Zbiórka Tylko człowiek tak zdradza. - miniaturka zdjęcia

Tylko człowiek tak zdradza.

        

Jest listopad roku 2015.Do  hotelu  w   Sadku  trafia  suka ze szczeniakami ,  odłowiona  w  gminie Bliżyn (mazowieckie). Mają bilet do schroniska w Szczytach. Przejmujemy całą trójkę, szczeniaki nazywamy je imionami Beatlesów -Lennon i Yoko, mama to Sońka.  (Sońka i Yoko już dawno w domach stałych)  Lennon otrzymuje propozycję domu w polskiej rodzinie stacjonującej na terenie Niemiec.Sprawdzamy adres,  wszystko wydaje się jak z bajki.  ZACZIPOWANY, zaszczepiony, z paszportem pies wyjeżdża do  Niemiec w styczniu 2016. Utrzymujemy stały kontakt z rodziną ALEKSA- bo tak się od tej pory nazywa i na to imię, pomimo naszych sprzeciwów -zostaje wystawiony paszport.  


Przez rok trwa idylla, pani Monika wysyła zdjęcia, wspiera bazarki, kocha swojego pupila.


Potem kontakt się rozmywa, ale, na Boga, przy 500 adoptowanych psach trudno jest go utrzymywać permanentnie!!!!! Jednak po jakimś czasie wolontariuszka pilotująca adopcję postanawia się dowiedzieć co z  Aleksem. I zostaje zablokowana... To wzbudza podejrzenia...Dodatkowo ostatni kontakt miały, kiedy pani, zdesperowana, informowała o przymusowym powrocie do kraju...Nowym miejscem pobytu pieska miała być Bydgoszcz..

I rzeczywiście, od września 2017 roku ALEKS przebywał W SCHRONISKU W BYDGOSZCZY!!!!! NIKT Z RODZINY ALEKSA NIE POWIADOMIŁ NAS O ODDANIU GO DO SCHRONISKA. POWODY POZBYCIA SIĘ PSA MIELIŚMY PRAWO UZNAĆ ZA ABSURDALNE, PO PROSTU SIĘ ZNUDZIŁ!!!! A SCHRONISKO, CO JEST JUŻ CAŁKOWICIE BULWERSUJĄCE- NIE SPRAWDZIŁO, ŻE PIES MA CHIPA, GDZIE WIDNIEJĄ WSZYSTKIE DANE FUNDACJI!!! BYLIBYŚMY TAM NA DRUGI DZIEŃ!!!!!

Tymczasem Aleks zapomniany od Boga i ludzi przeżywał swoją tragedię odrzucenia, prosto z kanapy do zimnego kojca w miejscu pełnym, podobnie jak on, niechcianych psów. 

Informacja o jego pobycie w schronisku  pochodziła od byłej właścicielki pani Moniki, która najwyraźniej uznała, że  ją zrozumiem i nareszcie zareagowała na wysyłane wiadomości. Nie zrozumiem. Co więcej, nie wybaczę. Także tego, że oddając psa do schroniska ukryła fakt  adoptowania Aleksa z fundacji. Pozbawiła go tym samym jedynej szansy na powrót do hotelu.

Pani Monika NIGDY Aleksa w schronisku nie odwiedziła, ani razu o niego nie spytała. Aleks okazał się rekordzistą w kwestii długości stażu za kratami. Przebywał tam od września 2017 - przez półtora roku!!!!!!!

Zorganizowanie transportu i miejsca w domowym hotelu zajęło trzy dni. Dzisiaj ALEKS został odebrany ze schroniska . Całą drogę spał... Trasa liczyła sobie 900km. Dziękujemy Krzysztofowi za poświęcony czas. Prosimy o wsparcie.To cudny pies,  nie mam pojęcia  za co tyle wycierpiał. Właścicielka trafi na czarną listę domów adopcyjnych.  A karma niechże do niej wróci jak najszybciej.

LENNON vel Aleks ponownie do adopcji.  On wciąż wierzy w ludzi.  Nie wiem,  jak mu się to udaje.

 


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

  • Donata - awatar

    Donata

    11.01.19
    11.01.19

    Trzymam kciuki❤️

Wpłaty - 13

Basia - awatar
50
Basia
Donata - awatar
20
Donata
Basia - awatar
50
Basia
Milena - awatar
50
Milena
Mariola - awatar
20
Mariola
Klaudia - awatar
20
Klaudia
AnaB - awatar
30
AnaB
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
200
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij