Zbiórka Pomóż odzyskać pasję po wypadku - miniaturka zdjęcia

Pomóż odzyskać pasję po wypadku

Wiktoria Lipińska - awatar

Wiktoria Lipińska

Organizator zbiórki

Witam serdecznie!

Ostatnio prztrafil mi się szereg złych zdarzeń, jednak wczorajszy wypadek samochodowy zrujnowal wszystko, co mnie motywowalo do działania, czyli moja pasje. 

Poranek, śliska nawierzchnia, zakręt i sarny wybiegajace na jezdnię. Wpadłam w poślizg, wylecialam z jezdni i zaczęłam dachowac, przez co skasowalam pożyczone auto.  Aby zrekompensować szkodę,  jestem zmuszona sprzedać motocykl, na który pracowałam po szkole w stolarnii przez cały rok. Na szczęście, w wypadku doznalam jedynie niezagrazajacych zdrowiu stłuczen kręgosłupa i miednicy.


Nieszczęśliwy tok zdarzeń spowodował, ze moje całe plany na ten sezon legly w gruzach. Chciałam wystartować po raz pierwszy w Pucharze Sudetów i Mistrzostwach Strefy Zachodniej. Ponadto w obecnej chwili nie mam możliwości wrócić do pracy. 

Zbiórkę rozpoczęłam dzięki mojemu koledze, który wie, jak wiele wysiłku włożyłam w połączenie edukacji, pracy i pasji. Nie liczę na cuda, jednak każdy grosz przybliża mnie do powrotu do zdrowia, pracy i realizowania w dalszym ciągu swoich ambicji. Z całego serca dziękuję za zapoznanie się z moją historią i wszelką formę pomocy. Dobro wraca, a ja zobowiązuje się tym postem do odwdzieczenia się darczyńcom.Wiktoria Lipińska - awatar

Wiktoria Lipińska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij