Zbiórka AMAL ratujemy łapę po wypadku - miniaturka zdjęcia

AMAL ratujemy łapę po wypadku

Zbiórka AMAL ratujemy łapę po wypadku - zdjęcie główne

AMAL ratujemy łapę po wypadku

2 555 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać teraz
 
Ewa Wiśniewska - awatar

Ewa Wiśniewska

Organizator zbiórki

Amal po drugiej bardziej skomplikowanje operacji łapy, ma sztywny opartunek,generalnie łapka ta będzie słuzyła do podpierania niczym laska. Niestety w ranę wdała się bakteria o czym nas powiadomiono po odebrani psa z kliniki.Teraz kwestia dobrania odpowiedniego antybiotyku ,zmienianie opatrunku bezpośrednio przy ranie operacyjnej. Wystawiono nam fakturę za bagatela kwotę 2710 zł. Poprzednio zapłacone faktury to 1134 pierwszy pobyt ,badania,rezonans,rtg  potem 1350 ( drugie 1350 zapłaciła gmina Rawa Mazowiecka ) plus koszty przejazdu 340 km w jedna stronę. I tak z kwoty wstępnie 4000 zł na dzień dzisiejszy koszty wynoszą  6675 zł !!!  Do tego przejazdy  w sumie  5 x 660 km. 


Amal po pierwszej operacji łapeczki prawej uszkodzonej w wyniku wypadku z raną. Pan dr Niedzielski oświadczył,że naszego krzywołapka możemy zabierać na czas rekonwalescencji. 22 lub 23 grudnia kontrola. Pierwsza faktura zapłacona 1.134 zł plus za pobranie wymazu z łapki i badania bakteriologiczne 135 zł . Koszt operacji  2700 zł  z czego gmin Rawa Mazowiecka opłaciła 1350 zł . Okazuje sie ,że to pocżątek drogi do sprawności Amala, wkrótce druga operacja . Tymczasem rehabilitujemy  naszego cudaka :) 

Dziękujemy za Wasze wsparcie. 

Amal pięknie Wam Kochani dziękuje za wsparcie 

AMAL to młody ok. 2 letni pies znaleziony po potrąceniu autem. Niestety lecznica która go przyjęła jako psa po wypadkowego nawet nie zadała sobie trudu zrobienia choćby rtg bo stwierdzono,że nie jest połamany, nie ma wewnętrznych obrażeń a krzywizna łap to defekt który powstał w fazie rozwojowej, a że pies miał spora sączącą się ranę ... Pytamy urzędników gminy co z psem bo tu wskazana była by operacja, badania, urzędnik odpowiedział nie pokryjemy kosztów operacji psa trzeba poddać eutanazji ... :( 

Dlaczego ? Dlaczego poddać eutanazji psa, który jest młody,łagodny, przyjazny, radosny i poza tymi nieszczęsnymi wykrzywionymi łapami  w tym jednej niesprawnej w skutek wypadku nic mu ne dolega ?  Do czasu wypadku nawyraźniej z tym swoim kalectwem nieźle sobie radził.        

My się tak na łatwo nie poddajemy, rtg wysłane do specjalisty  dr Niedzielskiego mamy przywieźć Amala i zapewne tam zostanie na operację i czas rekonwalescencji .                     Jedyna przeszkoda to finanse tylko czy one mają zdeterminować morbital lub życie bez bólu,ran ?

Na miejscu okazuje się ,że AMAL NIE MA CZUCIA W ŁAPCE Z RANĄ uszkodzony splot barkowy w wyniku potrącenia, pechowy psiak :(  

Nie podoba sie rana na łapie zrobiono badania i posiew z rany. Mamy wyniki  pies wymaga co najmniej2 tygodniowego leczenia i to dwoma antybiotykami ma już w ranie dwie paskudne bakterie . Operacja została wstrzymana

Wstępny koszt ; badania, hospitalizacja, operacja obu łap to minimum 4000 zł tak było przed tym posiewem z rany, teraz koszty wzrosną a my nie mamy na te wstępnie ustalone... Dostaliśmy pierwsza fakturę na kwotę 1134 zł to za badania krwi, badania posiewowe i bakteriologię, tomografię komputerową obu łap plus i za każda dobe hospitalizacji, zmiany opatrunków.

Czy Amal może liczyć na Was, Wasze wsparcie ?


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • hnatek - awatar

  hnatek

  10.02.18
  10.02.18

  trzymaj się chłopie!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.12.17
  12.12.17

  Mam nadzieję, że uda zebrać się pełną kwotę dla psiaka

2 555 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać teraz
 
Ewa Wiśniewska - awatar

Ewa Wiśniewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Pomoc - awatar
Pomoc
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Łukasz - awatar
Łukasz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
210
hnatek - awatar
hnatek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Radek i Monika - awatar
Radek i Monika
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij