Zbiórka Uratujmy od bezdomności - zdjęcie główne

Uratujmy od bezdomności

1 506 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Paulina Rojek - awatar

Paulina Rojek

Organizator zbiórki

Głód, pasożyty, choroby, zimne piwnice, ciemne komórki, ciągły strach. Małe bezbronne, chude ciałka. Czy wiesz, że większość kotów na wolności nie dożywa  pierwszego roku życia?

Na szczęście są osoby, które nie potrafią odwrócić wzroku i przejść obojętnie. Podczas gdy inni piszą, że by wzięli, że nie mają warunków to oni przygarniają pod swój dach kolejne psie i kocie bidy. Kasia Ptasińska od lat znana jest w wałbrzyskim środowisku zwierzolubów, a „banda Ptasińskich” sukcesywnie powiększa się o chore, kalekie i niechciane zwierzaki. Co trzeba zaznaczyć  Kasia pomaga jako osoba prywatna. Niestety potrzebujących coraz więcej, a możliwości i sił coraz mniej.

Kiedy Kasia zostaje poproszona o pomoc gromadce 14 chorych bezdomnych kociaków, nie zastanawia się ani chwili, mówi nie potrafiłam ich tak zostawić. Z pomocą znajomych udaje się złapać cztery kotki, dla piątego niestety pomoc przyszła zbyt późno. Zawozi do lecznicy, koty są zbyt chore żeby mogła zabrać je do domu. W lecznicy słyszy, a kiedy pani zapłaci… W tym momencie dług wynosi 400 zł. Na wolności zostało jeszcze 9 kociaków. Może jutro uda się je złapać.

Szacowane leczenie jednego kotka to koszt około 100 złotych. Do tego zanim trafią do domów tymczasowych muszą być przebadane na FeLV/FIV. Kolejne koszty.  Kociaki są miniaste, rozmruczane, mają szansę znaleźć wspaniałe i kochające domy, potrzebują jednak Waszej pomocy, bo Kasia sama nie udźwignie tego finansowo.

 Nie musimy robić wiele, nie odczujemy na koncie braku 5, 10 zł, taki mały ludzki gest. Pokażmy Kasi, że nie jest sama, a ona już zrobi wszystko żeby je uratować.

Aktualizacje


 • Paulina Rojek - awatar

  Paulina Rojek

  17.07.18
  17.07.18

  Dziękujemy za wszystkie wpłaty!!! Jesteście wielcy ❤❤❤ Dzięki Wam kolejny zasmarkaniec otrzymał pomoc. Złapanie kociaków nie jest takie proste, ale nie poddajemy się 🙂 Zostało 6 kocich żyć do uratowania.

  Zdjęcie aktualizacji 17 535

Komentarze


 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  14.07.18
  14.07.18

  Pani Kasia jest niesamowitą osobą!!

1 506 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Paulina Rojek - awatar

Paulina Rojek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 46

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
55
Natalia Stasiak - awatar
Natalia Stasiak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agnieszka Kozłowska - awatar
Agnieszka Kozłowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
JoannaTrochimiak - awatar
JoannaTrochimiak
50
Kasia P. - awatar
Kasia P.
5
Agnieszka Gawłowska - awatar
Agnieszka Gawłowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij