Zbiórka Rehabilitacja Asi - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja Asi

Zbiórka Rehabilitacja Asi - zdjęcie główne

Rehabilitacja Asi

26 088 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciły 343 osoby
Wpłać teraz
 
Magdalena Mach - awatar

Magdalena Mach

Organizator zbiórki

Jestem mamą Asi Mach, która od kwietnia 2018 roku jest w śpiączce po ciężkim wylewie. 

Asia do szkoły podstawowej i gimnazjum uczęszczała w Dąbrówkach. Była bardzo dobrą uczennicą, zawsze miała świadectwo z czerwonym paskiem. Później chodziła do II LO w Łańcucie na profil humanistyczny. Po maturze dostała się na studia na Politechnikę Rzeszowska na kierunek Finanse i rachunkowość.

Cyferki, podatki, księgowość to wielka pasja Asi, bardzo lubiła czytać czasopisma księgowe i podatkowe. Dostała pracę w biurze rachunkowym. Po obronie licencjatu podjęła studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, jednak nagły wylew przerwał jej studia - zdążyła zaliczyć tylko 1 semestr.

Asia otwiera oczy sprawia wrażenie, że rozumie co się do niej mówi. Wymaga całodobowej opieki i rehabilitacji, która niestety jest bardzo kosztowna. Prosimy o pomoc.

Zbieramy na rehabilitację Asi w prywatnym, specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjnym w Krakowie, gdzie miesięczny pobyt kosztuje około 24 000 zł.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Magdalena Mach - awatar

  Magdalena Mach

  22.09.20
  22.09.20

  Dzień dobry wszystkim! Asia robi bardzo duże postępy w oddychaniu - oddycha nawet 11 godzin dziennie bez respiratora. To bardzo duży sukces, który udało się osiągnąć dzięki Polskiemu Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM w Krakowie. Asia czasami podnosi sama ręce do góry. Asia na jakiś czas wróciła do domu, ale 2 listopada wraca do Krakowa, by kontynuować rehabilitację. W domu Asia wymaga również codziennej rehabilitacji, ćwiczeń z logopedą, a przede wszystkim całodobowej opieki. Już wkrótce do domu dotrze specjalistyczny sprzęt - pionizator, który dla Asi jest niezbędny. Jego koszt jest bardzo wysoki. Po powrocie do ośrodka w Krakowie Asia będzie ponownie ostrzykiwana botuliną, by rozluźnić zbyt napięte mięśnie. Jak na możliwości rodziny, koszt ten jest niemały. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i serdecznie prosimy o dalsze wsparcie.

  Zdjęcie aktualizacji 55 580

26 088 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciły 343 osoby
Wpłać teraz
 
Magdalena Mach - awatar

Magdalena Mach

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 343

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jacek Glac - awatar
Jacek Glac
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jacek Glac - awatar
Jacek Glac
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Darowizna od naszych gości weselnych :) - awatar
Darowizna od naszych gości weselnych :)
1 320
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Krzysztof - awatar
Krzysztof
20
Jacek Glac - awatar
Jacek Glac
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij