Zbiórka Bezpieczny Kazbek - zdjęcie główne

Bezpieczny Kazbek

27 666 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 363 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Bezpieczny Kazbek to projekt w ramach którego, od 2016 roku, Fundacja MEDYK RESCUE TEAM przy współpracy z Ambasadą RP w Tbilisi realizuje dyżur polskich ratowników przy schronisku Meteo - Bethlemi Hut u podnóża szczytu Kazbek, w paśmie Kaukazu, w Gruzji. 

Wszyscy ratownicy uczestniczą w projekcie społecznie, a wyposażenie i utrzymanie naszej bazy możliwe jest dzięki sponsorom i darczyńcom

Projekt objął patronatem Polski Związek Alpinizmu.

Wszelkie pieniądze uzyskane w tej zbiórce przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem dyżuru.

W sezonie 2018 przeprowadziliśmy prawie 300 interwencji, kilkadziesiąt ewakuacji medycznych, ponad 20 wypraw ratowniczych... To był bardzo pracowity okres!

TO PIERWSZY SEZON NA KAZBEKU, W TRAKCIE KTÓREGO NIKT NIE ZGINĄŁ!!!

Więcej aktualności i szczegółów dotyczących naszej działalności znajdziecie na:

 https://www.facebook.com/BezpiecznyKazbek/

O nas

MEDYK RESCUE TEAM to zespół specjalistów wielu dyscyplin szerokopojętego ratownictwa. Każdy jest ekspertem w swojej dziedzinie, począwszy od ratownictwa medycznego, poszukiwań zaginionych, poprzez ratownictwo wysokościowe, wodne, morskie, aż po górskie. Razem tworzymy znakomity zespół gotowy do działania w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach. Na co dzień każdy z nas zawodowo wykonuje prace mocno powiązane z działaniami, jakie podejmujemy jako Medyk Rescue Team, co zapewnia nam stałą praktykę i wymusza ciągłe szkolenie się i rozwój w tych dziedzinach. Wśród nas są ratownicy GOPR, TOPR, Pogotowia Ratunkowego, Norweskiej Służby Poszukiwań i Ratownictwa, specjaliści polskich służb mundurowych, oraz eksperci od poszukiwań terenowych na co dzień współpracujący z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Komendy Głównej Policji. Medyk Rescue Team to również instruktorzy o najwyższych kwalifikacjach, szkolący Wojsko Polskie, służby oraz podmioty prywatne w zakresie różnych, często bardzo specjalistycznych tematów związanych z ratownictwem i bezpieczeństwem publicznym.

Jako zespół mieliśmy już okazję współpracować w wysokich partiach gór m. in. na akcjach poszukiwawczych na rejonie Kazbeku w 2014 i 2015 r. co stanowi znakomite podłoże do projektu, który podjęliśmy. Dzięki wspólnym działaniom, szkoleniom oraz ćwiczeniom utrzymujemy stałą gotowość do podejmowania wyzwań, jakimi jest niesienie pomocy tam, gdzie innym zwykle brakuje doświadczenia, umiejętności i odwagi.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Medyk Rescue Team - awatar

  Medyk Rescue Team

  09.01.2021
  09.01.2021

  Mamy dla Was doskonałą kawę! Za wpłątę minimum 50 zł na rzecz naszej fundacji (+ ewentualne koszty wysyłki 20 zł) przekażemy Wam świeżo paloną, mieloną kawę! Wierzcie nam, Palarnia Kawy La Kafo spisała się na medal! Macie dwa gatunki do wyboru 🙂 Idealna nie tylko na Święta! BRASIL SANTOS: smak - czekoladowy, z nutą karmelową; kwaskowatość - niska; cielistość - średnia. Obróbka - sucha. Ziarna: Ameryka Południowa; Brazylia; region Cerrado; wysokość uprawy 800-1200 m n.p.m. INDIAN PLANTATION A: smak – czekoladowy, z nutami miodu, orzeszków ziemnych i lekko wyczuwalnym aromatem korzennym; kwaskowatość - niska; cielistość - średnia. Obróbka– mokra. Ziarna: Azja; Indie; region Karnataka; wysokość uprawy: 1000 -1600 m n.p.m. Jeżeli zdecydujecie się na wsparcie naszego projektu, to poprosimy o wiadomość z danymi do wysyłki oraz wybranym gatunkiem kawy, na www.facebook.com/BezpiecznyKazbek Dziękujemy!!!

  Zdjęcie aktualizacji 61 207

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.08.2021
  03.08.2021

  Great initiative! Are you guys still there 26th/27th of August? Then we will come by for coffee :) Support from Holland

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.07.2021
  16.07.2021

  Dzięki chłopaki za porady!

 • Marzena Czajkowska - awatar

  Marzena Czajkowska

  17.06.2021
  17.06.2021

  Dzieki ze tam jestescie- wybieram sie na Kazbek pod koniec lipca 2021 i na pewno bede sie czuc bezpieczniejsza wiedzac, ze polska ekipa czuwa nad wszystkimi pragnacymi zdobyc ta gore:-)

  • Medyk Rescue Team - awatar

   Medyk Rescue Team - Organizator zbiórki

   28.06.2021
   28.06.2021

   Dziękujemy za wsparcie! Nie zapomnij wpaść do bazy na kawę!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.03.2021
  23.03.2021

  Bądźcie zdrowi

 • Jack_NJ - awatar

  Jack_NJ

  23.03.2021
  23.03.2021

  Sie ma! Sam jestem Medykiem, a także wolontariuszem i dobrze rozumiem chłopaków i chwała im za to co robią!. Jacek

27 666 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 363 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 363

Jolanta Berent - awatar
Jolanta Berent
100
Kamil Borkowski - awatar
Kamil Borkowski
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
YanW - awatar
YanW
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Dmitrijs Juskovecs - awatar
Dmitrijs Juskovecs
200
Michał Luszawski - awatar
Michał Luszawski
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
David Blach Andersen - awatar
David Blach Andersen
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij