Zbiórka AMAL ratujemy łapę po wypadku - miniaturka zdjęcia

AMAL ratujemy łapę po wypadku

Ewa Wiśniewska - awatar

Ewa Wiśniewska

Organizator zbiórki


Amal po pierwszej operacji łapeczki prawej uszkodzonej w wyniku wypadku z raną. Pan dr Niedzielski oświadczył,że naszego krzywołapka możemy zabierać na czas rekonwalescencji. 22 lub 23 grudnia kontrola. Pierwsza faktura zapłacona 1.134 zł plus za pobranie wymazu z łapki i badania bakteriologiczne 135 zł . Koszt operacji  2700 zł  z czego gmin Rawa Mazowiecka opłaciła 1350 zł . Okazuje sie ,że to pocżątek drogi do sprawności Amala, wkrótce druga operacja . Tymczasem rehabilitujemy  naszego cudaka :) 

Dziękujemy za Wasze wsparcie. 

Leczenie przyniosło skutek :) Paskudna bakteria pokonana, rana pięknie sie zagoiła, badania bakteriologiczne zrobione. nie ma paskudne bakterii :) UWAGA !!! Amal vel Ferdynand Wspaniały po pierwszej operacji prawej łpaki tej na której była rana. Czuje sie dobrze.Łapka niestety nie będzie sprawna ale i nie będzie je sobie obcierał i robil ran. Teraz rekonwalescencja a potem ustalamy termin kolejnej operacji .

Amal pięknie Wam Kochani dziękuje za wsparcie 

AMAL to młody ok. 2 letni pies znaleziony po potrąceniu autem. Niestety lecznica która go przyjęła jako psa po wypadkowego nawet nie zadała sobie trudu zrobienia choćby rtg bo stwierdzono,że nie jest połamany, nie am wewnętrznych obrażeń a krzywizna łap to defekt który powstał w fazie rozwojowej, a że pies miał spora sączącą się ranę ... Pytamy urzędników gminy co z psem bo tu wskazana była by operacja, badania, urzędnik odpowiedział nie pokryjemy kosztów operacji psa trzeba poddać eutanazji ... :( 

Dlaczego ? Dlaczego poddać eutanazji psa, który jest młody,łagodny, przyjazny, radosny i poza tymi nieszczęsnymi wykrzywionymi łapami  w tym jednej niesprawnej w skutek wypadku nic mu ne dolega ?          

My się tak na łatwo nie poddajemy, rtg wysłane do speca nad specami dr Niedzielskiego mamy przywieźć Amala i zapewne tam zostanie na operację i czas rekonwalescencji .                     Jedyna przeszkoda to finanse tylko czy one mają zdeterminować morbital lub życie bez bólu,ran ?

Na miejscu okazuje się ,że AMAL NIE MA CZUCIA W ŁAPCE Z RANĄ uszkodzony splot barkowy w wyniku potrącenia, pechowy psiak :(  

Nie podoba sie rana na łapie zrobiono badania i posiew z rany. Mamy wyniki  pies wymaga co najmniej2 tygodniowego leczenia i to dwoma antybiotykami ma już w ranie dwie paskudne bakterie . Operacja została wstrzymana

Wstępny koszt ; badania, hospitalizacja, operacja obu łap to minimum 4000 zł tak było przed tym posiewem z rany, teraz koszty wzrosną a my nie mamy na te wstępnie ustalone... Dostaliśmy pierwsza fakturę na kwotę 1134 zł to za badania krwi, badania posiewowe i bakteriologię, tomografię komputerową obu łap plus i za każda dobe hospitalizacji, zmiany opatrunków.

Czy Amal może liczyć na Was, Wasze wsparcie ?


Komentarze

 • hnatek - awatar

  hnatek

  10.02.18
  10.02.18

  trzymaj się chłopie!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.12.17
  12.12.17

  Mam nadzieję, że uda zebrać się pełną kwotę dla psiaka

Ewa Wiśniewska - awatar

Ewa Wiśniewska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 31

hnatek - awatar
20
hnatek
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Radek i Monika - awatar
50
Radek i Monika
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
HalinaG - awatar
17
HalinaG
Sylwia - awatar
10
Sylwia
Joanna Trzaska - awatar
50
Joanna Trzaska
Agnieszka - awatar
50
Agnieszka

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij