Zbiórka Cyber Oko dla Ani - miniaturka zdjęcia

Cyber Oko dla Ani

Zbiórka Cyber Oko dla Ani - zdjęcie główne

Cyber Oko dla Ani

10 670 zł z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciły 233 osoby
Wpłać teraz
 
Dorota Cizio - awatar

Dorota Cizio

Organizator zbiórki

Mam na imię Ania i w tym roku skończę 29 lat. 

 Dnia 12 lipca 2015r zaczęłam prawdziwą walkę o życie.  Tą datę zapamiętam nie tylko ja,  a  cała moja rodzina.  ,, Postrzał w głowę ’’ -  do tej pory moi bliscy nie wiedzą jak to się stało bo ja już/jeszcze  nie potrafię mówić , więc nie mam jak  się bronić a przecież broń nie była moja a ówczesnego chłopaka.  Przeżyłam operacje gdzie rokowania były wyrokiem - prawdziwy cud,  po tygodniu zaczęłam odzyskiwać świadomość  , nie mogłam mówić, ruszałam tylko prawą stroną ciała ale widziałam rodzinę niestety tylko na chwile , powikłania pooperacyjne, w moim przypadku udar  sprawił, że mam niedowład czterech kończyn . Kolejne ciosy które przetrwałam to tętniak i wodogłowie ale ja dalej walczę . Z niezależnej, pomocnej, kochającej życie osoby , stałam się uzależniona od innych prawie w każdym calu a bliskim za wsparcie i Państwu mogę podziękować jedynie spojrzeniem i uśmiechem.  Pojawiła się szansa, bym mogła porozumiewać się z bliskimi za pomocą cyber oka. Niestety takie urządzenie kosztuje 28 000 zł a to za duży wydatek dla mojej Rodziny.

Szanowni Państwo,
Prosimy o finansowe wsparcie dla Ani, siostry oraz córki, która w lipcu 2015 roku, w niewyjaśnionych dotąd okolicznościach uległa postrzałowi w głowę z broni należącej do jej ówczesnego chłopaka. Okoliczności tragedii do dnia dzisiejszego bada prokuratura, a my walczymy o jej życie i zdrowie.
Ania jest przykuta do łóżka, ma niedowład czterech kończyn, nie potrafi samodzielnie jeść ani mówić. W wrześniu tego roku Ania odbyła konsultacje za pomocą Cyber Oka - przeszła ją pomyślnie, jest świadoma i może z Nami porozumiewać się za pomocą tego urządzenia. Jest to dla Nas ogromna nadzieja, by chociaż w niewielkim stopniu móc się z nią porozumiewać i reagować na jej potrzeby. Niestety nie mamy całej kwoty na to urządzenie - dlatego prosimy Państwa o pomoc. Każda złotówka przybliży Nas do tego celu, bieżące leczenie i rehabilitacja nie pozwala Nam udźwignąć finansowo kolejnego wydatku.

Ania jest podopieczną fundacji, na prośbę Państwa udostępnimy część dokumentacji medycznej

Dziękujemy za pomoc


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.12.19
  06.12.19

  Dasz radę, wierzę w to. Dużo zdrowia życzę.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.11.19
  22.11.19

  Powodzenia :) duzo zdrowia dla Ciebie i rodziny 3maj sie

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.08.19
  07.08.19

  Powodzenia☺

 • Anonimowy Darczyńca - awatar
 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.01.18
  10.01.18

  Proszę Walcz dalej...

10 670 zł z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciły 233 osoby
Wpłać teraz
 
Dorota Cizio - awatar

Dorota Cizio

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 233

Stanisław - awatar
Stanisław
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Magda K. - awatar
Magda K.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Bartek Mirecki - awatar
Bartek Mirecki
20
Natalia - awatar
Natalia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Olga Rybska - awatar
Olga Rybska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij