Karolina Malanowska - awatar

Karolina Malanowska

Organizator zbiórki

Dzień Dobry,

Mam na imię Stefan. Jestem 3 letnim szczęśliwym króliczkiem.. znaczy bylem.. ale o tym później. Podobno jestem śliczny i puchaty.. Panie często piszczą na mój widok ale to chyba dobrze, bo dają mi jedzonko. Najbardziej lubię marchewki i ogórki. Mieszkam w Warszawie z moją Panią. Jest bardzo fajna, musicie ją poznać. Karmi mnie, głaszcze, przytula i masuje po brzuszku kiedy mnie boli.. a ja ją za to lizę po rączkach :) chyba to lubi, bo mówi wtedy, ze jestem jej skarbem. Czasem się na mnie złości kiedy przegryzę jej słuchawki albo jakiś kabel.. ale po chwili mówi mi, że nie wie co by zrobiła gdyby coś mi się stało. Chyba mnie kocha ;)

 Wczoraj poczułem się źle. Bolał mnie brzuszek. Moja Pani mnie masowała ale nic nie pomagało. Spakowaliśmy się i chyba gdzieś wyszliśmy... chociaż nie wiem.. nie pamiętam. Kręciło mi się w głowie. Było mi zimno.. chyba padał deszcz. Później pamiętam tylko jakieś mocne światło i rozmowy. Ktoś powiedział, że mam oczopląs.. co to w ogóle za śmieszne słowo? Moja Pani się nie śmiała.. chyba była smutna. Nic już nie rozumiem.

  Później się obudziłem. Moja Pani była obok i mnie przytulała. Mówili coś o pobieraniu krwi. Bolała mnie łapka a w uszku miałem jakąś dziwną rurkę. Bardzo mi przeszkadzała ale nie mogłem jej wyjąć. Ktoś powiedział, ze mam uszkodzony układ nerwowy ale chyba nadal nie wiedzieli co mi jest. Moja Pani chyba płakała.. ktoś powiedział, że dzis w nocy trzeba mnie pilnować, bo ,,wszystko moze się zdarzyć". Nie rozumiem.. przecież moja Pani zawsze mnie pilnuje. 

 Dziś w nocy Pani wstawała do mnie co 3 godziny i dawała mi jakąś dziwną papkę do jedzenia. Wolałem marchewki ale okazało się, że pokarm ,,ratunkowy" nie jest taki zły. Przytulała mnie i grzała pod kołderką. Mówiła, ze mam obniżoną temperaturę. Fajnie przytulać się do mojej Pani.. jest taka ciepła.

 Dziś rano znów poszlismy do tego dziwnego miejsca.. inne zwierzęta mówiły, ze to ,,weterynarz" i ze trzeba się go bać. Ja się nie bałem. Weterynarz była bardzo miła i moja Pani była obok. Kiedy tylko czegoś się wystraszyłem chowałem się na chwilkę pod jej kurtkę( oczywiście byłem dzielny i nie robiłem tego często). Niestety po chwili znów poczułem się źle i zakręciło mi się w głowie. Chyba nadal nie wiedzą co mi jest. Podejrzewają, że to jakaś E. Cuniculi ale nie mają pewności. Dzis moja Pani musiała iść do domu a ja zostałem sam, bo chcieli podłączyć mi kroplówkę. Tak bardzo za nią tęsknię.

 Chciałbym bardzo ładnie poprosić Was o pomoc.. Wiem, ze moja Pani bardzo mnie kocha i zrobi dla mnie wszystko ale nie chcę, żeby miała problemy przez to, że jestem chory. Słyszałem jak mówiła, że nie ma pieniążków na szkołę a co dopiero na leki dla mnie. Pomóżcie jej proszę. Wczoraj zapłaciła 220zł za badania.. dziś pewnie też dużo zapłaci a przecież nawet nie wiemy na co jestem chory. Bardzo ładnie dziękuję za każdą złotówkę.  Życzcie mi szybkiego powrotu do zdrowia.

 

Karolina Malanowska - awatar

Karolina Malanowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij