Zbiórka Tylko człowiek tak zdradza. - miniaturka zdjęcia

Tylko człowiek tak zdradza.

Zbiórka Tylko człowiek tak zdradza. - zdjęcie główne

Tylko człowiek tak zdradza.

590 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 

        

Jest listopad roku 2015.Do  hotelu  w   Sadku  trafia  suka ze szczeniakami ,  odłowiona  w  gminie Bliżyn (mazowieckie). Mają bilet do schroniska w Szczytach. Przejmujemy całą trójkę, szczeniaki nazywamy je imionami Beatlesów -Lennon i Yoko, mama to Sońka.  (Sońka i Yoko już dawno w domach stałych)  Lennon otrzymuje propozycję domu w polskiej rodzinie stacjonującej na terenie Niemiec.Sprawdzamy adres,  wszystko wydaje się jak z bajki.  ZACZIPOWANY, zaszczepiony, z paszportem pies wyjeżdża do  Niemiec w styczniu 2016. Utrzymujemy stały kontakt z rodziną ALEKSA- bo tak się od tej pory nazywa i na to imię, pomimo naszych sprzeciwów -zostaje wystawiony paszport.  


Przez rok trwa idylla, pani Monika wysyła zdjęcia, wspiera bazarki, kocha swojego pupila.


Potem kontakt się rozmywa, ale, na Boga, przy 500 adoptowanych psach trudno jest go utrzymywać permanentnie!!!!! Jednak po jakimś czasie wolontariuszka pilotująca adopcję postanawia się dowiedzieć co z  Aleksem. I zostaje zablokowana... To wzbudza podejrzenia...Dodatkowo ostatni kontakt miały, kiedy pani, zdesperowana, informowała o przymusowym powrocie do kraju...Nowym miejscem pobytu pieska miała być Bydgoszcz..

I rzeczywiście, od września 2017 roku ALEKS przebywał W SCHRONISKU W BYDGOSZCZY!!!!! NIKT Z RODZINY ALEKSA NIE POWIADOMIŁ NAS O ODDANIU GO DO SCHRONISKA. POWODY POZBYCIA SIĘ PSA MIELIŚMY PRAWO UZNAĆ ZA ABSURDALNE, PO PROSTU SIĘ ZNUDZIŁ!!!! A SCHRONISKO, CO JEST JUŻ CAŁKOWICIE BULWERSUJĄCE- NIE SPRAWDZIŁO, ŻE PIES MA CHIPA, GDZIE WIDNIEJĄ WSZYSTKIE DANE FUNDACJI!!! BYLIBYŚMY TAM NA DRUGI DZIEŃ!!!!!

Tymczasem Aleks zapomniany od Boga i ludzi przeżywał swoją tragedię odrzucenia, prosto z kanapy do zimnego kojca w miejscu pełnym, podobnie jak on, niechcianych psów. 

Informacja o jego pobycie w schronisku  pochodziła od byłej właścicielki pani Moniki, która najwyraźniej uznała, że  ją zrozumiem i nareszcie zareagowała na wysyłane wiadomości. Nie zrozumiem. Co więcej, nie wybaczę. Także tego, że oddając psa do schroniska ukryła fakt  adoptowania Aleksa z fundacji. Pozbawiła go tym samym jedynej szansy na powrót do hotelu.

Pani Monika NIGDY Aleksa w schronisku nie odwiedziła, ani razu o niego nie spytała. Aleks okazał się rekordzistą w kwestii długości stażu za kratami. Przebywał tam od września 2017 - przez półtora roku!!!!!!!

Zorganizowanie transportu i miejsca w domowym hotelu zajęło trzy dni. Dzisiaj ALEKS został odebrany ze schroniska . Całą drogę spał... Trasa liczyła sobie 900km. Dziękujemy Krzysztofowi za poświęcony czas. Prosimy o wsparcie.To cudny pies,  nie mam pojęcia  za co tyle wycierpiał. Właścicielka trafi na czarną listę domów adopcyjnych.  A karma niechże do niej wróci jak najszybciej.

LENNON vel Aleks ponownie do adopcji.  On wciąż wierzy w ludzi.  Nie wiem,  jak mu się to udaje.

 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Donata - awatar

    Donata

    11.01.19
    11.01.19

    Trzymam kciuki❤️

590 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 13

Basia - awatar
Basia
50
Donata - awatar
Donata
20
Basia - awatar
Basia
50
Milena - awatar
Milena
50
Mariola - awatar
Mariola
20
Klaudia - awatar
Klaudia
20
AnaB - awatar
AnaB
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij