Zbiórka Zbieramy na operację Bezika - miniaturka zdjęcia

Zbieramy na operację Bezika

Irena Karcz - awatar

Irena Karcz

Organizator zbiórki

Bezik , to maluch , który zwiał przed wywózką do schroniska , które delikatnie pisząc , nie ma dobrej opinii. Jego życie w hotelu KADIF -do którego trafił, to ciągłe otwieranie się na ludzi, budowa zaufania do opiekuna. I jeszcze to : diagnoza ortopedy , w dwóch kolanach wypadające rzepki kolanowe, jedna łapaka do operacji. Koszt : 800,00-900,00 + koszty dodatkowe leków.

Uwierzcie , że jak opiekun słyszy taką diagnozę , a nie ma środków na pokrycie kosztów operacji, to przychodzi załamanie. Skąd brać pieniądze, jak pomóc ?

Dlatego bardzo serdecznie proszę, pomóżcie Bezikowi. Ten pies zasługuje na dobry dom, ale przede wszystkim teraz zasługuje na ratunek i ulgę w bólu. Jeśli ktoś z Państwa będzie chciał pomóc , to gorąco proszę o wpłaty na ten cel. Jeśli nie możecie pomóc, prześlijcie mój apel o pomoc do innych.

Jakkolwiek pomożecie, będę bardzo wdzięczna.

Przedstawiam oczywiście diagnozę Bezika, po konsultacji z ortopedą . Po zgromadzeniu środków na ten cel i przeprowadzeniu operacji, przedstawię fakturę rozliczającą zgromadzone środki.

Aktualności

  • Irena Karcz - awatar

    Irena Karcz

    15.09.17
    15.09.17

    Witam Państwa, Chciałam bardzo serdecznie podziękować za pomoc i wsparcie zbiórki na operację Bezika.Termin zabiegu został wyznaczony na dzień 28 września i zebraliśmy dotąd na ten cel : Na koncie fundacyjnym : 245,00 Na Pomagam. Pl kwotę 220,00, która przy wypłacie będzie pomniejszona o prowizję. Koszt operacji 800,00-900,00 + koszty dodatkowe leków. Zapewne Państwo pamiętają :Bezik jest po konsultacjach u ortopedy , ma zalecaną operację jednego kolanka. Drugie kolanko jest do leczenia, które już zostało wdrożone. W obu jest ten sam problem - wypadające rzepki kolanowe. Z operacją nie możemy zwlekać, dlatego już zarezerwowaliśmy termin. Czy ktoś zechce jeszcze pomóc ?? Bardzo, bardzo prosimy o wsparcie zabiegu maluszka.

Irena Karcz - awatar

Irena Karcz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Magdalena - awatar
30
Magdalena
Juana Jasmina - awatar
20
Juana Jasmina
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Beata - awatar
20
Beata
Barbara G. Karlsson - awatar
50
Barbara G. Karlsson
Agnieszka Kowalska - awatar
20
Agnieszka Kowalska

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij