Zbiórka Turnus dla Amelki i Anastazji - miniaturka zdjęcia

Turnus dla Amelki i Anastazji

Zbiórka Turnus dla Amelki i Anastazji - zdjęcie główne

Turnus dla Amelki i Anastazji

765 zł z 6 160 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać teraz
 

Amelia urodziła się w 2012 roku i od początku walczymy z nadpobudliwością psychoruchową, zaburzeniami neurologicznymi. Jest upośledzona umysłowo w stopniu lekkim, ma Autyzm z zespołem Aspergera i korzysta z wczesnego wspomagania. Ma również głęboką wadę wzroku (astygmatyzm), ma alergię na kurz, roztocza oraz astmę oskrzelową, zaburzenia nastroju i zaburzenia lękowe, które objawiają się w nocy. W 2018 zdiagnozowano chorobę wrodzoną Trombofilia, czyli nadkrzepliwość krwi, która może spowodować zatorowość płucną, udar mózgu, zawał serca. Dziewczynka chodzi na zajęcia rehabilitacyjne - logopeda, zajęcia psychoruchowe, SI.

Anastazja urodziła się w 2008 roku, jako wcześniak w 32 tygodniu ciąży. Od początku zmaga się z nadpobudliwością psychoruchową, zaburzeniami neurologicznymi oraz psychicznymi. Jest na stałych lekach, ma też głęboką wadę wzroku (astygmatyzm). Niestety ma też upośledzenie w stopniu lekkim i Autyzm. Anastazja chodzi do szkoły specjalnej, w której uczestniczy w zajęciach logopedycznych, psychoruchowych i wielu innych.

Zbieramy na opłacenie kosztów turnusu rehabilitacyjnego dla obu dziewczynek.
Koszt to aż 6160 zł. Turnus odbędzie się w terminie 6 - 20 czerwca 2020 roku. Bardzo prosimy o pomoc.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
765 zł z 6 160 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 44

Ange - awatar
Ange
5
Anita - awatar
Anita
6
Ewelina bazarek - awatar
Ewelina bazarek
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kaja - awatar
Kaja
20
Edyta Kowalska - awatar
Edyta Kowalska
6
Michał Brzózka - awatar
Michał Brzózka
5
Justyna - awatar
Justyna
7
Aneta SEPIÓŁ. - awatar
Aneta SEPIÓŁ.
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij