Zbiórka Przeczytaj moją historię - miniaturka zdjęcia

Przeczytaj moją historię

Ania Szewczyk - awatar

Ania Szewczyk

Organizator zbiórki

Jakieś trzy lata temu zaczęłam się źle czuć. Nie poszłam do lekarza, bo uważałam, że to stresy, które mnie nieraz dręczyły z tego powodu, że ciągle nie mogłam znaleźć pracy. Leczyłam się ziołami...ale też chudłam. Nie przypuszczałam, że to początek mojej tragedii. Znajomi i rodzina mówiła mi, że nieraz dziwnie się zachowuję..., że jestem nadmiernie nerwowa. Zlekceważyłam to...aż pewnego dnia straciłam kontakt ze światem. Klinika, długie leczenie i brak diagnozy. W końcu zrobiono mi badania na boleriozę. To okazało się dla mnie zbawieniem. Dzisiaj mam świadomość, że ugryzienie kleszcza w młodości po wielu latach o mało nie doprowadziło do mojej śmierci. Jestem wdzięczna Bogu, bo możliwe, że dzisiaj nie pisałabym tego apelu.

Cztery m-ce temu ciężko rozchorował się mąż . Boję się o swoje zdrowie. Biorę lekarstwa i odwiedzam swoją lekarkę...nie czuję się zbyt dobrze. 

Jeżeli ktoś chciałby mnie wspomóc finansowo, to bardzo proszę o choćby drobne wpłaty. jest mi ciężko, bo nie pracuję, lekarstwa kosztują a ja codziennie muszę dojeżdżać do szpitala.

Będę wdzięczna za każde wsparcie.

Ania

Aktualności

  • Ania Szewczyk - awatar

    Ania Szewczyk

    15.12.17
    15.12.17

    Bardzo dziękuję za pierwszą wpłatę...każda złotówka jest dla nas balsamem. Choroba, ciężka choroba, aby ja leczyć wymaga dużych nakładów finansowych. Muszę mieć dużo wiary w Was, ludzi o dobrych serduchach i wierzyć..., że nam pomożecie...nawet tą symboliczna 5-tką...bardzo dziekuję :)

Ania Szewczyk - awatar

Ania Szewczyk

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anna Maria - awatar
100
Anna Maria
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij