Zbiórka Zdrowe, bezpieczne, bezdomne. - miniaturka zdjęcia

Zdrowe, bezpieczne, bezdomne.

Poznajcie GHANDIEGO!  Nie poznajecie? Bardzo się cieszymy!  A jednak to ten sam Ghandi z sączącymi ranami na nogach, ten, który nie chodził i nie rokował wyzdrowienia... Teraz Ghandi jest bezpieczny i zdrowy. Jego bezpieczeństwo to 300zł miesięcznie. Czeka już rok. Każdy kto Ghandiemu wyśle grosik - kontynuuje to, co nazywamy ratowaniem. Pies jest uratowany dopiero kiedy ma dom. A Ghandi, podobnie jak 5 innych psiaków z jednego tylko hotelu w Krakowie - domu nie ma. Wszystkich psów w hotelach jest 42. Ale wystarczy, że wyślecie coś Ghandiemu, ta zbiórka jest dla niego i jego kolegów z kojców. 

A jak Wam się podoba nasz MANGO??? Teraz to pies na medal, a jeszcze niedawno pies -cień. Pies męczennik, obrzucany kamieniami, z łańcuchem wokół szyi tak ciasnym, że trzeba było piłować. Mango kocha, cieszy się  życiem i tym, że nie głoduje. Nie wie, że czeka na dom, bo pewnie nie wie, co to jest dom. Nie wie, ile to czekanie kosztuje. Więc nie mówcie mu, że  kosztuje sporo..  Że jest bezdomny, chociaż  jest  zdrowy i bezpieczny. Zanim zadzwoni magiczny telefon  wyślijcie coś na konto Mango...


A ta bida spod sklepu przymarzająca do drogi, przerażona,głodna..to REMIK.  Na drugim zdjęciu Remik dzisiaj, ze swoim kumplem Roko... W hotelu jest super!!! Remik czeka od zimy. Mały, czarny piesek, wybrany przez los z tysięcy innych czarnych piesków na szczęśliwego, bezdomnego psa. Pomóżcie mu spokojnie przetrwać bezdomność pod naszą opieką.

 Bezdomne, bezpieczne, zdrowe psy czekające na dom w hotelu - to scenariusz możliwy tylko  dzięki  Państwa pomocy. Ghandi, Remik i Mango nie mają innych sponsorów prócz Was. 

Komentarze

 • Adam - awatar

  Adam

  18.08.17
  18.08.17

  Powodzenia :)

 • Aga Maria Franek i Tosia - awatar

  Aga Maria Franek i Tosia

  17.08.17
  17.08.17

  Warto pomagać!!!

Wpłaty - 20

od Sevena - awatar
60
od Sevena
Hanna - awatar
10
Hanna
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Adam - awatar
3
Adam
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Grażyna Barczewska - awatar
50
Grażyna Barczewska
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Powodzenia! - awatar
20
Powodzenia!
Aga Maria Franek i Tosia - awatar
20
Aga Maria Franek i Tosia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij