Zbiórka Nagroda za wskazanie BESTII - zdjęcie główne

Nagroda za wskazanie BESTII

5 010 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 138 osób w ciągu 7 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 

Dramatyczne wydarzenie w Poznaniu! 15 lipca w rejonie pętli tramwajowej na poznańskim Franowie znaleziono zakopanego częściowo psa, który jakimś cudem zdołał uwolnić się z worka umieszczonego w ziemi - prawdopodobnie dzięki temu został zauważony. Nie wiadomo jak długo przebywał pod jej powierzchnią. 

Wiadomość dotarła do redakcji e-Poznań po ponad dwóch tygodniach od tego zdarzenia, dlatego też niezwykle ważna jest pełna mobilizacja w ustaleniu sprawcy tego bestialskiego czynu. Fundacja Wielkopolski Inspektorat Ochrony Zwierząt przyłączyła się do postępowania jako pokrzywdzony - zrobimy wszystko, żeby znaleźć tego zwyrodnialca. 

Najbardziej przerażający jest fakt, że z posiadanych przez nas informacji wynika, że pies nie przeżył 💔Nie wiemy dokladnie co się stało, pewne jest, że zrobił to cZŁOwiek, ktoś, kogo pies znał, być może nawet kochał 💔

Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie tego, co to biedactwo czuło, kiedy ocknęło się w worku pod ziemią, brzmi to jak scena z najgorszego horroru. 

Dlatego też tak istotne jest, aby znaleźć tego, kto to zrobił. Tego, który jest jednym z nas - naszym sąsiadem, wujkiem, bratem, synem... Zakładamy, że to mężczyzna, aczkolwiek nie wykluczamy innych opcji. 

Zbieramy na NAGRODĘ za pomoc w schwytaniu sprawcy - wierzymy, że wspólnymi siłami nam się to uda. 

Liczy się czas - już i tak dużo go upłynęło 💔

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.08.2022
  09.08.2022

  Niech cię gnoju szlag trafi sąd powinien zrobić ci to samo zbyt łagodnie podchodzą do takich szmaciarzy.

 • Elwira - awatar

  Elwira

  05.08.2022
  05.08.2022

  pomagam.pl/bestiafranowo

5 010 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 138 osób w ciągu 7 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 138

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Dariusz - awatar
Dariusz
35
Zb. Chmielewski - awatar
Zb. Chmielewski
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Iwona Eubel - awatar
Iwona Eubel
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kuba - awatar
Kuba
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij