Zbiórka wyzdrowieć z raka szyjki macicy - miniaturka zdjęcia

wyzdrowieć z raka szyjki macicy

Zbiórka wyzdrowieć z raka szyjki macicy - zdjęcie główne

wyzdrowieć z raka szyjki macicy

17 358 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 177 osób
Wpłać teraz
 
Antu Ta - awatar

Antu Ta

Organizator zbiórki

Człowieku złoty!

Jestem tutaj by poprosić Cię o Twoje wsparcie w kwestii dla mnie kluczowej - mojego życia i pełnego zdrowia

"W moim ciele mieszka rak" - taką diagnozę usłyszałam 19 czerwca tego roku, po wcześniejszych badaniach profilaktycznych, które zaleca się wykonywać kobietom. Zagnieździł się w szyjce macicy. Lekarze z którymi rozmawiałam, mają dwa rozwiązania - usunięcie macicy, dla pełnego bezpieczeństwa, ale skoro nie jestem jeszcze Mamą, to można spróbować najpierw usunąć jedynie szyjkę macicy (wraz z węzłami chłonnymi), jeśli to nie pomoże, zalecają chemie i naświetlania - czyli koszmar. Ale mówią również o tym, że są zadowoleni, iż rak został wykryty we wczesnej fazie!

Zaczęłam się bać, ale strach mnie nie sparaliżował: czytam, rozmawiam, sprawdzam, robię dodatkowe badania by lepiej zrozumieć co się ze mną dzieje. Otóż są inne metody, a ja znalazłam w sobie odwagę by z nich skorzystać i nie ulec temu, co zostało mi w pierwszej kolejności zaproponowane jako ratunek. 

Zareagowałam natychmiastowo, w tydzień po diagnozie przeszłam na dietę owocową wg. dra Morse - https://www.youtube.com/user/robertmorsend. Prowadzi mnie lekarz medycyny chińskiej, który włączył do mojej diety zioła chińskie na miesiąc to koszt 220 zł (cała kuracja 3000 zł). Jednak bio owoce i zioła chińskie, to jeszcze nie wszystko. Do uleczenia mojego układu odpornościowego, oczyszczenia i wzmocnienia każdego organu w moim ciele potrzebuję kuracji z tej strony: https://eu.ourbotanicals.com/shop/deep-tissue-cleansing-kits-weeks-1-14/?v=3a52f3c22ed6. To odpowiednio dobrane i zaplanowane zioła, które w najwyższym stopniu będą wspierać dietę i pozostałe inne działania - ich koszt to 7600 zł. 

W świetlne tego jak ja rozumiem raka, to są najlepsze kroki, które mogłam podjąć. Nie jestem wspierana przez Kasę Chorych, bo system działa w inną stronę. Konsultację z lekarzami medycyny alternatywnej, niestandardowe badania monitorujące oraz dodatkowe zabiegi, które pozwolą mi również zadbać o moje zdrowie psychiczne w myśl zasady, że choruje cały organizm, a nie tylko jeden organ, są kosztem z którym sama sobie nie poradzę. 

Jestem Ci ogromnie wdzięczna, że to przeczytałaś/eś! Każde nawet najmniejsza przelana kwota będzie dla mnie ogromnie cennym wsparciem. 

Życzę wszystkim ZDROWIA i UŚMIECHU! 

antuta


Golden Souls!

I'm here to ask you for help with something really significant for me - my life and health

"There is a cancer, that settled down in my body" - that's the diagnose I got on 19th of June, this year after routine ginecological examination. It's a cervival cancer. Doctors offered two options: either entire uterus removal (the recommended one) or, as I haven't got a child yet, removal of infected by cancer part of cervix, including lymph nodes. If that will not help, the next step will be chemo and radiology - which means a nightmare. But there are good news too - the cancer has been discovered in quite early stage!

I freaked out but I didn't let the fear to overwhelm and to take over my actions. Instead, I started reading, talking, reaserching and doing extra test in order to fully understand what's going on in my body. Apparently there are other options that ones suggested by convetional medicie and I found the courage to try them out. 

I immidiately went for actions - a week after diagnosis, after complex professional consultation I went on fruit diet invented by Dr. Robert Morse https://www.youtube.com/user/robertmorsend. I've been being led through this process by the doctor of chinese medicie that suggested me to include chinese herbs. The cost is 690 euro (55 euro/month). But obviousely healthy, detoxising diet is not all yet. To support my immunity system and to strenghten all of the organs in my body I need the complex herbal treatment described on this website: https://eu.ourbotanicals.com/shop/deep-tissue-cleansing-kits-weeks-1-14/?v=3a52f3c22ed6. It's another cost of 1,750 euro.

Due to my belives and researches this is how I see my healing process. Consultations with doctors of alternative medicie as well as examinations that are not harmful for my body - all of it is obviousely not covered by insurance, the system works differently so I need some support!

I'm really greatful that you made an afford and read this! Even the smallest financial support will be really precious for me at the moment!

I genuinely wish you all HEALTH and SMILE!

antuta


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Antu Ta - awatar

  Antu Ta

  12.08.18
  12.08.18

  Kochani! Z radością Was informuję, że moje starania przyniosły skutek. Nie stwierdzono już w mojej szyjce macicy raka, a wyniki cytologii jest jednym z lepszych, jakie może mieć kobieta, bo nie ma tam nic niewłaściwego. Co to dla mnie oznacza? oczywiście ogromną ulgę i satysfakcję, że posłuchałam siebie. Nie zamierzam jednak przerywać kuracji wg. Dr. Morse, na którą poszła większość pieniędzy jakie wpłaciliście na konto zbiórki. Jest to terapia, która w całości oczyszcza i odbudowuje organizm, każdy organ z osobna oraz układ limfatyczny, ale oczywiście przy stosowaniu właściwego odżywiania, więc to zamierzam kontynuować, by całkowicie odrodzić się na nowo! :) Spojrzenie z jeszcze większą dokładnością na moje ciało, pokazało mi, że niestety moje jelita są najsłabszym elementem układu trawiennego, dlatego moim celem jest teraz skupić się na tym procesie. cdn.

  Zdjęcie aktualności 18 469

Komentarze


 • Ulka - awatar

  Ulka

  17.07.18
  17.07.18

  Mocno trzymam kciuki! Wracaj do zdrowia !

 • Anonim - awatar

  Anonim

  16.07.18
  16.07.18

  15 tysięcy na chińskie ziółka, bo się naczytałaś bzdur w internecie i wolisz zaufać żerującym na ludzkiej naiwności szarlatanom bez wykształcenia (i sumienia), niż wykwalifikowanym LEKARZOM? Rak wykryty na tyle szybko, że medycyna "tradycyjna" by Cię wyleczyła raz-dwa, a Ty pewnie zwrócisz się w jej stronę dopiero, kiedy będzie za późno. Opamiętaj się, dziewczyno, bo to samobójstwo!

  • Antu Ta - awatar

   Antu Ta - Organizator zbiórki

   12.08.18
   12.08.18

   Nie przeczytałeś/aś ze zrozumieniem, tego co napisałam i uogólniasz. Czy dopuszczasz do siebie myśl, że lekarz medycyny chiński też ma wykształcenie i wiedze? Po czym stwierdzasz, że lekarz medycyny akademickiej jest wykwalifikowany? Bo ja po moich rozmowach z nimi i wielokrotnie się zawiodłam i była nieumyślnie wprowadzona w błąd. Jeśli chcesz wiedzieć, spotkałam przy dochodzeniu do zdrowia, na swojej drodze 4 różnych lekarzy - onkologów/ginekologów, każdy powiedział mi to samo, że powinnam zrobić operację usunięcia szyjki macicy. A dziś po 1,5 ms. wynik cytologi jest najlepszy z możliwych, nie ma neoplazji, nie ma raka. Świat nie jest taki czarno-biały. Ja się świetnie odnajduję w "gradientach". Może zastanów się następnym razem, na spokojnie, kiedy będzie ludzi nakłaniał/nakłaniała do zmiany ich zdania w kwestiach dla nich najważniejszych! Bo nie masz prawa mówić innym, co jest dla nich dobre.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.07.18
  15.07.18

  Cześć! Nie znamy się, ale życzę Ci powodzenia w walce z chorobą. Choroba nie wybiera, na każdego może ‚trafić’... Trzymam kciuki! Pozdrawiam serdecznie z Oslo ;-) Daria

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  14.07.18
  14.07.18

  Tak trzymać! Moc jest z Tobą! Powodzenia :)

 • Natalia Klamanska - awatar

  Natalia Klamanska

  12.07.18
  12.07.18

  Kochana! Duzo zdrowka, wysylam milion przytulasow

17 358 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 177 osób
Wpłać teraz
 
Antu Ta - awatar

Antu Ta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 177

Anna Horrigan - awatar
Anna Horrigan
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ulka - awatar
Ulka
50
Peter V. - awatar
Peter V.
100
Marta Bednarska-Małek - awatar
Marta Bednarska-Małek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonim - awatar
Anonim
1
Ilona - awatar
Ilona
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij