Zbiórka POMÓŻ MI wyjść z domu ! - miniaturka zdjęcia

POMÓŻ MI wyjść z domu !

Beata Król - awatar

Beata Król

Organizator zbiórki

Nazywam się Beata Król i mieszkam w Katowicach. Od dzieciństwa choruję na Postępujący Zanik Mięśni "dystrofię miogenną". Od 16 lat poruszam się na wózku. Do funkcjonowania w życiu codziennym wymagam pomocy osoby drugiej. Jestem niesamodzielna już od kilku lat. Moja choroba jest nieuleczalna i postępująca dlatego wymaga ciągłej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna. 

Mieszkam razem z moim mężem ,który również jest osobą niepełnosprawną. Adam choruje na Lewostronne Porażenie Mózgowe oraz Padaczkę. To On opiekuje się mną 24na dobę. Dziękuję Bogu za takiego "anioła". 

Bywa ,że przez kilka tygodni a nawet miesięcy nie wychodzę z domu. Mieszkamy na 1 piętrze a wyjście z mieszkania jest niemożliwe bez windy. Schody są strome i śliskie. Dom ma ponad 100lat i nadaje się do całkowitego remontu i ciągłego nakładu finansowego.

Zwracam się do WAS ludzi dobrej woli o  pomoc w zakupie platformy zewnętrznej lub windy i w budowie balkonu.Jestem więźniem czterech ścian i popadam w depresje i stany lękowe. Chcę wyjść i odetchnąć powietrzem choćby tym smogowym:( 

Jeśli chcesz mnie poznać lub masz do mnie jakieś pytania zadzwoń :) 

Mój nr tel.662 791 162 

Przekazując darowiznę na subkonto Fundacji Avalon z dopiskiem Król,2545 wspieracie mnie Państwo w codziennej walce z chorobą oraz w realizacji marzenia jakim jest budowa balkonu i windy.

www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/krol_beata.html


Beata Król - awatar

Beata Król

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij