Zbiórka Aparat słuchowy dla Ewy - zdjęcie główne

Aparat słuchowy dla Ewy

3 022 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 68 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Gaweł - awatar

Justyna Gaweł

Organizator zbiórki

Ewa jest osobą niedosłyszącą od urodzenia. Na prawe ucho dziewczyna całkowicie nie słyszy, na lewe w nieznacznym stopniu. Do 12 roku życia jej świat był pozbawiony barw aż do otrzymania pierwszego aparatu słuchowego. Jednak wraz z upływem lat Ewa potrzebowała nowego aparatu na który znalazły się wtedy pieniądze. Dzisiaj ich niestety nie ma. 

Kobieta jest 28-latką, na co dzień pracuje z ludźmi, w hałasie co też ma wpływ na jej codzienne funkcjonowanie. Obecnie posiada aparat na jedną, prawostronną słuchawkę, która niestety częściej znajduje się w naprawie niż na głowie Ewy. Do prawidłowego funkcjonowania dziewczynie jest potrzebny aparat na obie strony, najlepiej już wypróbowany aparat kostny, tzw. "opaska". Szacowany koszt takiego aparatu to 5 tysięcy złotych, jednak kobiety nie stać na taki wydatek. Dlatego, proszę w imieniu Ewy o pomoc w zapewnieniu jej lepszego, spokojnego, pełnego barw komfortu życia. Każda złotówka przybliża ją do spełnienia marzenia o aparacie słuchowym, który znacznie poprawi jej życie :-)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Justyna Gaweł - awatar

  Justyna Gaweł

  11.10.2020
  11.10.2020

  Drodzy Wspierający, Drogie Wspierające, Udało się nam zebrać niecałe 2000 złotych. Razem z Ewą wspólnymi siłami zebrałyśmy jeszcze 1500 złotych, które nie zostały wpłacone na zbiórkę. Razem mamy 3500 złotych. Zadecydowałyśmy z Ewą o zakończeniu zbiórki. Z tego co nam wiadomo poza otrzymaniu dofinansowania z NFZ-u, lewa słuchawka już jest. Z własnych środków mamy przekazać 2260. Reszta pieniążków, która zostanie a dokładnie 1240 złotych pozostanie na prawą słuchawkę mając nadzieję na dofinansowanie w przyszłym roku z NFZ-u i PFRON-u bo niestety w tym roku nie udało się go otrzymać. Kwota, która pozostanie powinna wystarczyć na drugą słuchawkę. Dzięki Wam, dzięki Waszym staraniom i dobroci serca udało się spełnić marzenie i zarazem ważną potrzebę w życiu Ewy za co obie bardzo dziękujemy! Będziemy przez jakiś czas wrzucać aktualizację, aby Państwo wiedzieli, że te pieniążki zostały wydane na cel jaki zbierałyśmy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

  Zdjęcie aktualizacji 56 423

Komentarze


 • Klaudia - awatar

  Klaudia

  01.09.2020
  01.09.2020

  Trzymam kciuki 👍👍👍

3 022 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 68 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Gaweł - awatar

Justyna Gaweł

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 68

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
ZPW2020 - awatar
ZPW2020
200
Piotr kowol - awatar
Piotr kowol
100
Madzia K - awatar
Madzia K
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Hania - awatar
Hania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij