Zakończyliśmy  akcje. Pragniemy  podziękować pięknie, z informacja że resztę kwoty wpłacili ludzie o wielkim sercu 🙂 Koń jest bezpieczny i ma przystań.


O tej porze miał być już nie żywy jest przesiąknięty zapachem śmierci, stał w ubojni patrząc na smierć innych koni i czekał na swoją kolej, miał ogromne szczęście, dostał druga szanse aby normalnie żyć, został uratowanym z miejscowej ubojni do której zostaje zwożonych coraz więcej koni, przez mężczyznę który nie ma odpowiednich warunków aby go zatrzymać, tymczasowo trafił do nas ale nie ma gwarancji ze nie wróci tam skąd go uratowano, dlatego jeśli go wykupimy zostanie tu do końca swojego życia, w jego oczach widać przerażenie, do człowieka podchodzi z ogromnym dystansem ale to co przeżył wie tylko on sam, czeka go dużo pracy ale wierzymy ze mu się uda, zaczyna się sezon w którym dużo pieniędzy przeznaczone zostaje na pasze dla koni, weterynarza, kowala, nie jesteśmy w stanie go wykupić sami dlatego prosimy o pomoc, za którą możemy zaoferować, oprowadzanki, tereny, weekendy, czy karnety jazd.

Cena jego życia to 11zł/kg, koń waży ok 600kg.

Mamy miesiac na zebranie choć połowy kwoty.....

Koń trafił pod opieke naszego Stowarzyszenia po jego wykupie i doprowadzeniu psychicznym i fizycznym do ładu , koń może trafić na warunku umowy ADOPCYJNEJ do kogoś z przeniesieniem lub bez , albo dzierżawy . Gzie to stowatzyszenie bedzie miało nadzór nad osobami ktore się nim opiekują i użytkują .

Zapobiegając tym samym ponownemu trafieniu do ubojni, odsprzedaży z ręki do ręki !!!!!!

Nie jesteśmy ,funadcją nigdy nie korzystaliśmy z pomocy innych staraliśmy sie finansować z własnych środków wszystkie nasze potrzeby Stowarzyszenia ! Tu jednak przekracza to naszą możliwość Dlatego zwracamy się o pomoc !!!!

Aktualności

 • Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Skrawek Nieba - awatar

  Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Skrawek Nieba

  28.05.18
  28.05.18

  Zakończyliśmy akcje.Pragniemy podziękować pięknie, z informacja że resztę kwoty wpłacili ludzie o wielkim sercu 🙂 Koń jest bezpieczny i ma przystań.

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.05.18
  28.05.18

  Powodzenia

Wpłaty - 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
1 000
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
kasia i lena - awatar
200
kasia i lena
Sylwia - awatar
50
Sylwia
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Patka - awatar
20
Patka
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Michał Bartoń - awatar
20
Michał Bartoń
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.