Zbiórka Ania potrzebuje Twojego wsparcia - miniaturka zdjęcia

Ania potrzebuje Twojego wsparcia

Cześć! Nazywam się Ania Dzieduszycka. Urodziłam się z achondroplazją - chorobą genetyczną, której jednym ze skutków jest karłowatość. Mam 120 cm wzrostu i mnóstwo energii do działania. Dzięki wsparciu najbliższych nauczyłam się pokonywać wszystkie przeszkody i żyć pełnią życia.

 W 2009 roku uległam wypadkowi komunikacyjnemu w wyniku, którego moje ciało doznało znacznych uszkodzeń. Musiałam przejść przez kilka operacji, po których niezbędna była ciężka rehabilitacja, dzięki której zmniejszyły się dolegliwości bólowe w obrębie kręgosłupa i nóg, a także poprawiła się stabilność obu stawów kolanowych. Czułam się pewniej podczas stania i poruszania się.

To niestety jeszcze nie jest koniec mojej walki o odzyskanie normalnego życia. Żebym mogła wrócić do nauki, samodzielności i wszelkiej aktywności potrzebuję pieniędzy, które umożliwią mi dalsze leczenie. Mam teraz 26 lat i wiem, że przede mną jeszcze długa droga przez szpitale, gabinety lekarskie i chwile zwątpienia czy będę w stanie to wszystko znieść, ale jestem pełna nadziei. 

Na ten moment niezbędna jest operacja kolan i bioder. Niestety w Polsce taka operacja na NFZ jest trudna do przeprowadzenia. Niewielu jest specjalistów od achondroplazji, więc muszę ich szukać również za granicą. To wszystko mnoży koszty, a czasu jest coraz mniej, ponieważ mój stan stopniowo się pogarsza.

Prowadzę aktywny tryb życia, pracuję i uczestniczę w wielu eventach i projektach artystycznych. Kocham to i chciałabym to robić jak najlepiej i jak najdłużej. Aby to było możliwe muszę doprowadzić swoje nogi do porządku. Liczę na Was. Dziękuję!

Ania

Wybierz kwotę

Wpłaty - 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Adam T - awatar
20
Adam T
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anna Strypling - awatar
200
Anna Strypling
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonim - awatar
20
Anonim
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.