Zbiórka Pomagam córce jak mogę - zdjęcie główne

Pomagam córce jak mogę

10 001 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 285 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sandra Lewandowska - awatar

Sandra Lewandowska

Organizator zbiórki

                                  Wspiera Nas Fundacje zdążyć z Pomocą!!!!

                                     Walczymy dla lepszego zdrowia i życia 
                               Naszej wymarzonej czteroletniej córki Joasi !!!!

Asieńka Nasz córeczka urodziła się 21.07.2017r poprzez cesarskie cięcie. To były piękne chwile, a zarazem wywróciło cały nasz świat do góry nogami. Asienka urodziła się w 36tyg ciąży w zamartwicy i z zachłystowym zapaleniem płuc,gdzie odrazu po narodzinach została przetransportowana do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Tam zdiagnozowano wrodzona wade nerek, niewydolność oddechową i zniekształcenie stawu biodrowego i kolanowego obustronne. Po kilku dniowej obserewacji została przewieziona do kliniki nefrologii dziecięcej w Poznaniu gdzie potwierdzili najgorsze diagnozy. To było dla nas jak cios prosto w serce, bo byłam pod opięką ginekologa i nikt nic nie wspomniał, że Asia urodzi się bez nerki, ale wiedzieliśmy odrazu, że musimy zrobić wszystko by nasza córeczka mogła być samodzielna w przyszłości. Po 3 tyg pobytu na oddziale córeczka została wypisana do domu z zaleceniami ale nie nacieszyliśmy się nią zbyt długo bo po kilku dniach dostała drgawek,miała problemy z oddychaniem i trafilismy do szpitala . Po 2tyg została wypisana do domu. Od tamtej pory jest pod stałą opieką lekarzy, jeżdzimy z nią raz w miesiącu na kontrole ,ponieważ ta nerka którą ma nie pracuje tak jak powinna i córeczka bedzie potrzebowała przeszczepu nerki. Od narodzin potrzebuję rehabilitacji by mogła być samodzielna w przyszłości. Ćwiczymy z nią sami ,nie stać nas na rehabilitację ale jak każdy rodzic kochamy ją i pragniemy by była samodzielna dlatego też robimy co możemy. Asienka przyjmuje dużo leków na stałe, jest na specialistycznej diecie, przyjmuje zastrzyki 2x w tygodniu bo ma nie określoną niedokrwistość. Bardzoo ją kochamy i robimy wszystko by było lepiej ,a jej uśmiech wynagradza nam wszystkie zmartwienia ,ale wiemy ze musimy walczyć by Asienka była samodzielna w przyszłości.

                Za każdą pomoc dziękujemy z całego serca dobrym ludziom !!!!! 
Bez pomocy Państwa będzie nam ciężko pomagać córce w prawidłowym                                                                             rozwoju! 
                                       Małym gestem - Wielka pomoc !!!!!!!!!!!!!

Link do strony fundacji -> https://dzieciom.pl/podopieczni/39697

                                                  Dane podopiecznego

Nr subkonta:39697
Województwo:wielkopolskie
Data urodzenia:2017/07/21
Schorzenie:zespół wad wrodzonych, padaczka, choroba nerek, wzmożone napięcie mięśniowe, przykurcze w stawach biodrowych i kolanowych, dysmorfia twarzy, opóżnienie rozwoju psychoruchowego

Przekaż 1% podatku na podopiecznego


                                      W formularzu PIT wpisz numer:
                                                KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%”
podaj: 39697 Grzywacz Joanna

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.

           Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


                   Dokonaj wpłaty na subkonto podopiecznego w Fundacji


                   Wpłaty prosimy kierować na konto, podając poniższe dane:

Odbiorca:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Tytułem:
39697 Grzywacz Joanna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia


Tylko dla wpłat - treść dla 1% podatku dostępna w sekcji "Przekaż 1% podatku".


                                                  DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.10.2021
  12.10.2021

  Śliczna dziewczynka, pełna radości. Samych pozytywnych momentów na przyszłość

 • Syla - awatar

  Syla

  06.09.2021
  06.09.2021

  Życzę Wam zdrowia,sił i radości mimo wszystko ⚘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.09.2021
  06.09.2021

  Asiu, wszystko będzie dobrze. Jesteś bardzo dzielna!

10 001 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 285 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sandra Lewandowska - awatar

Sandra Lewandowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 285

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Wojtek - awatar
Wojtek
72
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Hubert - awatar
Hubert
10
Magda - awatar
Magda
10
Sikorska Estera - awatar
Sikorska Estera
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Robert - awatar
Robert
20
NiezlyYasio - awatar
NiezlyYasio
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij