Zbiórka Cyber Oko dla Ani - miniaturka zdjęcia

Cyber Oko dla Ani

Zbiórka Cyber Oko dla Ani - zdjęcie główne

Cyber Oko dla Ani

10 670 zł z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciły 233 osoby
Wpłać teraz
 
Dorota Cizio - awatar

Dorota Cizio

Organizator zbiórki

Mam na imię Ania i w tym roku skończę 29 lat. 

 Dnia 12 lipca 2015r zaczęłam prawdziwą walkę o życie.  Tą datę zapamiętam nie tylko ja,  a  cała moja rodzina.  ,, Postrzał w głowę ’’ -  do tej pory moi bliscy nie wiedzą jak to się stało bo ja już/jeszcze  nie potrafię mówić , więc nie mam jak  się bronić a przecież broń nie była moja a ówczesnego chłopaka.  Przeżyłam operacje gdzie rokowania były wyrokiem - prawdziwy cud,  po tygodniu zaczęłam odzyskiwać świadomość  , nie mogłam mówić, ruszałam tylko prawą stroną ciała ale widziałam rodzinę niestety tylko na chwile , powikłania pooperacyjne, w moim przypadku udar  sprawił, że mam niedowład czterech kończyn . Kolejne ciosy które przetrwałam to tętniak i wodogłowie ale ja dalej walczę . Z niezależnej, pomocnej, kochającej życie osoby , stałam się uzależniona od innych prawie w każdym calu a bliskim za wsparcie i Państwu mogę podziękować jedynie spojrzeniem i uśmiechem.  Pojawiła się szansa, bym mogła porozumiewać się z bliskimi za pomocą cyber oka. Niestety takie urządzenie kosztuje 28 000 zł a to za duży wydatek dla mojej Rodziny.

Szanowni Państwo,
Prosimy o finansowe wsparcie dla Ani, siostry oraz córki, która w lipcu 2015 roku, w niewyjaśnionych dotąd okolicznościach uległa postrzałowi w głowę z broni należącej do jej ówczesnego chłopaka. Okoliczności tragedii do dnia dzisiejszego bada prokuratura, a my walczymy o jej życie i zdrowie.
Ania jest przykuta do łóżka, ma niedowład czterech kończyn, nie potrafi samodzielnie jeść ani mówić. W wrześniu tego roku Ania odbyła konsultacje za pomocą Cyber Oka - przeszła ją pomyślnie, jest świadoma i może z Nami porozumiewać się za pomocą tego urządzenia. Jest to dla Nas ogromna nadzieja, by chociaż w niewielkim stopniu móc się z nią porozumiewać i reagować na jej potrzeby. Niestety nie mamy całej kwoty na to urządzenie - dlatego prosimy Państwa o pomoc. Każda złotówka przybliży Nas do tego celu, bieżące leczenie i rehabilitacja nie pozwala Nam udźwignąć finansowo kolejnego wydatku.

Ania jest podopieczną fundacji, na prośbę Państwa udostępnimy część dokumentacji medycznej

Dziękujemy za pomoc


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.12.19
  06.12.19

  Dasz radę, wierzę w to. Dużo zdrowia życzę.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.11.19
  22.11.19

  Powodzenia :) duzo zdrowia dla Ciebie i rodziny 3maj sie

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.08.19
  07.08.19

  Powodzenia☺

 • Anonimowy Darczyńca - awatar
 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.01.18
  10.01.18

  Proszę Walcz dalej...

10 670 zł z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciły 233 osoby
Wpłać teraz
 
Dorota Cizio - awatar

Dorota Cizio

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 233

Stanisław - awatar
Stanisław
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Magda K. - awatar
Magda K.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Bartek Mirecki - awatar
Bartek Mirecki
20
Natalia - awatar
Natalia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Olga Rybska - awatar
Olga Rybska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij