Zbiórka Aparat słuchowy dla Ewy - miniaturka zdjęcia

Aparat słuchowy dla Ewy

Zbiórka Aparat słuchowy dla Ewy - zdjęcie główne

Aparat słuchowy dla Ewy

810 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Justyna Gaweł - awatar

Justyna Gaweł

Organizator zbiórki

Ewa jest osobą niedosłyszącą od urodzenia. Na prawe ucho dziewczyna całkowicie nie słyszy, na lewe w nieznacznym stopniu. Do 12 roku życia jej świat był pozbawiony barw aż do otrzymania pierwszego aparatu słuchowego. Jednak wraz z upływem lat Ewa potrzebowała nowego aparatu na który znalazły się wtedy pieniądze. Dzisiaj ich niestety nie ma. 

Kobieta jest 28-latką, na co dzień pracuje z ludźmi, w hałasie co też ma wpływ na jej codzienne funkcjonowanie. Obecnie posiada aparat na jedną, prawostronną słuchawkę, która niestety częściej znajduje się w naprawie niż na głowie Ewy. Do prawidłowego funkcjonowania dziewczynie jest potrzebny aparat na obie strony, najlepiej już wypróbowany aparat kostny, tzw. "opaska". Szacowany koszt takiego aparatu to 8 tysięcy złotych, jednak kobiety nie stać na taki wydatek. Dlatego, proszę w imieniu Ewy o pomoc w zapewnieniu jej lepszego, spokojnego, pełnego barw komfortu życia. Każda złotówka przybliża ją do spełnienia marzenia o aparacie słuchowym, który znacznie poprawi jej życie :-)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


  • Justyna Gaweł - awatar

    Justyna Gaweł

    23.07.19
    23.07.19

    Wspierający. Za nami ponad dwa miesiące zbiórki. Jak do tej pory udało się zebrać 790 złotych co przybliżyło Ewę do posiadania upragnionego i zarazem niezbędnego aparatu słuchowego. Niestety zbiórka miesiąc temu stanęła w miejscu. Zdajemy sobie sprawę, że zebranie tak dużej kwoty wiąże się z czasem o dużą dawką cierpliwości. W międzyczasie trwania zbiórki, toczą się dyskusje o innych możliwościach dla wsparcia Ewy. Póki co będziemy dalej próbować ze zbiórką. Gorąco prosimy o wsparcie, choćby minimalne jeżeli to możliwe. Wspierający! Prześlijcie dalej tą wiadomość - rodzinie, przyjaciołom, znajomym. Każdy grosik się liczy. A My liczymy na Was. :)

810 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Justyna Gaweł - awatar

Justyna Gaweł

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
190
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Justyna Macheta - awatar
Justyna Macheta
50
Karolina Mucha - awatar
Karolina Mucha
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij