Zbiórka Czy ja jestem nieadopcyjny? - miniaturka zdjęcia

Czy ja jestem nieadopcyjny?


Są psy mniej i  bardziej adopcyjne - to smutna prawda... O tym, jak szybko znajdą dom decyduje wiek, wielkość, umaszczenie... Szkoda, że nie charakter, mądrość, łagodność, zrównoważenie.. Te cechy, które decydują o jakości psiej przyjaźni są na szarym końcu listy przymiotów. Mamy w hotelach prawdziwe skarby, których nikt nie chce zabrać do domu. Czasem przesądza jedna wpadka, czasem siwizna, czasem wielkość... To dla nich jest ta zbiórka. 

Wspaniały MAGNAT  - ma ok 8 lat i jest duży.  Jego cudowny charakter, posłuszeństwo, spokój i mądrość  nikną wobec wieku i wielkości... To takie niesprawiedliwe. Utrzymanie MAGNATA to 300zł miesięcznie - kto pomoże?

HOMER - ulubieniec Pani Magdy z hoteliku pod Lublinem - pies o którym marzysz, nie wiedząc o tym.  Marzysz o wszystkim, co HOMER może ci ofiarować tylko nie dostrzegasz jego samego... Bo już lekko posiwiały, bo duży.. Utrzymanie HOMERA to 350 zł miesięcznie.  Każda kwota się liczy.

ATENA- uśmiecha się tak pięknie. Ta sunia nie ma wad. Czy jej wiek 8 lat i wielkość - jak owczarek colli - to cechy dyskwalifikujące dla adopcji?? Niemożliwe! A jednak ..Nikt nie pyta o ATENĘ. ATENA czeka na dom i to kosztuje 350 zł miesięcznie. Nie mówimy jej tego, żeby się nie martwiła. Mówimy Wam,  darczyńcom i fanom fundacji, którzy chcieliby ATENIE obstawić hotel..

A ten cudowny, malutki, stęskniony potwornie za własnym domem maluszek to REMIK.  Remik czeka od zeszłej zimy. Czarny piesek z założenia jest mniej adopcyjny.. a jednak REMIK został wybrany przez los z tysięcy innych czarnych piesków, by przetrwał bezdomność pod naszą opieką.  Nie chcecie REMIKA? Ok, ale co szkodzi rzucić mu grosik na pocieszenie? Wydajemy na niego 300zł miesięcznie od prawie dwóch lat..

MELON - ikona polskiego nieadopcyjnego - niewidzialny na portalach i na stronach... Całe życie na łańcuchu, całe życie w gotowości by się przytulić, by się pobawić. Teraz ma osiem lat. Wraz ze swoim bratem, troszkę jeszcze nieufnym Cykorem w hotelu pod Ostrowcem.. Adopcja to byłby cud nad Wisłą... Ale pomoc finansowa to nie jest wielki wysiłek, pomagasz nie wstając z fotela, a MELON poczułby się odrobinę ważniejszy.. Koszt jego utrzymania w hotelu to 300zł miesięcznie.

WIARUSEK - ideał. Posłuszny, wierny, spragniony własnego domu jak tlenu... cierpi męki zazdrości, strasznie kocha swoją opiekunkę, nie chce się nią dzielić  z innymi psami.. Swojego człowieka będzie wielbił bezgranicznie, bo to jego marzenie życia... A  życie zafundowało mu łańcuch i  kata. Teraz jest w hoteliku pod Lublinem za 300zł miesięcznie, jego widoki na adopcję są żadne...  Nie mówcie mu o tym. Na pocieszenie poślijcie parę groszy pieskowi bez szans.. 

SANDAŁEK stracił jedyną szansę , jaką mu życie zaoferowało...Mógł jechać na tymczas do Krakowa, ale podczas zakładania szeleczek ugryzł dotkliwie swoją potencjalną opiekunkę... Nie wiemy, jakiego rodzaju uraz psychiczny nagle nim pokierował, podobne zachowanie nigdy się nie powtórzyło, ani też nie pojawiło wcześniej. SANDAŁEK ma blisko 10 lat i łatkę nieprzewidywalnego... To wyrok.  Nie musisz głaskać Sandałka, chociaż on bardzo tego potrzebuje. Nie potrafi nam opowiedzieć co przeszedł, że tak się przestraszył szelek... Ale okaż mu gest miłosierdzia wysyłając kilka złotych na tę zbiórkę. 

Dla nas nie ma mniej i bardziej adopcyjnych piesków,  kochamy je jednakowo. Będą czekać tak długo, jak trzeba . Zapraszamy do pomocy w tym czekaniu . Wierzymy, że w końcu i dla nich przyjdzie Wielki Dzień.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

 • Adam - awatar

  Adam

  18.08.17
  18.08.17

  Powodzenia :)

 • Aga Maria Franek i Tosia - awatar

  Aga Maria Franek i Tosia

  17.08.17
  17.08.17

  Warto pomagać!!!

Wpłaty - 26

Małgosia - awatar
20
Małgosia
Natalia - awatar
20
Natalia
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Tomasz L - awatar
15
Tomasz L
od Sevena - awatar
60
od Sevena
Hanna - awatar
10
Hanna
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Adam - awatar
3
Adam

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij