Paulina Rojek - awatar

Paulina Rojek

Organizator zbiórki

Głód, pasożyty, choroby, zimne piwnice, ciemne komórki, ciągły strach. Małe bezbronne, chude ciałka. Czy wiesz, że większość kotów na wolności nie dożywa  pierwszego roku życia?

Na szczęście są osoby, które nie potrafią odwrócić wzroku i przejść obojętnie. Podczas gdy inni piszą, że by wzięli, że nie mają warunków to oni przygarniają pod swój dach kolejne psie i kocie bidy. Kasia Ptasińska od lat znana jest w wałbrzyskim środowisku zwierzolubów, a „banda Ptasińskich” sukcesywnie powiększa się o chore, kalekie i niechciane zwierzaki. Co trzeba zaznaczyć  Kasia pomaga jako osoba prywatna. Niestety potrzebujących coraz więcej, a możliwości i sił coraz mniej.

Kiedy Kasia zostaje poproszona o pomoc gromadce 14 chorych bezdomnych kociaków, nie zastanawia się ani chwili, mówi nie potrafiłam ich tak zostawić. Z pomocą znajomych udaje się złapać cztery kotki, dla piątego niestety pomoc przyszła zbyt późno. Zawozi do lecznicy, koty są zbyt chore żeby mogła zabrać je do domu. W lecznicy słyszy, a kiedy pani zapłaci… W tym momencie dług wynosi 400 zł. Na wolności zostało jeszcze 9 kociaków. Może jutro uda się je złapać.

Szacowane leczenie jednego kotka to koszt około 100 złotych. Do tego zanim trafią do domów tymczasowych muszą być przebadane na FeLV/FIV. Kolejne koszty.  Kociaki są miniaste, rozmruczane, mają szansę znaleźć wspaniałe i kochające domy, potrzebują jednak Waszej pomocy, bo Kasia sama nie udźwignie tego finansowo.

 Nie musimy robić wiele, nie odczujemy na koncie braku 5, 10 zł, taki mały ludzki gest. Pokażmy Kasi, że nie jest sama, a ona już zrobi wszystko żeby je uratować.

Aktualności

 • Paulina Rojek - awatar

  Paulina Rojek

  17.07.18
  17.07.18

  Dziękujemy za wszystkie wpłaty!!! Jesteście wielcy ❤❤❤ Dzięki Wam kolejny zasmarkaniec otrzymał pomoc. Złapanie kociaków nie jest takie proste, ale nie poddajemy się 🙂 Zostało 6 kocich żyć do uratowania.

  Zdjęcie aktualności 17 535

Komentarze

 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  14.07.18
  14.07.18

  Pani Kasia jest niesamowitą osobą!!

Paulina Rojek - awatar

Paulina Rojek

Organizator zbiórki

Wpłaty - 46

Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
55
Anonimowy Darczyńca
Natalia Stasiak - awatar
20
Natalia Stasiak
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Agnieszka Kozłowska - awatar
100
Agnieszka Kozłowska
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
JoannaTrochimiak - awatar
50
JoannaTrochimiak
Kasia P. - awatar
5
Kasia P.
Agnieszka Gawłowska - awatar
50
Agnieszka Gawłowska

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij