Zbiórka Na Rehabilitację Tadeusza Łuczak - miniaturka zdjęcia

Na Rehabilitację Tadeusza Łuczak

Zbiórka Na Rehabilitację Tadeusza Łuczak - zdjęcie główne

Na Rehabilitację Tadeusza Łuczak

1 222 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 
Agnieszka Łuczak - awatar

Agnieszka Łuczak

Organizator zbiórki

Tadeusz od urodzenia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce , niedowład kończyn dolnych i górnych z przewagą strony lewej. Są to zaburzenia ruchowe pochodzenia ośrodkowego układu nerwowego. Tadek jest bardzo wesołym ,pogodnym i ciekawym życia chłopcem i jak każde dziecko ma marzenia . Jego marzeniem jest być samodzielnym i nauczyć się chodzić by móc biegać jak zdrowe dzieci. Niestety w chwili obecnej jest to niemożliwe, ale wszystko przed nim.. dużo rehabilitacji,ćwiczeń i spełnią się jego marzenia na normalne życie , w którym będzie sprawny i samodzielny.

Tadeusz od czterech lat jest rehabilitowany prywatnie w domu , godzina rehabilitacji to 50 zł a miesięczna rehabilitacja wynosi 600- 700 zł . Pragniemy uzbierać na roczną rehabilitację Tadka by odbywała się systematycznie i przynosiła efekty ćwiczeń. Niestety nas rodziców nie stać na systematyczne rehabilitowanie syna ponieważ mąż jest jedynym żywicielem pięcioosobowej rodziny mimo to staramy się bardzo by Tadeusz był w miarę naszych możliwości finansowych rehabilitowany.  Tadeusz robi wielkie postępy przez rehabilitację gdzie nauczył się chodzić przy balkoniku . Jesteśmy z syna bardzo dumni .

Zwracamy się do wszystkich Ludzi Dobrej Woli i Wielkiego Serca o pomoc i podarowanie Tadkowi chociaż jednej godziny ćwiczeń. Bardzo Dziękujemy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Łuczak - awatar

  Agnieszka Łuczak

  21.10.19
  21.10.19

  Jarocin 2019 ♥️

  Zdjęcie aktualizacji 38 729

1 222 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 
Agnieszka Łuczak - awatar

Agnieszka Łuczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dominika Bednarska - awatar
Dominika Bednarska
10
Angelika - awatar
Angelika
100
Dorota Bojakowska - awatar
Dorota Bojakowska
100
Bartosz Och - awatar
Bartosz Och
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anna Grodzińska - awatar
Anna Grodzińska
100
Edek Rochminski - awatar
Edek Rochminski
100
Elwira C. - awatar
Elwira C.
70

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij