Zbiórka Porzucona przez właścicieli! - miniaturka zdjęcia

Porzucona przez właścicieli!

Ola Pyza - awatar

Ola Pyza

Organizator zbiórki

Kilka miesięcy temu dzwoni telefon i dowiaduję się, że w mieście Łuków ktoś pozostawił 10-letnią sunię na pastwę losu na posesji i się wyprowadził. Długo zbierałam się i myślałam, było dużo ustalania- aż w końcu nadszedł dzień, gdy możemy zabrać sunię do hotelu. 

Wyjechała więc dziś (26.07.18) ''na krechę'' z Łukowa i ruszyła w daleką drogę do miasta Chełm. Tam zaś mieści się domowy hotelik, przez nas znany i uwielbiany-Hotel u MoNiki. 

Miesiąc w hoteliku to 350zł (już z karmą).  Dodajmy do tego 200zł za transport (w komentarzu wkleję fakturę, gdy ją otrzymam) Przez ten miesiąc będziemy załatwiać też weterynarza,o czym na bieżąco będziemy informować.  Kwota wyznaczona jako cel to 1000zł, lecz prosimy się nią nie sugerować ;) 


Będziemy przeogromnie wdzięczni za pomoc dziewczynce. Zróbmy to dla Niej. 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Ola Pyza - awatar

  Ola Pyza

  30.07.18
  30.07.18

  Paragon za paliwo na transport suni. Pragnę podziękować gorąco wszystkim dotychczasowym darczyńcom: -Małgorzata O. 250zł -Jola G. 50zł -Anonimowy darczyńca. 20zł -Małgorzata D. 30zł Dzięki temu, mała mogła wyruszyć w tę długą trasę, ale to jeszcze nie koniec. Za zakwaterowanie suni trzeba płacić, tak samo jak za wizytę u weterynarza, która wkrótce się odbędzie, plus sterylkę, bo mała jak na razie dostawała tylko zastrzyki hormonalne, co ją wyniszczało.. Liczymy, że dalej będziecie nas wspierać <3 https://pomagam.pl/bezdomna-sunia Mała dobrze sobie radzi, jest grzeczniutka, uwielbia głaskanie i odpoczywanie. Należy jej się, po tym co przeżyła. Jej własna rodzina porzuciła ją i wyjechała z miasta, a malutka została pozostawiona sama sobie na kilka miesięcy. Aż do teraz, gdy trafiła pod najlepszą opiekę, a już niedługo będziemy myśleć nad domkiem dla niej <3 PS. Ma ktoś pomysł na imię?

  Zdjęcie aktualności 18 024

Ola Pyza - awatar

Ola Pyza

Organizator zbiórki

Wpłaty - 6

MAŁGORZATA GAŁĘZIEWSKA - awatar
30
MAŁGORZATA GAŁĘZIEWSKA
MAŁGORZATA - awatar
100
MAŁGORZATA
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
JolaG - awatar
50
JolaG
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Małgorzata Drągowska - awatar
30
Małgorzata Drągowska

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij