Zbiórka Nowy wózek nadzieją dobre życie - miniaturka zdjęcia

Nowy wózek nadzieją dobre życie

Zbiórka Nowy wózek nadzieją dobre życie - zdjęcie główne

Nowy wózek nadzieją dobre życie

341 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Ania Sutowicz - awatar

Ania Sutowicz

Organizator zbiórki

Witajcie, jestem Ania, mam 31 lat.  Od urodzenia choruję na niezwykle rzadką chorobę - Artrogrypozę. Z tego powodu poruszam się na wózku inwalidzkim.  Choruję też na inne przewlekłe schorzenia, które są następstwem i powikłaniem Artrogrypozy.

Wychowywali mnie Dziadkowie. Pomimo codziennych zmagań i trudności staram się żyć samodzielnie i z uśmiechem na twarzy :) Jak to Ktoś śpiewa,  "...żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...". 

Z powodu braku siły w mięśniach poruszam się na wózku elektrycznym. Ostatni zakupiłam w marcu 2017 roku. Niestety bardzo często ulega awariom, które nie są uznawane przez sprzedawcę ani producenta w ramach gwarancji, także wszystkie naprawy w ciągu tych dwóch lat pokrywałam ze środków własnych. Gwarancja dokładnie kończy się 2 marca 2019 roku. Dowiadywałam się w PFRON-ie i w tym roku będą dofinansowania ( 5 000zł - nowy kosztuje ok 10 000 zł)  ale tylko do skuterów. Niestety z przyczyn fizyczno-technicznych nie poradzę sobie na takim sprzęcie. Uzyskałam informację, iż mogę otrzymać dofinansowanie do nowego standardowego wózka elektrycznego  ze środków MOPR tj 3 000 zł, oraz ze środków NFZ również 3 000 zł, co daje 6 000 zł. Nowy taki wózek  kosztuje najtaniej ok 10 000 zł. Czyli wkład własny minimum wynosi 4 000 zł. Nie stać mnie na taki wysoki wkład własny.

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie tej zbiórki, z której środki przeznaczę na zakup nowego wózka. 

Wózek to moje nogi, dlatego Państwa pomoc jest dla mnie bardzo ważna i potrzebna do godnego, samodzielnego życia.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
341 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Ania Sutowicz - awatar

Ania Sutowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
41
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
AnettZalecka - awatar
AnettZalecka
100
Anna Jarząbek - awatar
Anna Jarząbek
50
Joanna - awatar
Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij