Zbiórka Dom dla Babci Danusi - zdjęcie główne

Dom dla Babci Danusi

724 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marlena Haber - awatar

Marlena Haber

Organizator zbiórki

Bardzo proszę o pomoc dla najlepszej Babci na świecie!!

Pani Danusia ma 65 lat. Jest wspaniałą kobietą. Danusia mieszkała w ładnym domu położonym w niewielkiej wsi w województwie małopolskim. Żyło jej się dobrze. Zawsze przygarniała wyrzucone koty, dbała o zwierzęta, a w jej ogrodzie kwitły przepiękne kwiaty. Jednak pewnego dnia to spokojne życie legło w gruzach. Dom, w którym mieszkała, dom, który dostała w prezencie od swojego taty, okazał się nie być jej własnością. Po ponad czterdziestu latach mieszkania w nieswoim domu Danuta musiała go opuścić i tak zaczęła się tułaczka. Na szczęście z pomocą przyszli sąsiedzi, którzy mieli dom do wynajęcia i bardzo lubili Panią Danusię. Minęły trzy lata pierwszej umowy, niecałe trzy lata kolejnej, ale właściciele nie mogli jej już przedłużać, gdyż chcieli wprowadzić się do domu. Panią Danusię czekała kolejna, ciężka przeprowadzka. Tym razem musiała wyprowadzić się i zamieszkać w bloku, ponieważ nie było innego wyjścia. Zamknięta w czterech ścianach, bez ogrodu, na czwartym piętrze, bez windy, za to z problemami zdrowotnymi, obolałym nogami i dwoma pieskami, które są obowiązkiem. Pani Danusia bardzo to przeżyła, ale cieszyła się mimo wszystko, że ma dach nad głową i mieszka w pięknym mieszkaniu. Przyzwyczaiła się do życia w mieście i w bloku, jednak ciężko było jest jej poradzić sobie z obowiązkami takimi jak wyjście z pieskami, czy większe zakupy, które trzeba wnieść na czwarte piętro. Nie można tez pominąć faktu, że mieszkanie jest tylko wynajmowane, nie na zawsze, nie na własność. Pani Danusia to moja Babcia, która oddała mi całe życie. Moja mama zmarła niedługo po porodzie na nowotwór, a tacie ciężko było pogodzić się z tym faktem. Kiedy tata pracował, mną zajmowała się babcia. Kobieta pełna dobroci, ze złotym sercem dla ludzi i zwierząt, kobieta, która niejednokrotnie się dla mnie poświęcała. Teraz ja chciałabym się jej odwdzięczyć, pomóc jej. Mieszkamy razem i wiem, że nie jest łatwo zarówno Jej, jak i mnie. Przejęłam bardzo dużo obowiązków, ale uczę się i niestety nie mogę pomagać babci cały czas. Chciałabym prosić Was o pomoc. Moja babcia marzy o czymś własnym, o miejscu, w którym nie będzie bała się, że za rok, a może miesiąc czeka Ją kolejna przeprowadzka. Jeśli nie uda się uzbierać pieniędzy na dom, ważne będzie mieszkanie, cokolwiek co pozwoli babci żyć bez strachu i żyć lżej. Proszę o wsparcie, każda złotówka się liczy. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

Marlena :)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
724 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marlena Haber - awatar

Marlena Haber

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Chomik - awatar
Chomik
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kacper Zagórski - awatar
Kacper Zagórski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij