Zbiórka Potrzebna buda dla bezdomniaka - zdjęcie główne

Potrzebna buda dla bezdomniaka

480 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Kim jesteśmy i skąd ten pomysł?

Jesteśmy Stowarzyszeniem Miłośników Zwierząt "Psiemiatycze" w Siemiatyczach, w województwie Podlaskim. 

Celem naszego Stowarzyszenia jest działanie na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt - poszanowania ich, objęcia ochroną i otoczenia opieką.

Stowarzyszenie nie prowadzi schroniska ani przytuliska, do dyspozycji mamy tylko 1 dom tymczasowy. Nie mamy też pieniędzy na hoteliki dla zwierząt.

Dlatego musimy jak najprędzej stworzyć miejsce, do którego będziemy mogli zabrać bezdomne, porzucone, skrzywdzone zwierzęta. Bez tego nie możemy działać!

Zdjęcie opisu zbiórki Potrzebna buda dla bezdomniaka

Na co zbieramy środki?

Pozyskaliśmy sponsora, który specjalnie dla nas zakupił nieruchomość. Chcemy w niej stworzyć miejsce, w którym mogłyby mieszkać bezdomne zwierząta - szczególnie psy i koty.

Wszystkie znalezione zwierzaki mogłyby znaleźć tam swoje miejsce na ziemi. Byłyby też leczone, pielęgnowane i przygotowywane do adopcji.

Zebraliśmy już pieniądze na budynek w którym będziemy mogli wstawić 8 bud dla psów.

Niestety nie udało nam się zebrać pieniędzy na budy, dlatego potrzebujemy waszej pomocy!

Zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o fundusze na zakup tych, niezwykle potrzebnych naszym zwierzakom, bud.

Zdjęcie opisu zbiórki Potrzebna buda dla bezdomniaka

Pomóż nam pomagać!

Zebrane pieniądze przeznaczymy w całości na zakup 8 bud. 

Na stworzenie miejsca w którym bezdomne, skrzywdzone psy będą mogły przebywać w czasie leczenia, socjalizowania i przygotowywania do adopcji.

Będą zabezpieczone od deszczu, chłodu, wiatru i nareszcie będą miały swój azyl.

To wszystko może się zdarzyć dzięki Tobie! Wesprzyj nas i pomóż zwierzakom wrócić do normalności.

Zdjęcie opisu zbiórki Potrzebna buda dla bezdomniaka

Co zrobimy, jeśli zbierzemy większą kwotę ?

Jeśli zbierzemy większą kwotę, to przeznaczymy ją na zakup domków dla kotów, legowisk dla psów i kotów, a także kojca dla szczeniaków. 

Na wszystko czego tylko jeszcze potrzebują zwierzaki :)

Zdjęcie opisu zbiórki Potrzebna buda dla bezdomniaka

Aktualizacje


 • SMZ Psiemiatycze - awatar

  Miejsce na ziemi dla psiaków i kociaków

  09.02.16
  09.02.16

  Cały czas zbieramy na budy i domki dla zwierzaków. Dziś chcemy pokazać, gdzie będzie te miejsce, miejsce dla bezdomniaków. Działka jest na rozdrożu, z dwóch stron chroni ją las. To tu ustawimy budy, stworzymy plac zabaw dla psiaków, azyl dla kociaków. Będzie to wolna przestrzeń - wybieg bez ograniczeń. Pamiętajcie to nie będzie schronisko, ani przytulisko - pragniemy stworzyć im warunki podobne do domowych. Prosimy o wsparcie Pozdrawiamy Was kochani ! SMZ PSIEMIATYCZE

  Zdjęcie aktualizacji 495

Komentarze


 • Izabela - awatar

  Izabela

  08.01.16
  08.01.16

  Człowiek znajdzie ciepłe schronienie w noclegowni, zwierzę bez naszej pomocy nie przetrwa zimy..........tylko zwierzęta kochają nas za to, że jesteśmy!

  • SMZ Psiemiatycze - awatar

   SMZ Psiemiatycze - Organizator zbiórki

   03.02.16
   03.02.16

   Dziękujemy Pani Izabelo. Jest to bardzo duże wsparcie. Chcemy stworzyć miejsce dla zwierząt, gdzie będą oczekiwać na swój dom stały. Miejsce, gdzie nie będzie krat, zamknięcia, ale gdzie będzie przestrzeń, warunki podobne do domowych oraz ciepłe budy. Na budy zbieramy, bo każdy psiak powinien mieć swoje mieszkanko to wypoczęcia i schowania się przed zimą. Pani darowizna jest bardzo dla nas ważna :) pozdrawiamy serdecznie !

 • Martyna - awatar

  Martyna

  21.12.15
  21.12.15

  powodzenia!

  • SMZ Psiemiatycze - awatar

   SMZ Psiemiatycze - Organizator zbiórki

   21.12.15
   21.12.15

   Dziękujemy serdecznie

480 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ania - awatar
Ania
20
Joanna - awatar
Joanna
20
Joanna - awatar
Joanna
10
natalia - awatar
natalia
10
Krystian - awatar
Krystian
50
Emilia - awatar
Emilia
50
Izabela - awatar
Izabela
30
Ula - awatar
Ula
20
Tomczak - awatar
Tomczak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij