Zbiórka Autyzm Alasia i jego świat! - miniaturka zdjęcia

Autyzm Alasia i jego świat!

Natalia Jaworska - awatar

Natalia Jaworska

Organizator zbiórki

Cześć Wam!


Jestem Alan,ale sam na siebie wołam Alaś. Już niebawem skończę 3 latka. Moja mama jest superbohaterką bo wychowuje mnie sama! Mówi,że tak mnie kocha,że wystarczy miłości za dwoje! 

Niedawno poszedłem do przedszkola, jednak nie mogłem się tam odnaleźć. Przyznaje dużo płakałem, jak się bawiłem to leżałem na podłodze,nie umiem się bawić z dziećmi,  czasami też nie wiem czemu byłem niegrzeczny i bardzo krzyczałem...ale nie kontroluje tego, mówię Wam szczerze. Nie mogłem spać w tym przedszkolu ani jeść, ogólnie nie mogę spać często się budzę,ale nie mogłem powiedzieć o tym Pani Ali bo przecież nie umiem jeszcze mówić! Zdenerwowałem się, rzuciłem butem...Pani była zła, powiedziała,że stwarzam zagrożenie dla innych dzieci i muszę opuścić przedszkole. Mama płakała! Bardzo! Rozkleiła się bo nie wiedziała co ma ze mną zrobić! Poszliśmy sprawdzić do Pani doktor dlaczego ja tak właściwie robie?

Później te badania, no i wizyty..w końcu się dowiedzieliśmy...mam swój świat... jestem AUTYSTĄ. Mówiłem,że to niezależnie ode mnie byłem niegrzeczny, nie rozumiem czasami co mama do mnie mówi, słyszę,ale nie mogę odpowiedzieć,że nie wiem co ode mnie chce. 

Chciałbym abyście mi pomogli uzbierać pieniążki na leczenie. Mam dobrą wiadomość jestem malutki, mogę z Waszą pomocą i zaangażowaniem Mamusi wyjść z tego! Podsłuchałem jak Mamusia mówiła,że zmuszona jest zrezygnować z pracy  bo moja terapia musi odbywać się minimum się 3 razy w tygodniu i do tego musi ze mną ćwiczyć w domu,a nie pogodzi tego bo nie ma jak,a zależy jej żebym był zdrowy.

Pieniążki zebrane tutaj Mamusia zainwestuje w różne terapie, dodatkowe badania, suplementacje i przedszkole terapeutyczne w późniejszej fazie bo ja wbrew pozorom lubię bardzo dzieci tylko nie wiem jak się z nimi komunikować! Potrzebne mi są jeszcze pomoce naukowe i specjalne zabawki do ćwiczeń! Mnóstwo tego mówię Wam! 

Ja i Moja Mamusia będziemy Wam wdzięczni za każdą nawet najmniejszą pomoc i obiecuje,że Mama nagra film jak osobiście Wam dziękuję,ale to dopiero  jak już nauczę się dobrze mówić!


Do zobaczenia, nie bądzcie obojętni na moją historię,


Alaś i Moja Mama superbohaterka Natalia.


Natalia Jaworska - awatar

Natalia Jaworska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij