Zbiórka Bus dla chorej Faustynki - zdjęcie główne

Bus dla chorej Faustynki

6 014 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 91 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Januszewski - awatar

Marek Januszewski

Organizator zbiórki

Zbieramy na specjalistyczny samochód typu BUS dla osoby niepełnosprawnej.

Prosimy o pomoc dla Faustynki

Choć Faustynka początkowo nie dostawała szans na przeżycie, ma już 16 lat! Urodziła się wodogłowiem i rozszczepem kręgosłupa z szeregiem związanych z tym dysfunkcji. Jej główka ważyła więcej niż ona sama. W wyniku chorób jest sparaliżowana od pasa w dół, ma deformacje kostne i skoliozę. 

Przeszła szereg operacji, wszczepienie zastawki Pudenza i całe krocie badań i zabiegów. Dzięki troskliwej opiece i nieustannej rehabilitacji, może podnosić głowę i ruszać rękoma. Wymaga całodobowej pielęgnacji.

Jednak, potrzebujemy Waszej pomocy!

Przez wzgląd na ciągłą potrzebę opieki medycznej, często musimy przewozić naszą córeczkę do placówek z tym związanych. Jest to możliwe tylko w pozycji leżącej. Dotychczas robiliśmy to naszym rodzinnym samochodem, układając ją na tylnym siedzeniu. Problem polega na tym, że brakuje nam w nim miejsca, a Faustynka nadal rośnie.

 Koniecznie POTRZEBUJEMY SAMOCHODU, który zapewni jej komfort, a przede wszystkim BEZPIECZEŃSTWO podczas transportu. Nas samych nie stać na zakup przystosowanego auta, gdyż wszelkie środki finansowe ledwo wystarczają na pokrycie jej codziennej pielęgnacji.

Samochód „BUS”, musi posiadać przystosowaną pochylnię i dodatkowe pasy bezpieczeństwa, co generuje dodatkowe koszty.

WASZA POMOC jest tu konieczna!

Pomóżcie nam zapewnić dla pogodnej Faustynki godny transport, odpowiedni samochód.  Ona czuje tak jak my, choć nie zawsze potrafi to okazać. Przeżyła wiele i jest z nami do dzisiaj. Bardzo ją kochamy.

JAK POMAGAĆ?

-wpłać pieniążki poprzez tę zbiórkę

-udostępnij post ze zbiórką na portalach społecznościowych

 

Link do profilu w Fundacji: https://dzieciom.pl/podopieczni/2416?fbclid=IwAR03S_ihmuwOEwwJ-UMl1tNuUqsMCT9FhCn8hI8NL3NmY0eReSyw0ejQwng

Każda złotówka przybliży nas do osiągnięcia celu!

Wszystkim wspierającym zbiórkę dziękujemy z całego serca!


Podziękowanie

W imieniu córki Faustyny pragniemy serdecznie podziękować dobroczyńcom za wsparcie finansowe. Dzięki państwa ofiarności udało nam się kupić używane auto dostosowane dla osoby niepełnosprawnej. Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy się do tego zakupu przyczynili. Państwa bezinteresowna pomoc daje nam nadzieję na lepszą przyszłość i przywraca wiarę w ludzi. Dzięki państwa wsparciu Faustynka może bezpiecznie i wygodnie się przemieszczać, a liczba wizyt u lekarza niestety nie maleje. Serdecznie dziękujemy


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marek Januszewski - awatar

  Marek Januszewski

  07.02.2022
  07.02.2022

  Dziękujemy za dotychczasową pomoc :) jesteście cudowni.
  Nasza zbiórka cały czas trwa, dążymy małymi krokami do celu.

  Korzystając z okazji możecie Państwo również przekazać swój 1% podatku na leczenie i rehabilitację naszej córki Faustynki

  Zdjęcie aktualizacji 87 497

Komentarze


 • Alicja - awatar

  Alicja

  24.01.2022
  24.01.2022

  Zapraszam do zbiórki!

  • Marek Januszewski - awatar

   Marek Januszewski - Organizator zbiórki

   25.01.2022
   25.01.2022

   dziękuję

6 014 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciło 91 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Januszewski - awatar

Marek Januszewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 91

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mariola Berezowska - awatar
Mariola Berezowska
13
Paula - awatar
Paula
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Alicja - awatar
Alicja
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgosia - awatar
Małgosia
50
Małgosia - awatar
Małgosia
310

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij