Zbiórka LeczenieRecesjiDziąsełPrzeszczep - miniaturka zdjęcia

LeczenieRecesjiDziąsełPrzeszczep Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka LeczenieRecesjiDziąsełPrzeszczep - zdjęcie główne

LeczenieRecesjiDziąsełPrzeszczep

0 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Michalczyk - awatar

Katarzyna Michalczyk

Organizator zbiórki

Witam! 

Nazywam się Katarzyna, mam 23 lata, studiuje dietetykę. 

Zawsze byłam uśmiechniętą i wesołą dziewczyną, do niedawna. Od niedawna zauważyłam, że coś dzieje się z moimi dziąsłami. Postanowiłam iść do mojej Pani Dentystki. Dentystka załamała się stanem moich dziąseł. Natychmiast skierowała mnie do lekarza Periodontologa. Lekarz powiedział, że dolega mi bardzo szybko postępująca recesja dziąseł.  Jeśli natychmiastowo nie podejmę leczenia mogę utracić zęby. Zalecono mi kupno szyny relaksacyjnej dostosowanej do mojego uzębienia (700zł), oraz przeszczep dziąseł (1tyś od uszkodzonego dziąsła przy zębie), następnie aparat stały.Nie stać mnie na pokrycie tak kosztownego leczenia i uratowania moich dziąseł, a obecny stres przyspiesza postępującą chorobę. Wstydzę się uśmiechać, popadłam w wielki dołek i z trudem wychodzę do ludzi, obawiam się choć trochę odchylić kącika moich ust. Proszę pomóż mi znów cieszyć się uśmiechem i zdrowymi zębami, wspomóż moje leczenie.
Dziękuję za każdy gest 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Michalczyk - awatar

Katarzyna Michalczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij