Zbiórka Zimowa wyprawka dla Angusa - miniaturka zdjęcia

Zimowa wyprawka dla Angusa

Angus - nasz fantastyczny "metrowy" ogier. W zasadzie Angus poza "koszeniem trawy" nie ma w ośrodku za dużo pracy, ale bardzo się cieszymy, że jest członkiem naszej rodziny, doskonale wpisując się w rolę "domowego psiaka". Charakter ma fantastyczny i jest "do rany przyłóż", ale jak zawieje wiatr od strony stada sąsiedzkich klaczy to ... idziemy pobiegać.

Angus jest niezwykle tolerancyjny dla wszystkich gatunków zwierząt, które przewijają się przez nasz Ośrodek. Jak widać nie straszne mu nawet polskie grzechotniki stepowe ... znaczy zaskrońce. Miał dostać angaż w westernie i wyjechać do Hollywood, ale okazało się, że nie wejdzie na bagaż podręczny, a niestety ma klaustrofobię, więc o luku bagażowym można było zapomnieć. Później miał zaklinać kobry królewskie w Azji, jednak bał się, że pomylą go z psem i zjedzą. I w ten oto niezwykły sposób został u nas i robi za kosiarkę oraz rozsiewa naturalny nawóz.

Zima idzie, trawy coraz mniej. "Kosiarka" poza sezonem sporo je (widać to po budowie - wyznaje zasadę: najpierw masa, potem rzeźba ... nie wiemy, kiedy zacznie rzeźbić). Zbieramy siano na siano, słomę i owies dla naszego "pluszaka". Część środków przeznaczymy również na niezbędne zabiegi pielęgnacyjne. Dbamy o niego najlepiej jak potrafimy, ale jego utrzymanie nie należy do najtańszych. Dlatego prosimy Was o pomoc.


Wpłaty - 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Samanta - awatar
20
Samanta
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij