Zbiórka Nowy wózek nadzieją dobre życie - miniaturka zdjęcia

Nowy wózek nadzieją dobre życie

Zbiórka Nowy wózek nadzieją dobre życie - zdjęcie główne

Nowy wózek nadzieją dobre życie

341 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Ania Sutowicz - awatar

Ania Sutowicz

Organizator zbiórki

Witajcie, jestem Ania, mam 31 lat.  Od urodzenia choruję na niezwykle rzadką chorobę - Artrogrypozę. Z tego powodu poruszam się na wózku inwalidzkim.  Choruję też na inne przewlekłe schorzenia, które są następstwem i powikłaniem Artrogrypozy.

Wychowywali mnie Dziadkowie. Pomimo codziennych zmagań i trudności staram się żyć samodzielnie i z uśmiechem na twarzy :) Jak to Ktoś śpiewa,  "...żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...". 

Z powodu braku siły w mięśniach poruszam się na wózku elektrycznym. Ostatni zakupiłam w marcu 2017 roku. Niestety bardzo często ulega awariom, które nie są uznawane przez sprzedawcę ani producenta w ramach gwarancji, także wszystkie naprawy w ciągu tych dwóch lat pokrywałam ze środków własnych. Gwarancja dokładnie kończy się 2 marca 2019 roku. Dowiadywałam się w PFRON-ie i w tym roku będą dofinansowania ( 5 000zł - nowy kosztuje ok 10 000 zł)  ale tylko do skuterów. Niestety z przyczyn fizyczno-technicznych nie poradzę sobie na takim sprzęcie. Uzyskałam informację, iż mogę otrzymać dofinansowanie do nowego standardowego wózka elektrycznego  ze środków MOPR tj 3 000 zł, oraz ze środków NFZ również 3 000 zł, co daje 6 000 zł. Nowy taki wózek  kosztuje najtaniej ok 10 000 zł. Czyli wkład własny minimum wynosi 4 000 zł. Nie stać mnie na taki wysoki wkład własny.

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie tej zbiórki, z której środki przeznaczę na zakup nowego wózka. 

Wózek to moje nogi, dlatego Państwa pomoc jest dla mnie bardzo ważna i potrzebna do godnego, samodzielnego życia.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
341 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Ania Sutowicz - awatar

Ania Sutowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
41
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
AnettZalecka - awatar
AnettZalecka
100
Anna Jarząbek - awatar
Anna Jarząbek
50
Joanna - awatar
Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij