Zbiórka Okna do wymiany - zdjęcie główne

Okna do wymiany

2 110 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób w ciągu 10 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia P - awatar

Sylwia P

Organizator zbiórki

Kochani zbieram na pilna wymianę okien, okna w naszym mieszkaniu są w tragicznym stanie i obawiam się że nie przetrwają kolejnej zimy. Mieszkanie należy do zgkim i wyrazili oni zgodę na wymienię w systemie 50/50 . Wymiana okien w naszym mieszkaniu została wyceniona na około 8 tysięcy zł. Obecnie nie pracuje ,jestem na zasiłku chorobowym od marca. Po zapłaceniu oplat oraz bieżących wydatków nie mam z czego odłożyć. Najgorzej jest zimą gdyż okna nie są szczelne , przez to mamy kolosalne rachunki za gaz, dzieci często chorują. W mieszkaniu utrzymuje się wilgoci. Jedno z trójki dzieci jest alergikiem i choruje na astme, nie są to dla niego sprzyjające warunki. Bardzo proszę o wsparcie,może uda się uzbierać potrzebna kwotę. Dziękuję każdej osobie która chce pomóc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Kasia Kuna - awatar

    Kasia Kuna

    21.07.21
    21.07.21

    Pani Sylwio po burzy zawsze świeci Słońce. Głowa do góry. Będzie dobrze. Pozdrawiam

2 110 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób w ciągu 10 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia P - awatar

Sylwia P

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 39

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patrycja - awatar
Patrycja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Paulina P - awatar
Paulina P
30
Kasia - awatar
Kasia
100
Kasia Kuna - awatar
Kasia Kuna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Bożena Wardzinska - awatar
Bożena Wardzinska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Daria - awatar
Daria
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij