Zbiórka Powól mi chodzić bez lęku! - miniaturka zdjęcia

Powól mi chodzić bez lęku!

Zbiórka Powól mi chodzić bez lęku! - zdjęcie główne

Powól mi chodzić bez lęku!

601 zł z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Paula Mikita - awatar

Paula Mikita

Organizator zbiórki

Niepełnosprawna studentka psychologii zapatrzona w ludzi - pragnie pomagać, uświadamiać, działać. Pełna pasji wizażystka uwielbiająca metamorfozy kobiet. Mająca wiele marzeń i pomysłów na życie. Kocha teatr i pragnie być z nim związana od innej strony niż widownia. To tylko kilka głośno wypowiedzianych marzeń.


Jedyne co stoi na przeszkodzie to lęk przed... chodzeniem!

Jeszcze dwa lata temu mogłam dotrzeć bez pomocy drugiej osoby gdzie tylko chciałam. Byłam wolna, samodzielna i niezależna.

W tej chwili mój towarzysz LĘK, choć walczę, zabiera mi to co kocham. Szukam pomocy wszędzie. W niebie i na ziemi i gorąco wierzę, że ją znajdę.


Przede mną długa droga...


Napady lęku pogłębia spastyka nieodzowny element choroby głównej. Na szczęście pojawił się cień szansy, żeby jej część zniknęła na zawsze! Metoda selektywnej rizotomii korzeni rdzeniowych jest w stanie mi pomóc (wiąże się to oczywiście z ciężką rehabilitacją po zabiegu - ale to potem!)

Jestem umówiona na Konsultację w maju, do tej pory muszę jednak być intensywnie rehabilitowana by wzmocnić mięśnie - jest to jeden warunek przeprowadzenia zabiegu.

W związku z tym muszę ćwiczyć z rehabilitantem 3 razy w tygodniu w rodzinnym mieście, dlatego, że potrzebuję pomocy osób trzecich by na rehabilitację dotrzeć.

Koszt 1 godz. ćwiczeń to ok. 90zł co daje ok 1100 zł miesięcznie. Koszty te na chwile obecną przeważają moje możliwości, ponieważ muszę również korzystać z pomocy innych specjalistów.


Nigdy Was o to nie prosiłam, nigdy nie sądziłam, że przydarzy się to mi. Nie wiem jak się za to zabrać, ale liczy się każda pomoc. Dlatego proszę, pomóżcie mi spełniać marzenia i puście wydarzenie w świat!


ściskam,

Paulina


Bardzo dziękuję, jesteście wielcy!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Sylwia i Basia - awatar

  Sylwia i Basia

  28.02.17
  28.02.17

  Bądź wytrwała trzymamy Kciuki :)

  • Paula Mikita - awatar

   Paula Mikita - Organizator zbiórki

   19.03.17
   19.03.17

   Dziękuję serdecznie i przesyłam uściski :)

601 zł z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Paula Mikita - awatar

Paula Mikita

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Łukasz - awatar
Łukasz
50
Magda S - awatar
Magda S
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sylwia i Basia - awatar
Sylwia i Basia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij