Zbiórka Arek zbiera na pionizator - zdjęcie główne

Arek zbiera na pionizator

9 905 zł  z 10 350 zł (Cel)
Wpłaciło 110 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Żaneta Arkadiusz Siwczyńscy - awatar

Żaneta Arkadiusz Siwczyńscy

Organizator zbiórki

Witajcie znajomi i ludzie z dobrymi serduchami.

Dawno się nie odzywaliśmy, Arek dzięki Waszej pomocy jest w dobrej kondycji nie zwalnia lecz przyspiesza. Ostatnio miał przymiarkę  na urządzeniu multi funkcyjnym baffin z funkcją pionizacji ku naszej radości okazało się że to urządzenie jest dla niego. A więc swoją siłę i energię będzie mógł wykorzystać nie tylko na intensywnych rehabilitacjach ale także na pionizatorze. Nie wiecie jaka to radość nas bliskich  widząc jak Arek jest szczęśliwy. Wyobraźcie sobie jak to jest po 3 latach siedzenia móc sobie postać. Pionizator ten nie tylko służy do pionizacji ale pomaga w lepszym oddychaniu, krążeniu.....

Przypomnieniem Arek od 2015r choruje na SLA jest pod respiratorem ale dzięki Wam wcale mu to nie przeszkadza w prawie normalnym funkcjonowaniu.

Kochani wiecie, że posiadanie takiego pionizatora wiąże się z kosztami. Dlatego poraz kolejny zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w sfinansowaniu go. Koszt takiego pionizatora to 12.350zł NFZ dofinansowuje kwotę 2.000 zł.

Za każdym razem jak Arek zwracał się do Was o pomoc To ją od Was dostawał i mamy nadzieję, że tym razem też mu pomożecie. ❤️❤️❤️❤️❤️

Ps. Wdzięczni także będziemy za udostępnianie zbiórki.🤭😘

Na przymiarce z tego całego przejęcia zapomnieliśmy pstryknąć fotkę no i oczywiście przypomniało nam się na koniec a więc już w pozycji siedzącej🙈 ale obiecujemy filmik jak już Arek będzie miał swój 💪❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Żaneta Arkadiusz Siwczyńscy - awatar

  Żaneta Arkadiusz Siwczyńscy

  12.05.2021
  12.05.2021

  Tyle ma Arek energii, że nawet pies wymięka 🙈🏋️🏋️💪💪💪💪💪💪

  Zdjęcie aktualizacji 68 242

Komentarze


 • Violetta Sobczak - awatar

  Violetta Sobczak

  01.06.2021
  01.06.2021

  Życzę duzo zdrówka 😊😘

  • Żaneta Arkadiusz Siwczyńscy - awatar

   Żaneta Arkadiusz Siwczyńscy - Organizator zbiórki

   02.06.2021
   02.06.2021

   💪

 • Krzysztof Sobczak - awatar

  Krzysztof Sobczak

  07.05.2021
  07.05.2021

  Walcz!

  • Żaneta Arkadiusz Siwczyńscy - awatar

   Żaneta Arkadiusz Siwczyńscy - Organizator zbiórki

   07.05.2021
   07.05.2021

   Dzięki , nie ma innej opcji🏋️

 • DECENTO Turek - awatar

  DECENTO Turek

  07.05.2021
  07.05.2021

  Arek trzymaj się !!!!!!!

  • Żaneta Arkadiusz Siwczyńscy - awatar

   Żaneta Arkadiusz Siwczyńscy - Organizator zbiórki

   07.05.2021
   07.05.2021

   💪💪💪💪 Dzięki

9 905 zł  z 10 350 zł (Cel)
Wpłaciło 110 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Żaneta Arkadiusz Siwczyńscy - awatar

Żaneta Arkadiusz Siwczyńscy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 110

Sebastian - awatar
Sebastian
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy - awatar
Anonimowy
100
Pozdro set! - awatar
Pozdro set!
200
Ola g - awatar
Ola g
100
Iwona Ryta - awatar
Iwona Ryta
300
Agnieszka Augustyniak - awatar
Agnieszka Augustyniak
50
Anna G. - awatar
Anna G.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
***** *** - awatar
***** ***
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij