Zbiórka MojaWymarzonaKawiarniaBawialnia - miniaturka zdjęcia

MojaWymarzonaKawiarniaBawialnia

Zbiórka MojaWymarzonaKawiarniaBawialnia - zdjęcie główne

MojaWymarzonaKawiarniaBawialnia

16 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Dorota Dynowska - awatar

Dorota Dynowska

Organizator zbiórki

Mam na imię Dorota, mam 29 lat, jestem mamą dwójki chłopaków 2 lata i nie cały rok. Moim marzeniem jest otworzenie swojej własnej klubokawiarni dla małych dzieci od 0 do 4-5 lat. Sama długo szukałam miejsca gdzie mogę wybrać się z dzieckiem na kawę i mój maluszek może sobie popełzać. Wszędzie klubokawiarnie są dla starszych dzieci i brak jest miejsc typowo dla dzieci nie chodzących. Postanowiłam wiec połączyć moje dwa największe marzenia kawiarnie i dzieci. 

Wierze w moc internetu i wierze, że uda mi się zrealizować plany, postanowiłam zatem spróbować. Mąż mówi, że zbiórka jest szalonym pomysłem, ale czemu nie :D trzeba gonić marzenia, a nie im się przyglądać. 

Z tej kwoty planuje kupić profesjonalny ekspres, wynająć lokal, kupić bezpieczne zabawki i urządzić kawiarnie. 

Każda mama wie, jak ciężkie są początki. Takie miejsce da nam możliwość pobycia w swoim gronie, spotkania, zabawy z innymi dziećmi, mamami, wypicia kawy. Wynurzenia się z harmonogramu karmienia, zmieniania pieluch, sprzątania, gotowania. Spotkania z inną mamą bez obawy, że nasz maluch zacznie płakać w kawiarni, czy trzeba będzie nakarmić lub zmienić pieluchę. 

Po porodzie został ze mną nie tylko maluszek ale i depresja. Wiem, jak potrzebnym miejsce będzie taka kawiarnia. Mało mówi się o depresji poporodowej. Mamy! Wierze w Was, ale wierze, że wspomożecie możliwość stworzenia takiego miejsca. Wierze też w innych, którzy widzą takie mamy w kawiarniach z płaczącymi dziećmi, które się uwijają albo szybko wychodzą, żeby nie przeszkadzać innym. 

Dziękuje Wszystkim, jestem naprawdę wdzięczna, za każdą z osób która choć poświęci czas na przeczytanie. Jestem typową rodziną z mieszkaniem na kredyt. Oboje z mężem pracujemy. Rodzina męża mieszka daleko, a moja mama zmarła gry była  w pierwszej ciąży w 8 miesiącu. Pochodzę z biednejszej dzielnicy Warszawy. Szanuje każdy grosz i tym bardziej jeszcze raz Wam dziękuje. 

Razem damy radę. 

Dorota


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Dorota Dynowska - awatar

  Dorota Dynowska

  08.12.18
  08.12.18

  Spotykam się z ostrą falą krytyki. Podnosze dzięki temu wysoko głowę. Jeżeli moje mówienie o depresji da siłe choć jednej osobie to jest to warte. Zarzucacie mi wyłudzanie pieniędzy, a tymczasem ja próbuje spełnić swoje marzenia. Miałam wszystko, mieszkanie, kochającego męża, świetną prace, dużo energii. Byłam towarzyska, a jednak zachorowałam. Uczęszczając na terapie poznałam wiele kobiet, które o dziwo jak mówią inni nie są osobami, które nic nie robią. Depresje mają wykładowcy, lekarze, muzycy, aktorzy. Wielu popełnia samobójstwa. Depresja dla chorych jest tematem tabu, a dla innych wymysłem lub przejawem lenistwa czy braku zaradności. Trzeba w końcu wsiąść się w garść! Serio? Czy jak macie grype to słyszycie od lekarza, że udajecie i żebyście się pozbierali. Świat dla mnie się zatrzymał, byłam tylko ja i depresja. Wierze, że takim miejscem będę mogła wspierać spotkania młodych mam i spierać je aby nie pogrążała się w codzienności. Wierzę, że choć jednej osobie pomogę. WARTO!

  Zdjęcie aktualności 22 764

16 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Dorota Dynowska - awatar

Dorota Dynowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij