POMÓŻ MI wyjść z domu !

owner

Beata Król

Organizator zbiórki

Zbiórka

Nazywam się Beata Król i mieszkam w Katowicach. Od dzieciństwa choruję na Postępujący Zanik Mięśni. 16 lat jestem na wózku. Do funkcjonowania w życiu codziennym wymagam pomocy osoby drugiej. Jestem niesamodzielna już od kilku lat. Moja choroba jest nieuleczalna i postępująca dlatego wymaga ciągłej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna. Stąd zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc.

Mieszkam razem z moim mężem ,który również jest osobą niepełnosprawną choruje na Lewostronne Porażenie Mózgowe oraz Padaczkę. Opiekuje się mną 24na dobę.

Bywa ,że przez kilka miesięcy nie wychodzę z domu ,gdyż nie ma mi kto w tym pomóc. Mieszkamy na 1 piętrze a wyjście z mieszkania jest niemożliwe bez windy. Schody są strome i śliskie. Dlatego zwracam się do WAS o pomoc w zakupie platformy zewnętrznej lub windy i w budowie balkonu. Jestem więźniem czterech ścian i popadam w depresje i stany lękowe. Chcę wyjść i odetchnąć powietrzem choćby tym smogowym:( 

Przekazując 1% podatku lub darowiznę na subkonto Fundacji Avalon z dopiskiem Król,2545 wspieracie mnie Państwo w codziennej walce z chorobą.

www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/krol_beata.html

kontakt tel.662 791 162


owner

Beata Król

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

  • Avatar Anonimowy Darczyńca
    1
    Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę