Zbiórka Biorę życie w swoje ręce. - zdjęcie główne

Biorę życie w swoje ręce.

900 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Michaś Radtke - awatar

Michaś Radtke

Organizator zbiórki

Cześć, mam 20 lat, w październiku 2019r rozpoczynam studia i bycie samodzielnym jest jednak trudniejsze niż myślałem. Mimo wątpliwości założenia tej zbiórki, kwoty badań mnie przerosły. Zbieram pieniądze na badania diagnostyczne (w tym RTG, EEG, kariotyp). 
Potrzebuję wykonać ich kilka, terminy oczekiwania na NFZ są zatrważające oraz nie każde badanie ma możliwość refundacji, dlatego podejmę się zrobienia ich prywatnie. Rzetelne wyniki pozwolą dobrać odpowiednią dawkę i rodzaj leków.

Chcę ten cel zrealizować jeszcze w tym roku, najlepiej zanim pójdę na studia.

Jeśli chcesz mnie wspomóc, każdą złotówkę przyjmę z wdzięcznością. Wyniki tych badań są dla mnie bardzo ważne i niezbędne. 

Chętnie się odwdzięczę za pomoc, chociażby moimi zdolnościami plastycznymi, można mnie śmiało poprosić o rysunek! <3 Moje prace możesz obejrzeć na instagramie o nazwie varenravenart i napisać w wiadomości prywatnej.
https://www.instagram.com/varenravenart/

Aktualności


 • Michaś Radtke - awatar

  Michaś Radtke

  05.08.19
  05.08.19

  Dziękuję wszystkim za wsparcie. Zbiórka została zamknięta. Dzięki temu w tym miesiącu (sierpień 2019) mogę pojechać na pierwszą z wizyt do Słupska wraz z wynikami badań. Jesteście wspaniali! Mam nadzieję, że następnym razem to ja będę mógł Wam pomóc.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.06.19
  26.06.19

  Michał, życzę Wszystkiego dobrego. Trzymaj się i żyj tak jak chcesz <3

 • G wojcik - awatar

  G wojcik

  25.06.19
  25.06.19

  Czesc. Czyli masz juz calosc 🤗

 • Klucha - awatar

  Klucha

  24.06.19
  24.06.19

  Przesyłam dużooo miłości nie tylko Michasiowi, ale też każdej osobie, która wpłaciła <3

 • Joanna - awatar

  Joanna

  24.06.19
  24.06.19

  Dużo sił i uśmiechu! Pozdrawiam:)

 • Jacek Jasionek - awatar

  Jacek Jasionek

  24.06.19
  24.06.19

  Powodzenia Michaś i wszystkiego dobrego :-)

900 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Michaś Radtke - awatar

Michaś Radtke

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Barbara Eliza - awatar
Barbara Eliza
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
G wojcik - awatar
G wojcik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mira Chmurkowska - awatar
Mira Chmurkowska
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij