Zbiórka Autobus dla zwierząt - miniaturka zdjęcia

Autobus dla zwierząt

Autobus dla zwierząt

11 585 zł z 14 500 zł (Cel)
Wpłaciło 425 osób
Wpłać teraz
 

Zamień z nami miejski autobus w akcję dla zwierząt!

Stworzyliśmy tę zbiórkę, aby zrealizować nietypową akcję dla zwierząt. Chcemy wykupić reklamę, która przemieni miejski autobus w ciężarówkę klatkową. Jeżeli wszystko się uda, taki pojazd będzie jeździł przez trzy miesiące, dając do myślenia mieszkańcom i mieszkankom miasta oraz promując kampanię Stopklatka.

Wybraliśmy reklamę całopojazdową w autobusie, ponieważ ma podobny rozmiar do ciężarówki. Poza tym w przestrzeni miejskiej będzie widoczna dla wszystkich uczestników ruchu, pieszych, rowerzystów i kierowców. Reklama przemierza setki kilometrów dziennie, dzięki czemu osiąga duży zasięg oddziaływania. Dodatkowo będzie jeździć na różnych liniach komunikacji, więc zasięg będzie jeszcze większy. Będzie to pierwszy taki autobus w naszym kraju, więc poza przekazem ulicznym akcja powinna zainteresować media.

Ciężarówki klatkowe codziennie kursują do rzeźni na obrzeżach wielu miast. Rzadko przejeżdżają przez centrum, ponieważ nie jest to przyjemny widok dla ludzi. Tysiące ptaków ściśnięte w małych klatkach, poranione zwierzęta, smród odchodów, ślady krwi czy wręcz martwe kury... Nasz autobus ma zainteresować losem tych zwierząt.

Osoby, które wejdą na stronę stopklatka.org, mogą zapoznać się z realiami chowu przemysłowego. Dowiedzą się, że kury, świnie czy krowy też czują i mają swoje potrzeby oraz jak wygląda ich codzienność w hodowlach, klatkach, ciężarówkach czy betonowych halach.
Na stronie poruszamy również kwestie środowiskowe i zachęcamy do diety wegańskiej.

Kwota jest spora, ale mamy nadzieję, że dzięki Waszemu wsparciu uda nam się osiągnąć cel i wpłynąć na poprawę losu tych zwierząt.

Dziękujemy za wsparcie!

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!

http://stopklatka.org

https://www.facebook.com/stopklatka.viva

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Agnieszka Orzech - awatar

  Agnieszka Orzech

  17.07.19
  17.07.19

  <3

 • Maciej Mazur - awatar

  Maciej Mazur

  06.07.19
  06.07.19

  Miłość <3

 • Kasia - awatar

  Kasia

  06.07.19
  06.07.19

  Grosik z Kujaw. ♡

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.07.19
  06.07.19

  Dzięki za prace na rzecz zwierząt . Jesteście wspaniali !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.06.19
  23.06.19

  Trzymam kciuki, to świetny pomysł przekazu, oby ta kampania przyniosła jak najlepsze rezultaty i dotarła do szerokiego grona ludzi!

11 585 zł z 14 500 zł (Cel)
Wpłaciło 425 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 425

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Marta Gluszczyk - awatar
Marta Gluszczyk
50
Czesław Zegar - awatar
Czesław Zegar
50
Anetta - awatar
Anetta
10
Joanna - awatar
Joanna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Roksana Łozowicka - awatar
Roksana Łozowicka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Szarek - awatar
Anna Szarek
30
Daniela - awatar
Daniela
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij