razem z mężem Kamilem chcemy wybudować dom i mieszkać na swoim, a nie u rodziców. Ja sama wychowuje  nasze szkraby,  gdy mój mąż wyjeżdża za granicę, bo jednak zarobki tam a  tu to bardzo duża różnica. Mimo wszystko i tak trudno odlozyc jakas wieksza kwote pieniedzy. Ale jest dużo wyrzeczeń  z tego względu, omija go dużo chwil z dziećmi,  nie ma go czasem gdy maluszki zrobią coś same, zaczną mówić, chodzić, same jeść, no cokolwiek.

Zaczynamy budowę domu, małego, tylko dla naszej czwórki. Żeby zaoszczędzić, dużo rzeczy będziemy robić sami . A jak wybudujemy, wtedy Kamil przestanie wyjeżdzać,  pójdzie tutaj do pracy i będzie cały czas z nami. Na tym nam również zależy, by był z nami.

Będę wdzięczna za każdą okazaną pomoc,

pozdrawiam, Ala 😊

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Ala Kamil Jabłońscy - awatar

Ala Kamil Jabłońscy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij