Zbiórka rehabilitacje Bartoszka - miniaturka zdjęcia

rehabilitacje Bartoszka

Zbiórka rehabilitacje Bartoszka - zdjęcie główne

rehabilitacje Bartoszka

31 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Aleksandra Sobik - awatar

Aleksandra Sobik

Organizator zbiórki

Cześć , nazywam się Bartosz Sobik urodzilem sie 20,01,2015 r i od tego dnia dziennie walcze o lepsze jutro . 
  Cierpię na padaczkę lekooporną mam wzmozone napięcie mięsniowe oraz  mózgowe porażenie dziecięce . W styczniu będę miał swoje 5 urodziny więć czas abym samodzielnie stanoł na  nóżkach- jest to moje marzenie oraz moich rodziców , jednak aby mogło się to stać potrzebuje dużo rehabilitacji . 
Lekarze  dają mi ogromne szanse , jednak każdy tydzień turnusu rehabilitacyjnego kosztuje 2000 zł. 
Robię duże postępy od czerwca 2016 roku po opanowaniu ataków padaczkowych nauczyłem się samodzielnie siedzieć , a od pół roku chodzę na czworaka .Bardzo chce  skorzystać z turnusu w komorze hiperbarycznej która jest bardzo kosztowna . ( W czasie gdy pacjent przebywa w komorze, odpoczywając lub czytając gazetę, jego ciało odnosi korzyści, jakie nie mogą być osiągnięte przez żaden inny rodzaj terapii. )

lekarze mówią ,że tlenoterapia mogłaby mi pomóc w dużym stopniu , ponieważ przy porodzie doszło do komplikacji i byłem mocno niedotleniony z czego właśnie wynikły moje wszystkie choroby  i teraz  zamiast bawić się z rówieśnikami na placu zabaw jadę na swój plac zabaw

 ( sala rehabilitacji ) i dzielnie ćwiczę aby w przyszłości móc pobiegać za piłką z kolegami .

Osoby , którym nie jest obojętny mój los oraz moja przyszłość proszę o wsparcie mojej zbiórki .  Każda złotówka się liczy .
Serdecznie pozdrawiam :::)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
31 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Aleksandra Sobik - awatar

Aleksandra Sobik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Edyta - awatar
Edyta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij