Zbiórka Na Rehabilitację Tadeusza Łuczak - zdjęcie główne

Na Rehabilitację Tadeusza Łuczak

1 222 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Łuczak - awatar

Agnieszka Łuczak

Organizator zbiórki

Tadeusz od urodzenia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce , niedowład kończyn dolnych i górnych z przewagą strony lewej. Są to zaburzenia ruchowe pochodzenia ośrodkowego układu nerwowego. Tadek jest bardzo wesołym ,pogodnym i ciekawym życia chłopcem i jak każde dziecko ma marzenia . Jego marzeniem jest być samodzielnym i nauczyć się chodzić by móc biegać jak zdrowe dzieci. Niestety w chwili obecnej jest to niemożliwe, ale wszystko przed nim.. dużo rehabilitacji,ćwiczeń i spełnią się jego marzenia na normalne życie , w którym będzie sprawny i samodzielny.

Tadeusz od czterech lat jest rehabilitowany prywatnie w domu , godzina rehabilitacji to 50 zł a miesięczna rehabilitacja wynosi 600- 700 zł . Pragniemy uzbierać na roczną rehabilitację Tadka by odbywała się systematycznie i przynosiła efekty ćwiczeń. Niestety nas rodziców nie stać na systematyczne rehabilitowanie syna ponieważ mąż jest jedynym żywicielem pięcioosobowej rodziny mimo to staramy się bardzo by Tadeusz był w miarę naszych możliwości finansowych rehabilitowany.  Tadeusz robi wielkie postępy przez rehabilitację gdzie nauczył się chodzić przy balkoniku . Jesteśmy z syna bardzo dumni .

Zwracamy się do wszystkich Ludzi Dobrej Woli i Wielkiego Serca o pomoc i podarowanie Tadkowi chociaż jednej godziny ćwiczeń. Bardzo Dziękujemy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Łuczak - awatar

  Agnieszka Łuczak

  21.10.19
  21.10.19

  Jarocin 2019 ♥️

  Zdjęcie aktualizacji 38 729

1 222 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Łuczak - awatar

Agnieszka Łuczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dominika Bednarska - awatar
Dominika Bednarska
10
Angelika - awatar
Angelika
100
Dorota Bojakowska - awatar
Dorota Bojakowska
100
Bartosz Och - awatar
Bartosz Och
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anna Grodzińska - awatar
Anna Grodzińska
100
Edek Rochminski - awatar
Edek Rochminski
100
Elwira C. - awatar
Elwira C.
70

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij