Zbiórka Turnus dla Amelki i Anastazji - miniaturka zdjęcia

Turnus dla Amelki i Anastazji

Zbiórka Turnus dla Amelki i Anastazji - zdjęcie główne

Turnus dla Amelki i Anastazji

765 zł  z 6 160 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać teraz
 

Amelia urodziła się w 2012 roku i od początku walczymy z nadpobudliwością psychoruchową, zaburzeniami neurologicznymi. Jest upośledzona umysłowo w stopniu lekkim, ma Autyzm z zespołem Aspergera i korzysta z wczesnego wspomagania. Ma również głęboką wadę wzroku (astygmatyzm), ma alergię na kurz, roztocza oraz astmę oskrzelową, zaburzenia nastroju i zaburzenia lękowe, które objawiają się w nocy. W 2018 zdiagnozowano chorobę wrodzoną Trombofilia, czyli nadkrzepliwość krwi, która może spowodować zatorowość płucną, udar mózgu, zawał serca. Dziewczynka chodzi na zajęcia rehabilitacyjne - logopeda, zajęcia psychoruchowe, SI.

Anastazja urodziła się w 2008 roku, jako wcześniak w 32 tygodniu ciąży. Od początku zmaga się z nadpobudliwością psychoruchową, zaburzeniami neurologicznymi oraz psychicznymi. Jest na stałych lekach, ma też głęboką wadę wzroku (astygmatyzm). Niestety ma też upośledzenie w stopniu lekkim i Autyzm. Anastazja chodzi do szkoły specjalnej, w której uczestniczy w zajęciach logopedycznych, psychoruchowych i wielu innych.

Zbieramy na opłacenie kosztów turnusu rehabilitacyjnego dla obu dziewczynek.
Koszt to aż 6160 zł. Turnus odbędzie się w terminie 6 - 20 czerwca 2020 roku. Bardzo prosimy o pomoc.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
765 zł  z 6 160 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 44

Ange - awatar
Ange
5
Anita - awatar
Anita
6
Ewelina bazarek - awatar
Ewelina bazarek
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kaja - awatar
Kaja
20
Edyta Kowalska - awatar
Edyta Kowalska
6
Michał Brzózka - awatar
Michał Brzózka
5
Justyna - awatar
Justyna
7
Aneta SEPIÓŁ. - awatar
Aneta SEPIÓŁ.
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij