Autobus dla zwierząt

11 665 zł  z 14 500 zł (Cel)
Wpłaciło 428 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Zamień z nami miejski autobus w akcję dla zwierząt!

Stworzyliśmy tę zbiórkę, aby zrealizować nietypową akcję dla zwierząt. Chcemy wykupić reklamę, która przemieni miejski autobus w ciężarówkę klatkową. Jeżeli wszystko się uda, taki pojazd będzie jeździł przez trzy miesiące, dając do myślenia mieszkańcom i mieszkankom miasta oraz promując kampanię Stopklatka.

Wybraliśmy reklamę całopojazdową w autobusie, ponieważ ma podobny rozmiar do ciężarówki. Poza tym w przestrzeni miejskiej będzie widoczna dla wszystkich uczestników ruchu, pieszych, rowerzystów i kierowców. Reklama przemierza setki kilometrów dziennie, dzięki czemu osiąga duży zasięg oddziaływania. Dodatkowo będzie jeździć na różnych liniach komunikacji, więc zasięg będzie jeszcze większy. Będzie to pierwszy taki autobus w naszym kraju, więc poza przekazem ulicznym akcja powinna zainteresować media.

Ciężarówki klatkowe codziennie kursują do rzeźni na obrzeżach wielu miast. Rzadko przejeżdżają przez centrum, ponieważ nie jest to przyjemny widok dla ludzi. Tysiące ptaków ściśnięte w małych klatkach, poranione zwierzęta, smród odchodów, ślady krwi czy wręcz martwe kury... Nasz autobus ma zainteresować losem tych zwierząt.

Osoby, które wejdą na stronę stopklatka.org, mogą zapoznać się z realiami chowu przemysłowego. Dowiedzą się, że kury, świnie czy krowy też czują i mają swoje potrzeby oraz jak wygląda ich codzienność w hodowlach, klatkach, ciężarówkach czy betonowych halach.
Na stronie poruszamy również kwestie środowiskowe i zachęcamy do diety wegańskiej.

Kwota jest spora, ale mamy nadzieję, że dzięki Waszemu wsparciu uda nam się osiągnąć cel i wpłynąć na poprawę losu tych zwierząt.

Dziękujemy za wsparcie!

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!

http://stopklatka.org

https://www.facebook.com/stopklatka.viva

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.01.2021
  06.01.2021

  Nigdy się nie podawajcie. Ratujcie, pomagajcie, walczcie, nagłaśniajcie wszędzie, gdzie tylko można. Już w przedszkolach powinny być lekcje o tym, że zwierzęta to nie rzeczy, by potem dzieci nigdy nie robiły zwierzakom krzywdy i traktowały z szacunkiem, reagowały na bezmyślne okrucieństwo. Pomogę ile będę mogła. Trzeba zmienić te koszmarne, samolubne, okrutne podejście do naszych braci miejszych. Dziekuję ogromnie za tą akcję i wszystkie pozostałe. Proszę o wiecej i wiecej w każdym mieście, a także miasteczku i wsi, tam tym bardziej jest to potrzebne.

 • Agnieszka Orzech - awatar

  Agnieszka Orzech

  17.07.2019
  17.07.2019

  <3

 • Maciej Mazur - awatar

  Maciej Mazur

  06.07.2019
  06.07.2019

  Miłość <3

 • Kasia - awatar

  Kasia

  06.07.2019
  06.07.2019

  Grosik z Kujaw. ♡

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.07.2019
  06.07.2019

  Dzięki za prace na rzecz zwierząt . Jesteście wspaniali !

11 665 zł  z 14 500 zł (Cel)
Wpłaciło 428 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 428

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
50
Kamila - awatar
Kamila
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Marta Gluszczyk - awatar
Marta Gluszczyk
50
Czesław Zegar - awatar
Czesław Zegar
50
Anetta - awatar
Anetta
10
Joanna - awatar
Joanna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Roksana Łozowicka - awatar
Roksana Łozowicka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij