Zbiórka Samotnie błąkający się maluch... - miniaturka zdjęcia

Samotnie błąkający się maluch...

Ten maluch błąkał się samotnie w okolicach Warszawy. Z naszych ustaleń wynika, że uciekł mężczyźnie nadużywającemu alkoholu. W momencie interwencji człowiek był kompletnie pijany, jednakże wyraźnie dał nam do zrozumienia, że psa nie chce- ,"weźcie go,bo mnie wku***a".

Urodziło  się podobno 12 szczeniaków, część podobno została oddana, nie znamy ich losów. W momencie odebrania po szczenięciu  łaziły dziesiątki pcheł, brzuszek wzdęty od zarobaczenia. 

Psiak jest już bezpieczny w domu tymczasowym, jednakże może tam zostać tylko do czwartku wieczorem. Szukamy dla niego odpowiedzialnego domu stałego. 

Prawdopodobnie wyrośnie na średniego lub dużego psiaka lekkiej budowy. Pomimo słodkiego wyglądu piesek powinien trafić do osób, które mają doświadczenie w wychowywaniu psów metodami pozytywnymi, ponieważ maluch reaguje agresywnie w stosunku do innych psów. Jest to prawdopodobnie wynikiem rywalizacji i walki o zasoby w miejscu, w którym się urodził.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów leczenia (odrobaczenie, odpchlenie i przyszłą sterylizację co wyniesie w granicach 300zł ), odpowiednią karmę na okres pobytu w domu tymczasowym 250 zł.

Wpłaty - 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij